Ziņas | Dienas notikumi


LM uzsāk diskusijas ar NVO par nepieciešamajiem uzlabojumiem invaliditātes un darbspēju noteikšanā

Trešdien, 28. jūnijā, biedrības "Apeirons" telpās labklājības ministra Jāņa Reira sasauktajā Invaliditātes lietu nacionālās padomes sēdē ar ministriju, Tiesībsarga biroja, sociālo partneru un lielāko cilvēkus ar invaliditāti pārstāvošo nevalstisko organizāciju pārstāvju dalību uzsākta plašāka diskusija par nepieciešamajiem uzlabojumiem invaliditātes un darbspēju noteikšanā.

22 Latvijas jaunieši piedalīsies Delnas vasaras skolā par korupcijas apkarošanu un atklātības veicināšanu

No 28. jūnija līdz 1. jūlijam Cēsīs norisināsies Sabiedrības par atklātību – Delna rīkotā "Atklātības un pretkorupcijas vasaras skola 2017", pulcējot 22 aktīvākos Latvijas jauniešus, kas uzsākuši gaitas tādās nozarēs kā politika, žurnālistika, tieslietas, ekonomika un finanses, matemātika un tamlīdzīgi.

VARAM izstrādājusi prasības decentralizētajām kanalizācijas sistēmām

Lai mazinātu vides un lokālo ūdens ņemšanas vietu piesārņojuma risku, ko rada vidē nonākuši notekūdeņi no ēkām, kas nav pieslēgtas centralizētajām kanalizācijas sistēmām, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir sagatavojusi priekšlikumus decentralizēto kanalizācijas sistēmu (t.i. individuālo notekūdeņu attīrīšanas iekārtu, septiķu un notekūdeņu krājtvertņu) reģistrācijai un apsaimniekošanai. 2017.gada 27.jūnijā valdība atbalstīja Ministru kabineta noteikumu projektu "Noteikumi par decentralizēto kanalizācijas sistēmu apsaimniekošanu un reģistrēšanu".

LG Display prezentē pasaulē pirmo 77 collu elastīgu un caurspīdīgu OLED displeju

LG Display izstrādājis un prezentējis pasaulē pirmo 77 collu OLED displeju. Šis ir pirmais šāda izmēra displejs, kas ir pilnībā elastīgs un caurspīdīgs, tādējādi pielāgojoties lietotāja vajadzībām un telpas specifikai.

KNAB atgādinājums politiskajām partijām

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) atgādina, ka politiskajām partijām, kurām bija reģistrēti deputātu kandidātu saraksti pašvaldību vēlēšanās, līdz 2017.gada 3.jūlijam jāiesniedz vēlēšanu ieņēmumu un izdevumu deklarācijas.

Valsts administrācijas skolas direktore būs Agita Kalviņa

Ministru kabinets otrdien, 27. jūnijā, Valsts administrācijas skolas (VAS) direktora amatam apstiprināja Agitas Kalviņas kandidatūru, kura līdz šim strādāja uzņēmuma "Smart Change Consult" valdes locekles un konsultantes amatā.

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs pauž pārliecību, ka Eiropas Savienība un Apvienotā Karaliste varēs vienoties sarunās..

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs pauž pārliecību, ka Eiropas Savienība un Apvienotā Karaliste varēs vienoties sarunās par izstāšanos no ES.

22. jūnijā vizītē Rīgā ieradās Apvienotās Karalistes izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) jeb Brexit ministrs Deivids Deiviss (David Davis). Vizītes laikā notika tikšanās ar ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču.

M. Kučinskis: jāturpina iesāktais darbs ES valstu drošības stiprināšanai

Ministru prezidents Māris Kučinskis ceturtdien, 22.jūnijā, uzturas vizītē Briselē, lai kopā ar pārējo Eiropas Savienības (ES) valstu un valdību līderiem piedalītos kārtējā Eiropadomes darbā.

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs pauž pārliecību, ka Eiropas Savienība un Apvienotā Karaliste varēs vienoties...

22. jūnijā vizītē Rīgā ieradās Apvienotās Karalistes izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) jeb Brexit ministrs Deivids Deiviss (David Davis). Vizītes laikā notika tikšanās ar ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču.

VARAM ministra padomniece Vija Gēme pasniedz balvu klimatam draudzīgākajai ēkai

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra padomniece Vija Gēme trešdien, 2017. gada 21. jūnijā, konkursa "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2017" noslēguma pasākumā pasniedza VARAM balvu par klimatam draudzīgāko ēku.

Aktuālās ziņas

apdrošināšana  jämföra smslån  parkets  palodzes  autoserviss