Ziņas | Dienas notikumi


Iznākusi jaunā Latvijas statistikas gadagrāmata

Rīga, 24.02.2017.
No šodienas ir pieejama Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) izdotā "Latvijas statistikas gadagrāmata 2016". 664 lappušu biezais krājums latviešu un angļu valodā satura ziņā ir visapjomīgākais no visām CSP izdotajām statistikas publikācijām.

Valsts prezidents Ventspilī: ekonomikas attīstību veicinās ciešāka uzņēmumu sadarbība ar zinātni un izglītības iestādēm

"Latvijas tautsaimniecības attīstība arvien vairāk būs atkarīga no tā, cik veiksmīgi tiks veidota kvalitatīvas izglītības un zinātnes saikne ar inovatīvu uzņēmējdarbību," ceturtdien reģionālās vizītēs laikā Ventspilī uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Reirs aicina respektēt cilvēkus ar invaliditāti

"Man kā labklājības ministram ir nozīmīgi, lai cilvēkiem ar invaliditāti tiktu nodrošinātas vienlīdzīgas iespējas ar pārējiem sabiedrības locekļiem, neaizskarot viņu cieņu un godu. Respektējot vēsturiskos aspektus ielu nosaukumu došanai, aicinu, veicot turpmāku namu adrešu maiņu, respektēt Latvijas starptautiskās saistības," uzsver Jānis Reirs.

M. Kučinskis: paļaujos uz prokuroru atbalstu nodokļu izkrāpšanas shēmu atklāšanā

Ministru prezidents Māris Kučinskis trešdien, 22. februārī, piedalījās Gadskārtējā virsprokuroru sanāksmē.

Valsts prezidents aicina uzlabot prokuratūras darbu ekonomisko noziegumu un sarežģīto lietu izmeklēšanā

Valsts prezidents Raimonds Vējonis nosūtījis apsveikumu ikgadējai virsprokuroru sanāksmei, kurā pauž gandarījumu par prokuroru tradīciju ik gadu pulcēties kopīgā sanāksmē, lai atskatītos uz iepriekšējā gadā paveikto, kā arī domātu par jaunā darba gada mērķiem un uzdevumiem.

Krievija pieņem lēmumu, kas ir klajā pretrunā Minskas vienošanos garam

Uzskatām, ka Krievijas lēmums par separātistu kontrolētājos Doņeckas un Luhanskas apgabalos Ukrainā izdoto dokumentu atzīšanu ir pretrunā Minskas vienošanos garam, un nav vērsts uz konflikta risināšanu.

Valsts policijas amatpersonai pagarina dalības laiku Eiropas Savienības novērošanas misijā Gruzijā

Otrdien, 21. februārī, Ministru kabinets izdeva rīkojumu par Valsts policijas amatpersonas ar speciālo dienesta pakāpi dalības laika pagarināšanu Eiropas Savienības novērošanas misijā Gruzijā (EUMM Georgia) līdz 2018. gada 28. februārim un finanšu līdzekļu piešķiršanu no valsts budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem".

Atvieglo personu apliecinošu dokumentu saņemšanu personām, kas ieguvušas bēgļa vai alternatīvo statusu

Otrdien, 21. februārī, Ministru kabinets pieņēma noteikumus*, kas paredz, ka personas, kas ieguvušas bēgļa vai alternatīvo statusu, saņemot ceļošanas dokumentu un uzturēšanās atļauju pirmo reizi, ir atbrīvojamas no valsts nodevas.

Ministrs K.Gerhards ar veselības ministri A.Čakšu vienisprātis – sadarbības teritoriju izveidošana ...

Ministrs K.Gerhards ar veselības ministri A.Čakšu vienisprātis – sadarbības teritoriju izveidošana veicinās veselības pakalpojumu pieejamību reģionos.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards otrdien, 2017.gada 21.februārī tikās ar veselības ministri Andu Čakšu, lai iepazīstinātu ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) izstrādātajiem priekšlikumiem sadarbības teritoriju izveidošanai Latvijā.

Latvijas pilsonībā uzņemtas 62 personas

Otrdien, 21.februārī, Ministru kabinets izdeva rīkojumu uzņemt Latvijas pilsonībā naturalizācijas kārtībā 62 personas, tajā skaitā, 1 nepilngadīga persona, kura naturalizējusies kopā ar vecākiem.
grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lēti ceļojumi  santehniķis  metāla durvis  maksātnespēja