Ziņas | Dienas notikumi


Rīgas domes priekšsēdētājs tikās ar Harbinas pilsētas mēru

Pirmdien, 14. oktobrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs tikās ar Harbinas (Ķīna) pilsētas delegāciju, kuru vadīja Harbinas mērs Sun Dže (Sun Zhe). Delegācija bija ieradusies pie Rīgas mēra iepazīšanās vizītē, lai uzzinātu par Rīgas pieredzi kultūras, izglītības, tirdzniecības un citās jomās, kā arī pārrunātu iespējamo sadarbību.

Domes priekšsēdētājs sasaucis operatīvo sanāksmi pie ēkas, kurai sestdien iebruka ceturtā stāva griesti

Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs pirmdien, 14. oktobrī, plkst. 13.00 sasaucis operatīvo sanāksmi pie četrstāvu ēkas Lāčplēša ielā 123 B, 3. liters, kurai sestdienas vakarā iebruka ceturtā stāva griesti

Atēnu pilsētas mērs Kosts Bakojani Valsts prezidentam Egilam Levitam pasniedz Atēnu pilsētas goda medaļu

10.–11. oktobrī Valsts prezidents Egils Levits atrodas Atēnās, lai piedalītos 15. Arajološas grupas sanāksmē. Šodien, tiekoties ar Atēnu mēru Kostu Bakojani (Kostas Bakoyannis), E. Levits saņēma Atēnu pilsētas goda medaļu.

Valsts prezidents un Latvijas Pensionāru federācija: Seniori dod lielu ieguldījumu Latvijas dzīvē

Valsts prezidents Egils Levits šodien Rīgas pilī tikās ar Latvijas Pensionāru federāciju (LPF), kas pārstāv 130 organizācijas un apmēram 28 000 cilvēkus visā Latvijā. Valsts prezidents izteica pateicību federācijai par viņu veikto darbu, kā arī visiem federācijas biedriem par aktīvo pilsonisko nostāju. Uz tikšanos Rīgas pilī ieradās LPF priekšsēdētāja Aija Barča, LPF viceprezidentes Viola Lāzo un Dzintra Žilde, kā arī LPF goda prezidents Andris Siliņš, un tika pārrunāts plašs jautājumu loks.

Tikšanās Rīgas pilī: Visu rīdzinieku un Latvijas iedzīvotāju labā ir jānojauc siena starp galvaspilsētu un valsti

Valsts prezidents Egils Levits šodien Rīgas pilī tikās ar Rīgas domes priekšsēdētāju Oļegu Burovu, pārrunājot plašu jautājumu loku par galvaspilsētas aktualitātēm, kā arī valsts institūciju un galvaspilsētas sadarbību.

Ar Valsts prezidenta Egila Levita 2019. gada 18. septembra paziņojumu ir apstiprināts Valsts heraldikas komisijas (VHK)

Ar Valsts prezidenta Egila Levita 2019. gada 18. septembra paziņojumu ir apstiprināts Valsts heraldikas komisijas (VHK) sastāvs. Tajā atbilstoši nolikumam darbojas deviņi eksperti no heraldikas, vēstures, mākslas un juridiskās jomas.

Ekonomikas ministrs tikās ar ASV enerģētikas sekretāru Riku Periju

Šodien, 8. oktobrī, ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro Rīgā tikās ar Amerikas Savienoto valstu enerģētikas sekretāru Riku Periju (Rick Perry).

Valsts prezidents akcentē ārvalstu goda konsulu nozīmi Latvijas diplomātisko attiecību veidošanā

8. oktobrī Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar biedrības "Goda konsulu konsulārais korpuss Latvijā" pārstāvjiem – ārvalstu goda konsuliem Latvijā, lai pārrunātu jautājumus, kā stiprināt biedrības sadarbību ar valsts institūcijām.

I.Jaunzeme Kijevā tiekas ar Lietuvas un Ukrainas nodokļu administrāciju vadītājiem

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme, uzturoties darba vizītē Kijevā, tikusies ar Ukrainas nodokļu administrācijas vadītāju Sergiju Verlanovu (Sergiy Verlanov), kā arī Lietuvas nodokļu administrācijas vadītāju Editu Janušieni (Edita Janušiene).

Valsts prezidents: ir gandarījums, ka finanšu nozarē Latvijā ir paveikts liels mājas darbs

Valsts prezidents Egils Levits šodien Rīgas pilī tikās ar Finanšu nozares asociācijas pārstāvjiem, pārrunājot finanšu nozares aktualitātes un iedziļinoties nozares paveiktajā atbilstoši "Moneyval" rekomendācijām.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  kondicionieri