Daugavpilī atklāti ZZ Čempionāta svētki


ZZ_Cempionata_svetki_Daugavpili
Šodien, 20.aprīlī, Daugavpilī tika atklāti ZZ Čempionāta svētki, kas aicina piedalīties radošās un sportiskās aktivitātēs ne tikai sacensību dalībniekus, bet visus pilsētas iedzīvotājus. ZZ Čempionāts, kas ir Latvijā lielākās skolēnu sporta un prāta spēles, draudzīgās sacensības radošos uzdevumos un netradicionālos sporta veidos, šogad norisinās jau 11. gadu, un tā pusfināla posms pēc vairāku gadu pārtraukuma atgriezās Daugavpilī, kur izvērtīsies par pilsētas svētkiem bērniem, jauniešiem un pārējiem aktīva dzīvesveida piekritējiem.

Īpaši aktīva programma un HipHop izpildītāja Arvja Reika koncerts paredzēts Daugavpils Centrālajā parkā piektdien, 21.aprīlī. Aicinām visus pilsētas iedzīvotājus piedalīties pašus un atbalstīt Daugavpils klases, kas cīnīsies par ceļa zīmi uz ZZ Čempionāta finālu Jūrmalā.

“Vide, kurā dzīvosim pēc 10 – 20 gadiem, lielākoties ir atkarīga no jauniešiem un vērtībām, kuras palīdzam tiem apgūt skolas gados. ZZ Čempionāts ik gadu māca skolēniem komandas darbu, iecietību vienam pret otru, mērķtiecību un veselīgu cīņas sparu, kas palīdz sasniegt noteiktos mērķus. Esam priecīgi, ka jau 11.gadu varam būt blakus jauniešiem, sniegt viņiem šo lielisko pieredzi un sniegt savu ieguldījumu aktīvas, saprātīgas un radošas paaudzes audzināšanā, “ stāsta ZZ ‘Čempionāta organizatoru Tele2 valdes loceklis Valdis Vancovičs.

“Pirmo reizi ZZ Čempionāts norisinās centrālajā parkā un aicina visus pilsētas iedzīvotājus iesaistīties. Mēs aicinām skolēnus un skolotājus, vecākus ar bērniem, ka arī jauniešus piektdien uz brīdi atlikt ikdienas rūpes un doties uz Centrālo parku, kur varēs ne vien izsportoties un iegūt jaunas noderīgas iemaņas, bet arī izbaudīt svētku atmosfēru, klausīties koncertu un uzlādēties ar pozitīvām emocijām un spēku. Tām klasēm, kas šogad ieguva ceļa zīmi uz pusfinālu novēlam veiksmi un saliedētību šajās dienās,” stāsta Daugavpils domes priekšsēdētāja 1.vietnieks Jānis Dukšinskis.

21.aprīlī no plkst. 10.0 un līdz pat plkst. 18.00 ZZ Čempionāta svētku dalībnieki varēs piedalīties Daugavpils ielu vingrotāju sagatavotajos konkursos, pārbaudot savu spēku un izturību, kā arī iemēģināt roku dronu pārvaldībā , pamēģinot pašiem ar to darboties TSI Akadēmiskā un profesionālā aviācijas centra (APAC) stingrā uzraudzībā. “Sadales tīkls” svētku dalībniekiem piedāvās risināt elektrodrošības uzdevumus, savukārt organizācijas “Papardes zieds” teltī varēs uzzināt svarīgāko par cilvēka veselību un pareizu uzturu. Tiem, kam tuvāka ir māksla, būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, kuras vadīs ārzemju brīvprātīgie meistari. Savukārt svētku kulminācijā plkst. 17.00 visi klātesošie varēs dziedāt līdzi šobrīd slavenākajam latviešu HipHop izpildītājam Arvim Reikam.

 

Latvijā lielākās sporta un prāta spēles draudzīgās sacensībās, radošos uzdevumos un netradicionālos sporta veidos ZZ Čempionāts šogad notiek jau 11. reizi. 2017. gada sezonā ZZ Čempionāta pusfināli norisinās Daugavpilī, Valmierā un Liepājā, katrā no pilsētām pulcējot teju 180 atraktīvākās Latvijas klases. Savukārt spēļu fināls norisināsies ZZ Festivāla ietvaros Jūrmalā šī gada 27.maijā. ZZ Čempionātu atbalsta un organizē telekomunikāciju uzņēmums “Tele2” un “Zelta Zivtiņa”. 2017. gadā pasākums norisinās sadarbībā ar draudzīgām pilsētām Jūrmalu, Valmieru, Daugavpili un Liepāju. Plašāka informācija pieejama ZZ Čempionāta mājaslapā: http://www.zzcempionats.lv.

 

ZZ Čempionāts
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana