Valsts prezidents Raimonds Vējonis šogad talkos Tukuma novadā


foto: nra.lv
Lielās Talkas patrons, Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Iveta Vējones kundze sestdien, 2019. gada 27. aprīlī, piedalīsies Lielajā Talkā un šogad kopā ar Latvijas Skautu un gaidu vienībām talkos Tukuma novadā.

Dienas sākumā Valsts prezidents un Iveta Vējones kundze Tukuma novada Sēmes pagastā piedalīsies Zigfrīda Annas Meierovica piemiņas vietas sakopšanā, kā arī Z.A. Meierovica piemiņas takas labiekārtošanā. Savukārt pēc tam Valsts prezidents ar kundzi dosies uz Tukumu, kur Ernesta Birznieka-Upīša 1. pamatskolas pagalmā Valsts prezidents iestādīs koku.

“Latvijas iedzīvotāju lielais atbalsts un aktivitāte Lielajā Talkā ir apliecinājums, ka kopā esam spēks un varam paveikt nozīmīgas lietas un mums rūp tīra un sakopta apkārtējā vide. Galvenais – rūp ne tikai vārdos, bet arī darbos,” uzsver Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Kopā ar Valsts prezidentu Tukuma novadā talkos arī Latvijas Valsts prezidenta kancelejas darbinieki, kā arī Tukuma novada administrācijas un Sēmes pagasta administrācijas pārstāvji.

Šogad Lielā Talka visā Latvijā norisināsies jau 11. reizi. Šogad Lielās Talkas organizatori aicina cilvēkus domāt un rīkoties, lai novērstu vides piesārņojuma cēloņus, ne tikai sekas, kā arī attīstītu mūsu izpratni par cilvēka un dabas mijiedarbību.

Valsts prezidenta kanceleja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums