Ziemassvētku vecītis apciemo vairāk nekā 500 Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas mazos pacientus

Šodien, 22. decembrī, vairāk nekā 500 Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas mazos pacientus Torņakalna un Gaiļezera novietnēs, apciemoja Ziemassvētku vecītis un muzikālie vecīša palīgi rūķi. Tā kā bērniem šis Ziemassvētku laiks būs jāpavada slimnīcā, vecītis un rūķi bērniem vēlējās sagādāt svētku sajūtu. Tāpat katram mazajam pacientam bija iespēja piedalīties Ziemassvētku darbnīcā, pašu rokām meistarojot dažādus svētku rotājumus.

Ziemassvētku sajūtas uzburšanai pie Bērnu slimnīcas pacientiem jau no paša rīta ciemos devās Ziemassvētku vecītis, kas jautro rūķu svētku dziesmu pavadījumā, katram bērnam pasniedza īpaši sagatavotu dāvaniņu. Pēc Ziemassvētku sveiciena bērniem BKUS novietnes „Saulaino dienu bibliotēkā” Torņakalnā bija iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, kur katram no mazajiem pacientiem bija iespēja izveidot dažādus Ziemassvētku dekorus, piemēram sniegpārsliņas, apsveikuma kartiņas, rūķus un Ziemassvētku eglītes, kā arī apsveikuma kartiņas, kuras pēc tam mazie pacienti varēja dāvināt saviem palātas biedriem, ārstiem, māsiņām vai vecākiem.

„Šogad Ziemassvētku laiks Bērnu slimnīcā izvedies īpaši sirsnīgs, pateicoties „Maxima Latvija” radošajām idejām un atbalstam. Bērni saņēma skaistas dāvaniņas, bērnu un vecāku iesaistīšanās radošajās darbnīcās patiesi liek aizmirst iemeslus, kādēļ ģimenēm nākas pavadīt svētku laiku slimnīcā. Un lielu paldies par svētku cienastu saka arī slimnīcas plašā komanda,” stāsta Vita Šteina, Bērnu slimnīcas Komunikācijas daļas vadītāja.

„Bērni Ziemassvētkus ļoti gaida, gatavojoties tos svinēt gan skolā, gan bērnudārzos, bet visvairāk jau mājās kopā ar ģimeni. Diemžēl katru gadu ir bērni, kuri svētkus pavada Bērnu slimnīcā, jo veselības stāvoklis neļauj pat uz dažām dienām nokļūt mājās. Zinot, cik ļoti bērnam sāp sirsniņa, ka cerētais un gaidītais svētku laiks ir izvērties pavisam savādāks, esam no sirds pateicīgi mūsu draugiem „Maxima Latvija” par atsaucību un svētku sajūtas atvešanu katram bērnam Bērnu slimnīcā! Tas bija ļoti jauks un priecīgs svētku brīdis, kas pārsteidza mazos pacientus, un bērni ar lepnumu skaitīja savus sagatavotos svētku dzejoļus īstam Ziemassvētku vecītim," atklāj Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja.

„Paldies Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai par iespēju iepriecināt bērnus, kam Ziemassvētku laiks ir jāpavada slimnīcā. Patiesi ceru, ka šodien mums kopīgiem spēkiem izdevās ienest slimnīcas telpās Ziemassvētku brīnuma sajūtu un padarīt šo dienu gaišāku mazajiem pacientiem, kā arī slimnīcas personālam,” stāsta Jānis Beseris „Maxima Latvija” komunikācijas vadītājs.

 

SIA „Maxima Latvija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  vannu restaurācija