Ziņas | Dienas notikumi


Latvijas un Vācijas Ārlietu ministriju valsts sekretāri uzsver nepieciešamību stiprināt transatlantiskās attiecības

2018. gada 20. jūnijā Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs darba vizītē apmeklēja Berlīni, kur tikās ar Vācijas Federālās Ārlietu ministrijas valsts sekretāru Andreasu Mihaeli (Andreas Michaelis) un pārrunāja transatlantisko attiecību stiprināšanas iespējas, kā arī citas starptautiskās dienaskārtības un divpusējo attiecību aktualitātes.

Krāsaini, koši un redzami: Valsts policija sadarbība ar ZIB* izveidojusi atstarojošo apģērbu kolekciju

Rīgā, Dzelzceļa muzejā, tika prezentēta Valsts policijas un apģērbu zīmola ZIB* īpaši radīta atstarojošo apģērbu un aksesuāru kolekcija "Festivālu vasara". Šis Valsts policijai ir jau trešais projekts, kurā, sadarbojoties ar latviešu apģērbu dizaineriem un ražotājiem, tiek izveidota īpaša atstarojošo apģērbu kolekcija, tādējādi vēršot sabiedrības uzmanība tam, cik svarīga ir atstarojošu elementu lietošana ceļu satiksmē.

VARAM un LPS sarunās diskutē par reģionālās attīstības, vides un IKT jomu

2018. gada 19. jūnijā, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) un Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) gadskārtējās sarunās diskutēja un vienojās par turpmāko rīcību reģionālās attīstības, vides un informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) jomā.

Pasniegs Eiropas Padomes Ainavu balvu

Daugavpilī, no 2018. gada 19. jūnija līdz 21. jūnijam notiks Eiropas Padomes (EP) Ainavu konvencijas ieviešanas forums. Tā mērķis ir pieredzes apmaiņa ainavu aizsardzības, kopšanas un attīstības jomā, apspriežot EP Ainavas balvai pieteiktos projektus.

Rīgas domes priekšsēdētājs Rātsnamā uzņems PES prezidentūras sanāksmes dalībniekus

Otrdien, 19.jūnijā, plkst. 17.30 Rātsnama Prezidija zālē Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs tiksies ar Eiropas Sociālistu partijas (PES) vadību un dalīborganizāciju pārstāvjiem, kas ieradušies Latvijas galvaspilsētā uz PES prezidentūras sanāksmi.

Latvijai un Indijai ir potenciāls attīstīt ciešāku sadarbību augstākās izglītības, kā arī transporta un loģistikas jomās

Valsts prezidents Raimonds Vējonis, piektdien, 2018. gada 15. jūnijā, Rīgas pilī tikās ar Indijas parlamenta apakšpalātas priekšsēdētāju Sumitru Mahadžānu (Sumitra Mahajan).

Pasniegta VARAM speciālā balva "Reģiona SPĒKS"

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) valsts sekretārs Rinalds Muciņš ceturtdien, 2018. gada 14. jūnijā, Ilgtspējas indeksa ceremonijā pasniedza VARAM speciālo balvu "Reģiona SPĒKS" par ieguldījumu  ilgtspējīgas sabiedrības un reģiona attīstībā. To šogad saņēma PSIA "Ventspils reiss".

Parlamentārā sekretāre pasniedz Godīgas tirdzniecības balvu

2018. gada 14. jūnijā Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica pasniedza Ilgtspējas indeksa Godīgas tirdzniecības balvu akciju sabiedrībai "SEB banka" par cieņā, godīgumā un ilgtspējā balstītu uzņēmējdarbību un attiecību veidošanu ar darbiniekiem, piegādātājiem un sadarbības partneriem.

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa uzruna Komunistiskās genocīda upuru piemiņas dienas...

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa uzruna

Komunistiskās genocīda upuru piemiņas dienas pasākumā

pie Brīvības pieminekļa


1941. gada 14. jūnija deportācijas Latvijā un mūsu kaimiņvalstīs – Lietuvā un Igaunijā bija daļa no Otrā pasaules kara.

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa uzruna "Sibīrijas bērni" rīkotajā konferencē

Godātie Sibīrijas bērni, represētie un izsūtījumā dzimušie!

Augsti godājamais Ulmaņa kungs! Cienījamie klātesošie!

Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana