Ziņas | Dienas notikumi


Eksporta izcilības forumā atklāj Latvijas eksporta digitālo platformu

Šodien Melgalvju namā norisinās Eksporta Izcilības forums, kura fokusā ir produktivitāte, inovācijas un zīmolvedība. Forumā LR Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukševica un DDB vadītājs Andris Rubīns, viens no kustības The Red Jackets iniciatoriem, atklāja Latvijas eksporta digitālo platformu www.treasuresoflatvia.com, kas veidota sadarbībā ar digitālo aģentūru CUBE. Platforma vienuviet digitālā, viegli pieejamā un interaktīvā veidā atspoguļos Latvijas eksporta spēku, nozares un stiprās puses, stāstot par mūsu zīmolu sasniegumiem pasaulē.

Valsts prezidents Brīvības pieminekļa atklāšanā pēc rekonstrukcijas aicina ikvienu celt pieminekli Latvijai ...

Valsts prezidents Brīvības pieminekļa atklāšanā pēc rekonstrukcijas aicina ikvienu celt pieminekli Latvijai ar savu darbu un zināšanām

"Gribu aicināt ikvienu no mums celt savu pieminekli Latvijai. Varam to izdarīt ar savām zināšanām, savu ikdienas darbu," aicināja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, ceturtdien, 19. oktobrī, svinīgajā ceremonijā par godu Brīvības pieminekļa atklāšanai pēc rekonstrukcijas. "Mūsu zināšanas, mūsu cilvēku sasniegumi, mūsu ikdienas darbs ir stipras valsts, stipras sabiedrības pamats. Tā būs mūsu dāvana Latvijas simtgadē," teica Raimonds Vējonis.

Latvijas – Lietuvas starpvaldību pārrobežu sadarbības komisijas sēdē pārrunā ....

Latvijas – Lietuvas starpvaldību pārrobežu sadarbības komisijas sēdē pārrunā aktuālo transporta, valsts robežas, veselības un klimata pārmaiņu jomās.

Latvijas – Lietuvas starpvaldību pārrobežu sadarbības komisijas sēdē, kas notika 2017.gada 18.oktobrī, Kroņaucē, Tērvetes novadā Latvijā tika izskatīti abu valstu divpusējās sadarbības aktuālie jautājumi transporta, valsts robežas uzturēšanas, veselības aprūpes, nodarbinātības un klimata pārmaiņu jomās. No Latvijas puses starpvaldības komisiju vadīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts, no Lietuvas puses – Lietuvas Iekšlietu vice-ministrs Giedrius Surplis (Giedrius Surplys).

Latvijā viesojas Maltas Ģimenes, bērnu tiesību un sociālās solidaritātes ministrijas delegācija

Š.g. 16.-18.oktobrī Labklājības ministrijā viesojas kolēģi no Maltas Ģimenes, bērnu tiesību un sociālās solidaritātes ministrijas pakļautībā esošā Sociālās labklājības standartu departamenta. Delegācijas mērķis ir apgūt Latvijas pieredzi sociālo pakalpojumu jomā – tiesiskais regulējums, uzraudzības mehānismi, kvalitātes kontrole u.c.

Valdība apstiprina Ministru kabineta balvas 6 laureātus

Otrdien, 17. oktobrī, valdība atbalstīja Ministru kabineta balvas piešķiršanu sešām izcilām personībām par nozīmīgiem darbiem vai nopelniem demokrātiskas un tiesiskas Latvijas valsts attīstībā, saimnieciskajā vai sabiedriskajā darbībā vai citās valstij nozīmīgās jomās.

Ārlietu ministrija izsaka līdzjūtību Somālijai saistībā ar teroristu uzbrukumu

Ārlietu ministrija izsaka visdziļāko līdzjūtību Somālijai saistībā ar terora aktu, kas 14. oktobrī notika Somālijas galvaspilsētā Mogadīšo. Nograndot sprādzienam pilsētas centrā, dzīvību zaudēja vismaz 270 cilvēki, un viņu skaits joprojām turpina pieaugt. Ievainoti vismaz 300 cilvēki.

Labklājības ministrijas dalība Ziemeļu ministru padomes Barbershop konferencē

12. oktobrī Kopenhāgenā Ziemeļu ministru padomes organizētajā konferencē par vīriešu lomu dzimumu līdztiesības veicināšanā piedalīsies un Latviju pārstāvēs labklājības ministra Jāņa Reira padomnieks Kārlis Eņģelis, kā arī Latvijas vēstnieks Dānijā Kaspars Ozoliņš un biedrības "Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts" izpilddirektore Dace Helmane.

Pārtrauktas peldētapmācības mazajā un lielajā peldbaseinā

Peldētapmācības mazajā un lielajā peldbaseinā, ko piedāvāja Olimpiskais centrs "Ventspils" bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem, ir pārtrauktas līdz brīdim, kamēr tiks noskaidroti 4.oktobra traģiskā nelaimes gadījuma cēloņi un pabeigtas dažādu institūciju pārbaudes.

Vakar t/c Spice norisinājās kampaņa "Tutepatās" sadarbībā ar Biedrību Debesmanna

10.oktobris ir vispasaules garīgās veselības diena, tāpēc vakar Biedrības Debesmanna aicināja uz kampaņu "Tutepatās" t/c Spice, kuras mērķis ir atbalstīt Latvijas sievietes, vīriešus un to ģimenes, kas saskārušies ar pēcdzemdību depresiju aicinot visus - apstāties, ieskatīties, saredzēt, atbalstīt!

Izveidota Konkurences Atbalsta padome

Konkurences Atbalsta padome (KAP) nodibināta ar mērķi veicināt godīgas konkurences principu ievērošanu uzņēmējdarbībā, vienot sociāli atbildīgas kompānijas nozīmīgu šīs jomas tēmu risināšanā un nodrošināt informētību par sabiedrībai un tirgus dalībniekiem aktuāliem konkurences jautājumiem.

Aktuālās ziņas