Ziņas | Dienas notikumi


NVO, eksperti un amatpersonas spriedīs par gājēju un velo infrastruktūras savienojumu un publiskās ārtelpas...

NVO, eksperti un amatpersonas spriedīs par gājēju un velo infrastruktūras savienojumu un publiskās ārtelpas organizāciju ap Centrālo dzelzceļa staciju sakarā ar "Rail Baltica" izbūvi

Šodien plkst.11.00, Rīgas domē notiks publiskā diskusija ""Rail Baltica" kā projekts Rīgas attīstībai", kurā NVO, eksperti un amatpersonas spriedīs par gājēju un velo infrastruktūras savienojumi un publiskās ārtelpas organizāciju ap Centrālo dzelzceļa staciju sakarā ar "Rail Baltica" izbūvi. Diskusijā piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs, Satiksmes ministrs Tālis Linkaitis, projekta ieviesēju SIA "Eiropas dzelzceļa līnijas" un AS "RB Rail" pārstāvji, kā arī nevalstisko organizāciju (NVO) pārstāvji. Diskusiju vadīs Rīgas domes priekšsēdētāja padomnieks, antropologs un pilsētplānotājs, kustības VEFRESH vadītājs Viesturs Celmiņš.

Valsts prezidents ar Vācijas aizsardzības ministri pārrunā abu valstu sadarbību aizsardzības jomā

23. janvārī Valsts prezidents Egils Levits Pasaules ekonomikas forumā Davosā tikās ar Vācijas aizsardzības ministri Annegrētu Krampu-Karenbaueri (Annegret Kramp-Karrenbauer).

Latvijas Republikas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča uzruna Saeimas ārpolitikas debatēs 2020. gada 23. janvārī

Ļoti cienītā sēdes vadītāja,

godātais Saeimas prezidij,

godātais Ministru prezidenta kungs,

cienītās deputātes un godātie deputāti,

ministri,

ekselences!

Zemkopības ministrija vērsusies Administratīvajā tiesā pret Saulkrastu novada domi par ministrijas pārstāvja ...

Zemkopības ministrija vērsusies Administratīvajā tiesā pret Saulkrastu novada domi par ministrijas pārstāvja neapstiprināšanu Skultes ostas valdē

Koalīcija noraida Ģirģena priekšlikumus atklāta konkursa veikšanai Valsts policijas priekšnieka amatam

Pirmdien, 2020. gada 20. janvārī koalīcijas sadarbības sanāksmē tika izskatīts Iekšlietu ministra Sanda Ģirģena ierosinājums grozīt Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likumu, lai varētu rīkot atklātu, caurspīdīgu konkursu uz Valsts policijas priekšnieka amatu, paplašinot pretendentu loku. Koalīcijas partneri sadarbības sanāksme noraidīja grozījumu iekļaušanu Ministru kabineta darba kārtībā.

Rīgas dome un NVO parakstīs sadarbības memorandu par iedzīvotāju iesaisti Rail Baltica projekta īstenošanā

Apzinoties Rail Baltica projekta nozīmi Rīgas attīstībā un tā ievērojamo ietekmi uz iedzīvotāju ikdienu un mobilitātes iespējām, Rīgas pašvaldība un nevalstiskās organizācijas noslēgs sadarbības memorandu, kura mērķis ir sekmēt iedzīvotāju informētību un iesaisti lokālplānojuma izstrādes procesā. Memoranda parakstīšana notiks otrdien, 21. janvārī plkst. 12.00 Rātsnama 220. telpā.

Valsts prezidents un EK viceprezidente apspriežas par darāmo Eiropas demokrātijas un demogrāfijas laukā

Valsts prezidents Egils Levits šodien Rīgas pilī uzņēma viesos Eiropas Komisijas viceprezidenti Dubrovku Šuicu, kuras atbildībā ir demokrātijas un demogrāfijas jautājumi. Sarunā daudz uzmanības tika veltīts tādiem tematiem kā Eiropas pilsoņu lielāka līdzdalība un iesaistīšanās savas nākotnes veidošanā, kā arī demogrāfijas izaicinājumi Eiropā.

Valsts prezidents tiekas ar Tiesību zinātņu pētniecības institūta pārstāvjiem

15. janvārī Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar biedrības "Tiesību zinātņu pētniecības institūts" (TZPI) pārstāvjiem, lai pārrunātu aktualitātes biedrības darbā tiesiskas valsts veicināšanā.

Rīgas un Pierīgas pašvaldības aicina valdību līdzdarboties vienotas sabiedriskā transporta pārvadājumu sistēmas ...

Rīgas un Pierīgas pašvaldības aicina valdību līdzdarboties vienotas sabiedriskā transporta pārvadājumu sistēmas izveidē Rīgas aglomerācijā

Trešdien, 15. janvārī, Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs kopā ar Ādažu, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Ikšķiles, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Stopiņu, Ropažu un Inčukalna pašvaldību vadību pārstāvjiem parakstīja vēstuli Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam un Satiksmes ministram Tālim Linkaitim ar aicinājumu organizēt kopēju tikšanos ar Rīgas un Pierīgas pašvaldībām un sākt darbu pie Rīgas metropoles mobilitātes vīzijas un vienotas sabiedriskā transporta sistēmas izveides. Pašvaldības aicina visas iesaistītās puses vienoties par kopīgi veicamajiem darbiem un indikatīvu laika ietvaru vienotas sabiedrisko pārvadājumu sistēmas izveidei Rīgas metropoles areālā.
mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli