Tallink Grupas kuģis Romantika dosies uz Zasnicas ostu Vācijā...


Tallink
Tallink Grupas kuģis Romantika dosies uz Zasnicas ostu Vācijā, lai nogādātu mājās Eiropā iestrēgušos Igaunijas un Latvijas pilsoņus

Tallink Grupa sadarbībā ar Igaunijas Ārlietu ministriju šovakar nosūtīs Tallink Grupas kuģi Romantika uz Vāciju, lai palīdzētu un nogādātu mājās Igaunijas un Latvijas pilsoņus, kas ir iestrēguši Eiropā slēgto robežu dēļ. Romantika dosies uz Zasnicas ostu Vācijā (http://www.faehrhafen-sassnitz.de/).

Romantika izbrauks no Rīgas ostas, agrākais, šovakar, 17. martā, plkst. 20.00. Visi Vācijas pilsoņi, kuri vēlēsies izmantot šo kuģi, lai atgrieztos Vācijā, var iegādāties biļetes uz šo reisu Rīgas pasažieru ostā, sākot no plkst. 19.00. Ceļojums no Rīgas uz Zasnicu ilgs apmēram 24 stundas.  

Romantika izbrauks no Zasnicas trešdien, 18. martā, plkst. 23.55 pēc vietējā laika un ieradīsies  Rīgas ostā ceturtdien, 19. martā, plkst. 23.55  pēc vietējā laika. Ceļojums no Zasnicas uz Rīgu ilgs apmēram 24 stundas. 

Biļetes uz reisu Zasnica–Rīga Igaunijas pilsoņi var iegādāties Tallink mājaslapā www.tallink.ee un Latvijas pilsoņi – Tallink Latvijas mājaslapā www.tallink.lv. Biļešu pārdošana uz reisu Zasnica–Rīga  sāksies 2020. gada 18. marta rītā. Biļetes obligāti jāiegādājas mājaslapā pirms reisa. Visi pasažieri tiks izvietoti kajītēs un varēs iegādāties pārtiku uz kuģa.  

Starptautiskās kravu pārvadāšanas kompānijas var rezervēt kravu pārvadāšanu ar reisu RīgaZasnica 17. martā. Tām kompānijām, kuras vēlas rezervēt kravu pārvadāšanu ar reisu RīgaZasnica, ir steidzami jāsazinās ar Tallink Cargo biroju Latvijā. (E-pasts cargo@tallink.lv; tālr.: +371 6709 9707).

Piekļuvi ostai, kā arī garantiju, ka kuģis netiks pakļauts karantīnai, nodrošina Igaunijas Ārlietu ministrija sadarbībā ar Latvijas un Igaunijas varas iestādēm.

Evakuācijas laikā turpināsies sarunas, lai panāktu vienošanos, saskaņā ar kuru Romantika varētu apkalpot Zasnica–Rīga līniju arī pēc šī reisa, nodrošinot transporta koridoru starp Vāciju, Latviju un Igauniju.

Atgādinām pasažieriem, ka 17. martā ir stājušies spēkā ierobežojumi uz Igaunijas robežām. Vairāk informācijas par šiem ierobežojumiem un iebraukšanas noteikumiem var atrast Igaunijas ĀM mājaslapā: https://vm.ee/et Aicinām visus pasažierus, pirms iegādāties biļetes, pārliecināties, vai viņiem ir tiesības iebraukt Latvijā un Igaunijā.  

Tallink Grupas
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums