TSI tiešsaistē organizē ikgadējo jauno pētnieku konferenci

Piektdien, 2020. gada 24. aprīlī Transporta un sakaru institūts (TSI) rīko tradicionālo zinātniski praktisko un mācību metodisko konferenci "Zinātne un tehnoloģija – solis nākotnē" (RaTSIF-2020). Šoreiz konference norisināsies tiešsaistē. Institūts jau pusotru mēnesi izmanto attālināto studiju formātu visu studentu apmācībām – studijas augstskolā netika pārtrauktas neskatoties uz ārkārtas situāciju. Visi interesenti ir aicināti pieslēgties konferences translācijai.

37. konference “Zinātne un tehnoloģija – solis nākotnē” (RaTSIF-2020) norisināsies šodien no plkst. 11:00 līdz plkst. 19:30. Tiešraide ir pieejama BigBlueButton platformā.

Konference sāksies ar plenārsesiju “R2B: Research-to-Business. From Data to Business Added Value”, kuru TSI vadīs sadarbībā ar “ACCENTURE Latvia” speciālistiem. Pēc tam notiks trīs paralēlās sesijas, kurās jaunie pētnieki no dažādām Pasaules valstīm prezentēs savus pētījumus.

Pirmās sesijas tēma ir “Informatīvās sabiedrības datorizācijas problēmas”, viens no ziņojumiem ir “Pētījums par ārējās vides ietekmi uz Interneta mārketinga efektivitāti”. Otrā sesija – “Inovācijas un viedās tehnoloģijas transportā un loģistikā”, kur skanēs ziņojumi par automatizācijas risinājumiem noliktavās, elektrotransporta izmantošanu un piegādes ķēžu digitalizāciju. Trešajā sesijā “Tirgus: pētījumi, projekti, tehnoloģijas un mūsdienu ekonomikas problēmas” konferences apmeklētāji dzirdēs ziņojumu “Integrēto mārketinga komunikāciju ietekme uz kompānijas pārdošanas rezultātu uzlabošanu” un virkni citu interesantu atklājumu, ko izstrādājuši jaunie pētnieki. Pilna konferences programma ir pieejama šeit.

Konferences darba valodas ir latviešu, angļu un krievu. Vairāk informācijas par konferenci, kā arī instrukcija par pieslēgšanos translācijai, ir pieejami oficiālajā mājaslapā: http://ratsif2020s.tsi.lv/lv/

Marta vidū TSI speciālisti divu dienu laikā organizēja attālināto mācību procesu visiem institūta studentiem. Katru nedēļu tiek nodrošinātas vairāk kā simts lekciju translācijas ar iespēju studentiem sniegt atgriezenisko saiti. Institūts pielietoja desmit gadu pieredzi virtuālās mācību platformas Moodle izmantošanā un adaptēja to, pieslēdzot papildinājumu video-lekciju vadīšanai BigBlueButton. Studentiem mācībām ir nepieciešams tikai dators vai planšete ar tīmekļa pārlūkprogrammu. Lekciju apmeklējuma līmenis palika aptuveni tāds pats kā pirms ārkārtas stāvokļa. Notika arī ieplānotās vieslektoru lekcijas, kaut gan viņi paši nevarēja fiziski ierasties Rīgā. RaTSIF-2020 konference norisinās ieplānotajā datumā, tikai attālinātā formā.

Transporta un sakaru institūts (TSI) ir privāta augstskola, kas pagājušogad nosvinēja 20 gadu jubileju. Institūts piedāvā tehnisko novirzienu studiju programmas tādās jomās kā datorzinātnes un telekomunikācijas, robotika un elektronika, transports un loģistika, aviācija un vadībzinātne. Studiju programmas apgūstamas angļu un latviešu valodās.

Līga Ūdre
TSI mārketinga nodaļas vadītāja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums