Valsts prezidents sveic Latvijas Valsts policiju 100. gadadienā


foto;Valsts prezidenta kanceleja
Trešdien, 2018. gada 5. decembrī, Valsts prezidents Raimonds Vējonis piedalījās Latvijas Valsts policijas dibināšanas 100. gadadienai veltītajā svinīgajā pasākumā Rīgas Latviešu biedrības namā.

Valsts prezidents pateicās visiem Valsts policijas darbiniekiem par darbu, katru dienu rūpējoties par mūsu valsts un tās iedzīvotāju drošību.

“Valsts policijas darbinieki, apzinoties risku pašu veselībai un dzīvībai, ik dienas strādā, lai Latvijas iedzīvotāji varētu justies droši gan savās mājās, gan pilsētu ielās – lai tiktu nodrošinātas personas tiesības, interešu aizsardzība, mazināta vardarbība ģimenēs, stiprināts tiesiskums valstī un nodrošināta sabiedriskā kārtība un drošība,” uzsvēra Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents atzina, ka mūsdienu mainīgajos ģeopolitiskajos apstākļos ir īpaši būtiski, lai Valsts policijā strādātu labi apmācīts un ekipēts personāls. Tomēr ne mazāk svarīga ir Valsts policijas darbinieku gatavība vienmēr pildīt sev uzticētos pienākumus un turēt augstu policista godu, jo ikviens policijas darbinieks veido Latvijas tēlu tās iedzīvotāju un viesu acīs. 

Raimonds Vējonis atzīmēja, ka Valsts policijas darbinieki ikdienā iestājas ne tikai par mūsu valsts un tās iedzīvotāju drošību Latvijā, bet arī stiprina drošību ārpus mūsu valsts robežām, sadarbojoties ar kolēģiem visā pasaulē. “Valsts policijas profesionalitāte un zināšanas ir augsti novērtētas arī starptautiski,” norādīja Valsts prezidents.

Valsts prezidents pateicās Valsts policijas darbiniekiem arī par darbu, kas ik dienas tiek darīts, rūpējoties par mūsu bērnu drošību, preventīvi novēršot briesmas un izglītojot mūsu valsts mazākos un neaizsargātos iedzīvotājus.

“Valsts policijas 100. gadadienā novēlu neapstāties pie jau sasniegtā un turpināt mērķtiecīgu darbu pie iekšējās drošības attīstības, nodrošinot Valsts policijas darbam nepieciešamos tehniskos līdzekļus, uzlabojot policistu darba un sociālos apstākļus,” novēlēja Raimonds Vējonis.

Valsts prezidenta kanceleja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums