Ziņas | Dienas notikumi


Valsts prezidents kopā ar kuplām Latvijas ģimenēm pie Rīgas pils iededz Ziemassvētku egli

2018. gada 5. decembrī Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni kopā ar aktīvām un kuplām Latvijas ģimenēm pie Rīgas pils iededza Ziemassvētku egli.

Valsts prezidents sveic Latvijas Valsts policiju 100. gadadienā

Trešdien, 2018. gada 5. decembrī, Valsts prezidents Raimonds Vējonis piedalījās Latvijas Valsts policijas dibināšanas 100. gadadienai veltītajā svinīgajā pasākumā Rīgas Latviešu biedrības namā.

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā atklāta Valsts policijas izstāde "Latvijas Republikas policija: 1918 – 1940"

Par godu Valsts policijas simtajai gadadienai no šodienas, 4.decembra, līdz 2019. gada 16.janvārim Latvijas Nacionālajā bibliotēkā būs skatāma Valsts policijas izstāde "Latvijas Republikas policija: 1918 – 1940", kurā atspoguļota Latvijas policijas tapšana un tās struktūru attīstība laika posmā no 1918. līdz 1940. gadam.

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs otrdien, 4. decembrī, svinīgā pasākumā Rātsnamā pasniedza balvu "Gada rīdzinieks

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs otrdien, 4. decembrī, svinīgā pasākumā Rātsnamā pasniedza balvu "Gada rīdzinieks 2018" un Goda rakstu operdziedātājai Elīnai Garančai. Balva piešķirta par izcilu ieguldījumu Latvijas mūzikas un kultūras dzīves attīstībā un Rīgas atpazīstamības veicināšanu pasaulē.

A.Gobzems sarunās ar LLPA un LPS nesola neizdiskutētus un nepārdomātus lēmumus

Šodien, 4.decembrī, premjera amata kandidāts Aldis Gobzems tikšanās laikā ar Latvijas Lielo pilsētu asociācijas (LLPA) biedru pārstāvjiem – republikas nozīmes pilsētu domju priekšsēdētājiem un klātesot Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdētājam Gintam Kaminskim norādīja, ka jaunās valdības darbu plānā nebūs neizdiskutētu un nepārdomātu "pārsteigumu", kas varētu negatīvi ietekmēt pašvaldību turpmāko darbu.

Valsts prezidents piedalās ANO Klimata pārmaiņu konferences samitā Polijā

Pirmdien, 2018. gada 3. decembrī, Valsts prezidents Raimonds Vējonis, darba vizītes laikā Polijā piedalījās Apvienoto Nāciju Organizācijas Klimata pārmaiņu konferences samitā, kas norisinās Katovicē.

Atklāts SOS bērnu ciematu labdarības kartīšu projekts "Ziemassvētku brīnumu gaidot…"

Trešdien, 28. novembrī, t/k Spice sirsnīgā atmosfērā tika atklāts SOS bērnu ciematu labdarības kartīšu projekts "Ziemassvētku brīnumu gaidot…". Projekta gaitā radītie mākslas darbi pārtaps labdarības Ziemassvētku kartītēs, lai atbalstītu SOS ģimenes, kurās aug savu vecāku gādību zaudējušie bērni.

Eiropas Komisija novērtē Latvijas paveikto ES fondu iespēju izmantošanā

Ceturtdien, 29. novembrī, norisinās ikgadējā novērtēšanas sanāksme ar Eiropas Komisijas (EK) pārstāvjiem, kurā Finanšu ministrija un nozaru ministrijas iepazīstina ar Eiropas Savienības Struktūrfondu un Kohēzijas fonda (ES fondi) ieviešanas stratēģisko virzību, faktisko investīciju progresu un sasniegumus, kā arī diskutē par izaicinājumiem. EK augstu novērtē Latvijas paveikto un min kā labo piemēru citām dalībvalstīm.

Valdība sveic 2018. gada Ministru kabineta balvas laureātus

26. novembrī valdības ministri Rīgas pilī godinās šī gada Ministru kabineta balvas laureātus – 6 spilgtas personības, kuras ar savu neatlaidīgu un mērķtiecīgu darbu devušas ieguldījumu Latvijas valsts attīstībā, saimnieciskajā vai sabiedriskajā darbībā.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis tiekas ar Ukrainas prezidentu Petro Porošenko

Valsts prezidents Raimonds Vējonis sestdien, 2018. gada 24. novembrī, tikās ar Ukrainas prezidentu Petro Porošenko.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  Innsbruck Airport Transfers  vannu restaurācija