Ziņas | Dienas notikumi


Ministru prezidenta Māra Kučinska paziņojums par situāciju Latvijas Bankā

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) kriminālprocesa ietvaros ir piemērojis aizturētā statusu Latvijas Bankas prezidentam.

Valsts prezidents piedalīsies Lietuvas valsts atjaunošanas simtgadei veltītajos svinīgajos pasākumos Viļņā

Valsts prezidents Raimonds Vējonis piektdien, 2018. gada 16. februārī, apmeklēs Lietuvas valsts atjaunošanas simtgadei veltītos svinīgos pasākumus Viļņā.

Turpmākajos 10 gados Latvijai jāveic reformas vairākās politikas jomās

Rīgā, ES Mājā: Izglītībā, nodokļos, drošībā un tieslietās nepieciešams veikt reformas, tādējādi veicinot Latvijas attīstību Eiropas Savienībā (ES) līdz 2030.gadam Lielbritānijas izstāšanās kontekstā, uzskata jaunieši, eseju konkursa "Latvijas nākotne … Eiropā" laureāti. Šodien, svinīgā apbalvošanas pasākumā ES mājā Rīgā, projektam noslēdzoties, četru labāko darbu autori no Latgales, Vidzemes, un Zemgales saņēma vērtīgas naudas balvas no projekta idejas autora un vadītāja Ulda Šalajeva.

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča apsveikums Lietuvai valsts atjaunošanas simtgadē 16.02.2018.

Sirsnīgi sveicu mūsu tuvos draugus un kaimiņus Lietuvas valsts atjaunošanas 100. gadadienā!

KNAB priekšniekam šodien trīs "ēnas"

Šogad karjeras izglītības pasākuma "Ēnu diena" ietvaros Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) viesojās trīs "ēnas", kas, sekojot KNAB priekšnieka Jēkaba Straumes ikdienas darbiem, guva plašāku ieskatu par KNAB darbu.

Ēnu diena "Tele2": jaunieši dod priekšroku mārketinga profesiju pārstāvjiem

Šodien, 14.februārī, visā Latvijā risinās Ēnu diena 2018, kuras ietvaros 1.-12. klašu skolēni apmeklē kārotās darba vietas un ēno dažādu profesiju un nozaru pārstāvjus. Arī vadošā mobilo sakaru operatora "Tele2" darbiniekus šodien ēno vairāk kā 20 jauniešu, lielākajai daļai izvēloties tieši mārketinga un telemārketinga speciālistus.

Vairāk nekā 50 "ēnas" kopā ar "Latvijas attīstībai" iepazīs deputāta darbu

"Ēnu dienas 2018" ietvaros šodien vairāk nekā 50 skolēnu no dažādam Latvijas vietām kopā ar partijas "Latvijas attīstībai" Rīgas domes frakcijas deputātiem iepazīsies ar Rīgas domes darbu, kā arī ar deputātu darba ikdienu.

Ceļojošā fotoizstāde un diskusijas, Suņa gada sagaidīšana, neredzīgo "ēnu dienas" un citi projekta "Redzēt vairāk"...

Ceļojošā fotoizstāde un diskusijas, Suņa gada sagaidīšana, neredzīgo "ēnu dienas" un citi projekta "Redzēt vairāk" februāra piedāvājumi

Programmas "Pasaule visiem Latvijā" ietvaros 2018. gada februārī neredzīgo un citu personu ar invaliditāti integrācijas biedrība "Es redzu" sadarbībā ar jauniešu attīstības programmu "Go Beyond" piedāvā virkni iekļaujošo aktivitāšu "Redzēt vairāk".

Konstatētas neatbilstības vairākos jauno kases aparātu modeļos, esošie lietotāji tos varēs turpināt izmantot

Valsts ieņēmumu dienests (VID), veicot kontroles pasākumus, jaunajos kases aparātu modeļos CHD 2050 3.62.0, CHD 3030 3.62.1, CHD 3050 3.62.0, CHD 3050U 3.62.0, CHD 3850 3.62.0 un CHD 7 3.62.0 ir konstatējis vairākas būtiskas neatbilstības tehniskajām prasībām.

Aktuālās ziņas