Valsts prezidents tiekas ar Latvijas – Japānas apmaiņas programmas jauniešiem no Japānas


foto;Valsts prezidenta kanceleja
Pirmdien, 2018. gada 10. septembrī, Valsts prezidents Raimonds Vējonis Rīgas pilī tikās ar Latvijas – Japānas jauniešu apmaiņas programmas dalībniekiem no Japānas.

Valsts prezidents atzīmēja, ka tikšanās notiek Latvijai ļoti nozīmīgā laikā – gadā, kad valsts svin savu simto jubileju. “Lai atzīmētu šo ievērojamo notikumu un izceltu Latvijas galvenos vēstures faktus un brīžus, paredzētas plašas vietējā un starptautiskā mēroga aktivitātes un daļu no tām būs iespēja apmeklēt arī jums.”

Tāpat prezidents apstiprināja, ka iesaistīšanās šādā programmā ir lieliska iespēja uzzināt vairāk par Latvijas kultūru un tradīcijām, kā arī satikt jaunus cilvēkus un veidot jaunas draudzības saites ar jauniešiem no Latvijas. “Jūs, jaunieši, esat mūsu nākotne, tāpēc vizītes laikā gūto pieredzi un starptautiskos kontaktus vēlāk varēsiet izmantot savās profesionālajās gaitās, savukārt apgūtās līderības prasmes – globālā līmenī visu turpmāko dzīvi. Izbaudiet Latvijas skaisto dabu un gūstiet iedvesmu Latvijas arhitektūrā,” novēlēja Raimonds Vējonis. 

Latvijas-Japānas apmaiņas programmas mērķis ir veidot labāku sapratni un draudzīgas attiecības starp Latvijas un Japānas jauniešiem, stiprinot starptautisko sadarbību un dodot iespēju labāk iepazīt un izprast abu valstu kultūru un sabiedrību. Iepriekšējā Japānas jauniešu tikšanās ar Valsts prezidenta notika 2015. gadā. 

Valsts prezidenta kanceleja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli