"Blue Shock Race" dibinātājs dalīsies krīzes pārvarēšanas ieteikumos


Publicitātes foto
Šobrīd daudzi Latvijas uzņēmumi ir pārmaiņu priekšā – vieniem samazinājies darbu apjoms vai tie apstājušies vispār, citiem sarukusi klientu plūsma, samazinājušās iespējas īstenot ieplānotās idejas u.tml. Lai uzzinātu, kā krīzē saskatīt iespējas un jaunus izaicinājumus, Biznesa augstskola Turība aicina uz "Blue Shock Race" dibinātāja Arta Daugina vieslekciju "Katrs NĒ nozīmē iegūt vairāk", ko augstskolas Facebook lapā būs iespējams vērot 14. maijā plkst. 15.00.

Uzņēmuma “Blue Shock Race” dibinātājs un vadītājs vieslekcijas laikā stāstīs par to, kā NĒ pārvērst par JĀ un izmantot krīzi kā iespēju, saskatot dažādus izaicinājumus ikvienā dzīves situācijā. Lektors ir pārliecināts, ka viss neiespējamais ir iespējams un viens no viņa dzīves moto ir – “Pārvērst NĒ par JĀ”. Lai gūtu iedvesmu jaunām idejām un noticētu saviem spēkiem, aicinām izmantot iespēju un vērot vieslekciju tiešsaistē.

“Dažkārt vienkārši neredzam iespējas, kādas ir tepat Latvijā - kur ikviens var sasniegt daudz, ja vien ir ideja, aizrautība un pārliecība par to, ko dari. Mums jānotic sev, jābūt pārliecinātiem, ka tas, ko darām, ir pareizi,” uzsver Artis Daugins.

Vieslekcija būs skatāma Biznesa augstskolas Turība Facebook lapā 14. maijā plkst. 15.00. Ikvienam interesentam būs iespēja uzdot jautājumus vieslektoram.

Elvijs Mičulis
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums