Ziņas | Dienas notikumi


Likumā nostiprinās tiesības izmantot sociālos tīklus bezvēsts pazudušo personu meklēšanā

Otrdien, 16. oktobrī, Ministru kabinets atbalstīja likumprojektu "Grozījumi likumā "Par policiju"", kas likumā nostiprinās policijas darbinieku tiesības izmantot plašsaziņas līdzekļus un sociālos tīklus, lai noskaidrotu tāda cilvēka personību, kurš nespēj sniegt ziņas par sevi. Likumprojekts arī paredz juridiski nostiprināt policijas darbinieku tiesības nogādāt personas atskurbtuvēs, kā arī tiesības preventīvi novērst vardarbību ģimenē un draudus personas dzīvībai.

Mazajiem pārtikas uzņēmumiem saglabāsies līdzšinējā kārtība ūdens monitoringa programmu sastādīšanā

Valdība otrdien, 16. oktobrī, apstiprināja Zemkopības ministrijas sagatavotos grozījumus noteikumos par dzeramā ūdens obligātās nekaitīguma un kvalitātes prasībām, monitoringu un kontroles kārtību.

Valsts prezidents Latvijas Vēsturnieku komisijas starptautiskajā konferencē: Bez vēsturnieku pētījumiem un skaidrojumiem

Valsts prezidents Latvijas Vēsturnieku komisijas starptautiskajā konferencē: Bez vēsturnieku pētījumiem un skaidrojumiem mēs nevaram objektīvi izvērtēt mūsu pagātni


"Latvijas simtgades gadā vēsturnieki ir nonākuši sabiedrības uzmanības centrā, jo bez vēsturnieku pētījumiem un skaidrojumiem mēs nevaram objektīvi izvērtēt mūsu pagātni un izprast mūsu attīstību," uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis, Latvijas Kara muzejā uzrunājot Latvijas Vēsturnieku komisijas starptautiskās konferences "Valstiskuma izveides alternatīvas Baltijas reģionā (1917 – 1922)" dalībniekus.

Labdarības akciju «Dalies un samīļo» Eiropas tirdzniecības centru konkursā apbalvo ar sudraba godalgu

Latvijā sarīkotā labdarības akcija Dalies un samīļo, kurā trūcīgajām ģimenēm tika saziedotas jaundzimušo pūriņam nepieciešamās lietas, atzīta par vienu no labākajām Eiropā, un Starptautiskās tirdzniecības centru padomes (ICSC) rīkotajā mārketinga kampaņu konkursā European Solal Marketing Awards ieguvusi sudraba godalgu. Tirdzniecības kompleksa Spice un Māmiņu Kluba rīkotā akcija ir vienīgā no Baltijas valstīm, kas šogad saņēmusi prestižo balvu.

Rīgas pilī sveic Valsts prezidenta balvas vieglatlētikā ieguvējus

2018. gada 12. oktobrī Valsts prezidents Raimonds Vējonis Rīgas pilī sveica Valsts prezidenta balvas vieglatlētikā ieguvējus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā 14. gadskārtējā čili gatavošanas konkursā uzvar Radisson Blu Latvija Conference

Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā 14. gadskārtējā čili gatavošanas konkursā uzvar
Radisson Blu Latvija Conference & SPA Hotel komanda

Vakar, 11.oktobrī notika Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā (ATPL) četrpadsmitais gadskārtējais čili gatavošanas un degustācijas vakars, kura laikā viesiem bija iespējams nogaršot astoņus pikantus ēdienus un balsot par savu favorītu. Konkursā par 2018.gada gardāko čili Rīgā uzvarēja Radisson Blu Latvija Conference & SPA Hotel komanda Chile DeCautina y Plaza, iegūstot titulu "Labākais Čili Rīgā 2018" par savu Victor’s pride & joy Chili. Žūrijas vērtējums sakrita ar skatītāju vērtējumu, jo šī komanda ieguva arī viesu simpātiju balvu.

Intervija ar publiskā sektora finansēšanas vadītāju Polijā un Baltijas valstīs Rafalu Ribacki

11. oktobrī Rīgā norisinājās Pan-Baltijas infrastruktūras samits. Konferences mērķis bija izpētīt Baltijas infrastruktūru un tās turpmākās attīstības tendences. "INFRA 2018" apvieno investorus, aizdevējus, attīstītājus, politikas veidotājus, vecākos ekspertus un infrastruktūru aktīvu īpašniekus no Baltijas valstīm interaktīvām diskusijām un kontaktu apmaiņai.

Valsts prezidents tiekas ar LTRK padomes pārstāvjiem par prioritātēm jaunajam Ministru prezidentam

Valsts prezidents Raimonds Vējonis ceturtdien, 2018. gada 11. oktobrī, Rīgas pilī tikās ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) padomes pārstāvjiem.

LTRK Prezidija locekļi tikās ar Latvijas Valsts prezidentu R.Vējoni, lai pārrunātu prioritāros uzdevumus topošajai valdī

Ceturtdien, 11.oktobrī, Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas , Tirdzniecības un rūpniecības kameras Prezidija locekļi tikās ar Latvijas Valsts prezidentu Raimondu Vējoni, lai pārrunātu prioritāros uzdevumus topošajai valdībai, lai attīstītu Latvijas ekonomiku un celtu iedzīvotāju labklājību.

Latvija sper būtisku soli trauksmes cēlēju aizsardzības stiprināšanā

Otrdien, 11. oktobrī, Saeima galīgajā lasījumā atbalstīja Trauksmes celšanas likumu ar mērķi Latvijā stiprināt trauksmes cēlēju aizsardzību un veicināt trauksmes celšanu sabiedrības interesēs par dažādiem pārkāpumiem.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  koka durvis  kasko apdrošināšana  vannu restaurācija