Rīga un Linca pārrunā sadarbības iespējas


foto;riga.lv
Otrdien, 29. oktobrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs tikās ar Lincas (Austrija) mēru Klausu Lūgeru (Klaus Luger), lai pārrunātu abu pilsētu sadarbību.

Rīgas mērs iepazīstināja Lincas delegāciju ar aktuālajām norisēm pilsētā, īpaši izceļot darbu pie Mežaparka estrādes pārbūves un degradēta nekustamā īpašuma atjaunošanas politiku.


foto;riga.lv

„Mūsu ekonomiskā situācija, protams, ievērojami atšķiras no Austrijas. Kad pirms pāris gadiem viesojos Vīnē un interesējos par Vīnes pieredzi cīņā ar degradētām pilsētas teritorijām, mani pārsteidza, ka tādu pilsētā vispār nav. Tas mani iedvesmoja sākt aktīvu cīņu ar šādām ēkām Rīgā, un tā pirms četriem gadiem tapa programma, kas līdzfinansē vēsturisko ēku atjaunošanu,” stāstīja O. Burovs.


foto;riga.lv

Tostarp Rīgas domes priekšsēdētājs ierosināja pieredzes apmaiņu monumentālajā glezniecībā, kas sniegtu iespēju pilsētvidē izpausties jaunajiem māksliniekiem. Tika pārrunātas arī tūristu piesaistes iespējas.

Lincas mērs atzina, ka īpašu iespaidu ir atstājusi Latvijas un Rīgas darbība ceļā uz digitalizāciju. Viņš arī raksturoja Lincas ekonomikas profilu, ko, galvenokārt, veido rūpniecība.

Tikšanās izskaņā Lincas delegācija uzklausīja pašvaldības ekspertu prezentācijas par pilsētas aktivitātēm informācijas tehnoloģiju un digitalizācijas jomā un diskutēja par citiem aktuāliem jautājumiem.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums