Ziņas | Dienas notikumi


Jelgavā notiks mācību gada atklāšanas pasākums "ZinīBUMS"

Pēc pirmās skolas dienas skolēni aicināti plkst. 17.00 doties uz Pasta salu, lai kopīgi nosvinētu jaunā mācību gada sākumu pasākumā "ZinīBUMS". Līdz plkst. 19.00 ikviens varēs piedalīties dažādās izglītojošās un radošās aktivitātēs, bet pēc tam turpināt svinības kopā ar grupām "Transleiteris" un "Augša". Savukārt plkst. 16.00 pie Mītavas tilta – Jāņa Čakstes bulvārī 7 atklās pirmā grafiti mākslas festivāla "Spēka zīmes Latvijai" lielformāta sienas gleznojumu, ko veidojis mākslinieks Dainis Rudens.

Ražotāju cenu līmenis rūpniecībā jūlijā palielinājās par 0,4 %

2017. gada jūlijā salīdzinājumā ar jūniju ražotāju cenu līmenis Latvijas rūpniecībā palielinājās par 0,4 %, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati. Vietējā tirgū realizētajai produkcijai cenu līmenis palielinājās par 0,5 %, savukārt eksportētajai produkcijai pieauga par 0,3 %. Eksportam uz eirozonas valstīm cenu līmenis palielinājās par 0,5 %, eksportam uz ārpus eirozonas valstīm – par 0,1 %.

Ārlietu ministrija izsaka līdzjūtību Somijai saistībā ar traģiskajiem notikumiem

Ārlietu ministrija izsaka visdziļāko līdzjūtību Somijai saistībā ar 18. augustā notikušo uzbrukumu Turku pilsētā, Somijas dienvidrietumos, kur vīrietis sadūris vairākus cilvēkus, no kuriem gājuši bojā 2, bet ievainoti vismaz 6 cilvēki.

Valsts prezidents aicina pašvaldību vadītājus turpināt reformas izglītības sistēmā

Valsts prezidents Raimonds Vējonis, piektdien 2017.gada 18.augustā, uzstājoties Latvijas Pašvaldību savienības kongresā Alūksnē, aicināja pašvaldību vadītājus turpināt reformas izglītības sistēmā, uzsverot, ka pārmaiņu lēmumi noteiks Latvijas nākotnes iespējas.

LR Ministru prezidenta uzruna Latvijas pašvaldību savienības kongresa dalībniekiem 2017. gada 18. augustā Alūksnē

Augsti Godātais A.Jaunsleiņa kungs!
Godātie pašvaldību vadītāji!
Kolēģi, draugi!

Informācija par teroraktu Barselonā

2017. gada 17. augustā ap plkst. 17.00 pēc vietējā laika Barselonas centrā cilvēku pūlī ietriecās mikroautobuss. Tiek ziņots par bojāgājušajiem un vairākiem desmitiem ievainoto. Spānijas tiesībsargājošās iestādes notikušo nodēvējušas par teroraktu.

Ārlietu ministrija solidarizējas ar Spāniju un izsaka līdzjūtību saistībā ar traģiskajiem notikumiem

Ārlietu ministrija izsaka visdziļāko līdzjūtību un solidaritāti Spānijai saistībā ar terora aktiem Barselonā un Kambrilsā.

Svinīgā ceremonijā Rīgas pilī Leonīdam Kalniņam pasniedz ģenerālleitnanta pakāpi

Trešdien, 2017. gada 16. augustā, svinīgā ceremonijā Rīgas pilī Valsts prezidents Raimonds Vējonis pasniedza Nacionālo bruņoto spēku komandierim Leonīdam Kalniņam augstāko militārā dienesta pakāpi Latvijas armijā – ģenerālleitnanta pakāpi.

Latvijas pilsonībā uzņemtas 103 personas

Trešdien, 16. augustā, Ministru kabinets izdeva rīkojumu uzņemt Latvijas pilsonībā naturalizācijas kārtībā 103 personas, tajā skaitā, 2 nepilngadīgas personas, kuras naturalizējušās kopā ar vecākiem.

VARAM piedalās konferencē "Telco Trends 2017"

No 14. augusta līdz 18. augustam Rīgā notiek 7. Starptautiskā telekomunikāciju konference un izstāde TELCO TRENDS 2017*. Tajā pulcējas vadošie elektronisko komunikāciju nozares speciālisti no Eiropas Savienības un NVS valstīm, lai apspriestu nozares aktualitātes, problēmas un satiktos ar citu valstu kolēģiem.

Aktuālās ziņas

apdrošināšana  smslån  tenti