Ziņas | Dienas notikumi


Iekšlietu ministrs: Rīgas domei ir jāiesaistās satiksmes organizēšanā pie Deglava pārvada

Šorīt, 25. aprīlī, plkst. 5.00 Valsts policija, izvērtējot Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) ekspertu iesniegto un publiski pieejamo informāciju, kā arī iekšlietu ministra Sanda Ģirģena uzdoto vadības uzdevumu, satiksmei slēdza Augusta Deglava tiltu Rīgā. Policija nodrošina savu klātbūtni satiksmes bloķēšanā. Savukārt "Rīgas Satiksme" atbilstoši organizē sabiedriskā transporta kustības izmaiņas un informē par to iedzīvotājus.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Ivetas Vējones kundze apmeklē Vatikānu

2019. gada 25. aprīlī Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Iveta Vējones kundze apmeklēja Vatikānu. Vizītes laikā notika audience pie Viņa Svētības pāvesta Franciska, kā arī tikšanās ar Svētā Krēsla valsts sekretāru Viņa Eminenci kardinālu Pjetro Parolinu.

Pretkrāpšanas kustība #Atkrāpies! aicina būt vērīgiem un ziņot par krāpniecību

Trešdien, 24. aprīlī, pretkrāpšanas kustība #Atkrāpies! ar diskusiju par krāpniecības pamanīšanu un ziņošanu atbildīgajām iestādēm atklāja kustības trešo sezonu. Šā gada sociāli informatīvās kampaņas mērķis ir veicināt sabiedrībā izpratni par krāpšanu, ēnu ekonomiku un citām negodprātīgām darbībām. Kampaņas laikā tiks akcentēta nepieciešamība ziņot atbildīgajām iestādēm par gadījumiem, kad ir konstatēta negodprātīga rīcība.

Rīgas pašvaldība noslēdz līgumus par remontdarbu līdzfinansēšanu 38 dzīvojamās mājās

Otrdien, 23. aprīlī, Rīgas domes sēžu zālē svinīgi tika noslēgti līgumi ar 38 dzīvojamo māju pārstāvjiem par pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanu dažādiem ēku remontdarbiem - gan iekšdarbiem, gan fasāžu un jumtu atjaunošanai.

Rīgā viesojas Biškekas domes priekšsēdētājs ar delegāciju

Šonedēļ, no 23. līdz 26. aprīlim, Rīgā viesojas Kirgizstānas galvaspilsētas Biškekas domes priekšsēdētājs Žanibeks Abirovs (Žanibek Abirov) kopā ar pilsētas domes deputātiem un darbiniekiem, lai iepazītos ar Rīgas pašvaldības darbu.

Svinīgi apbalvoti 2018. gada lielākie nodokļu maksātāji

Šī gada 18. aprīlī svinīgā Valsts ieņēmumu dienesta Lielo nodokļu maksātāju apbalvošanas pasākuma laikā finanšu ministrs Jānis Reirs un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme pasniedza īpaši šim pasākumam darinātas balvas un atzinības rakstus 2018.gada lielākajiem nodokļu maksātājiem divdesmit divās dažādās nominācijās.

Kariņš: vienotas Eiropas Savienības dalībvalstis ir ievērojams spēks pasaulē

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš trešdien, 17. aprīlī, uzrunā Eiropas Parlamentā (EP) par Eiropas Savienības (ES) nākotni, uzsvēra, ka Eiropas Savienība ir balstīta uz kopīgām pamatvērtībām – brīvību, demokrātiju un likuma varu, piebilstot, ka ES nenozīmē tikai kopīgas vērtības, bet arī ekonomikas izaugsmi un attīstību. "Vienotas Eiropas Savienības dalībvalstis ir ievērojams spēks pasaulē. Esot vienotiem, varam popularizēt un izplatīt savas pamatvērtības starp citām valstīm visā pasaulē."

Nemiro: Nav pārliecības par Deglava tilta ekspluatācijas drošību, pieprasa Rīgas Domi sniegt izvērstu pamatojumu

"Šodien lūdzu Rīgas domi nekavējoties sniegt BVKB izvērstu pamatojumu Deglava tilta ekspluatācijas pieļaujamībai un apsvērumus transporta līdzekļu masas ierobežošanai. Pa šo tiltu katru dienu automašīnās un astoņos sabiedriskā transporta maršrutos pārvietojas neskaitāmi Rīgas rajonu iedzīvotāji. Es nevaru un nedrīkstu pievērt acis būvinspektoru pamatoti paustajām šaubām par pārvada drošību, un darīšu visu iespējamo, lai pārliecinātos par to, ka Rīgas domes lēmums turpināt ekspluatāciju ir izsvērts un neapdraud satiksmes dalībniekus," pauž ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro.

Pēc NA deputātes Ievas Holmas atkārtotas iniciatīvas Kalnciema ielas ēka tiek virzīta iekļaušanai aizsargājamo...

Pēc NA deputātes Ievas Holmas atkārtotas iniciatīvas Kalnciema ielas ēka tiek virzīta iekļaušanai aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā

Rīgas domes (RD) Nacionālās apvienības (NA) frakcija saņēmusi Nacionālā kultūras mantojuma pārvaldes (NKMP) pozitīvu atbildi uz deputātes Ievas Holmas aicinājumu par izdegušās Kalnciema ielas 2B ēkas iekļaušanu Valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā. NKMP Kultūras pieminekļu uzskaites komisija nolēma virzīt iekļaušanai pieminekļu sarakstā kā vietējās nozīmes arhitektūras pieminekli Kalnciema ielas ēkas fasādi pret Raņķa dambi.

Kaspars Gerthards: Kopīgajā lauksaimniecības tirgū jānodrošina līdzvērtīgi nosacījumi

Valdība otrdien, 16. aprīlī, apstiprinājusi Zemkopības ministrijas sagatavotos noteikumus par valsts atbalsta piešķiršanas kārtību par 2018. gada sausuma skartajiem sējumiem un stādījumiem.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli