Ziņas | Dienas notikumi


Labklājības ministrs izsaka pateicību jaunietēm par palīdzību mazulim

Piektdien, 28. aprīlī, labklājības ministrs Jānis Reirs pasniedz pateicības trīs jaunietēm par drosmīgu un atbildīgu rīcību, sniedzot palīdzību mazam bērnam, kurš bija atstāts bez uzraudzības un pieskatīšanas, un informējot tiesībsargājošās iestādes.

Ministru prezidents Eiropadomē diskutēs par vadlīnijām sarunām par Lielbritānijas izstāšanos no ES

Ministru prezidents Māris Kučinskis sestdien, 29. aprīlī, dosies uz Briseli, lai piedalītos Eiropadomes darbā.

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pasludina spriedumu lietā Schmidt pret Latviju

Eiropas Cilvēktiesību tiesa (Tiesa) 2017. gada 27. aprīlī pasludināja spriedumu lietā Schmidt pret Latviju, vienbalsīgi atzīstot, ka ir pārkāptas Heides Lidijas Frīdeles Šmites (Heide Lydia Friedel Schmidt) – (iesniedzēja) – tiesības uz taisnīgu tiesu, ko garantē Eiropas Cilvēka tiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijas (Konvencija) 6. panta 1. punkts.

Rīga un Kazaņa paraksta sadarbības memorandu

Ceturtdien, 27. aprīlī, Kazaņā darba vizītes laikā Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs ar Kazaņas mēru Iļsuru Metšinu parakstīja pilsētu sadarbības memorandu ekonomikas, tūrisma un citās jomās.

M. Kučinskis tiekas ar Limbažu novada pašvaldības pārstāvjiem un uzņēmējiem

Ministru prezidents Māris Kučinskis ceturtdien, 27. aprīlī, uzturējās reģionālajā vizītē Limbažos.

Rīgas domes priekšsēdētājs N. Ušakovs apmeklēs Kazaņu un tiksies ar Tatarstānas Republikas prezidentu

Pēc Tatarstānas Republikas (Krievijas Federācija) prezidenta Rustama Minnihanova (Рустам Минниханов) uzaicinājuma Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs kopā ar Rīgas domes pārstāvju un uzņēmēju delegāciju šodien dosies vizītē uz Kazaņu. Vizīte ir pieskaņota arī pirmā tiešā avioreisa starp Rīgu un Kazaņu atklāšanai.

Ministru prezidents atklāj Eiropas-Latvijas ekonomikas forumu

Ministru prezidents Māris Kučinskis trešdien, 26. aprīlī, Rīgā atklāja Eiropas – Latvijas Ekonomikas forumu ""Made in Latvia" – Latvijas ekonomiskā identitāte Eiropā un pasaulē".

Reirs: audžuģimenēm nepieciešams mērķtiecīgs un ikdienā jūtams atbalsts

Trešdien, 26. aprīlī, labklājības ministrs Jānis Reirs parakstīja Labklājības ministrijas, Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūta Terapeitiskās stomatoloģijas klīnikas Bērnu nodaļas un RSU Zobārstniecības fakultātes Bērnu studentu klīnikas Sadarbības memorandu.

Finanšu ministrijā tiek atklāta bērnistaba

Ar jautrām dziesmām, baloniem un bērnu smaidiem Finanšu ministrijā (FM) trešdien, 26. aprīlī, tika atklāta mājīga bērnistaba. Ņemot vērā ministrijas lielo darbinieku skaitu un pieprasījumu pēc šādas telpas, it īpaši atvaļinājumu un brīvlaiku periodā, bērnistaba dos iespēju ministrijas darbiniekiem atrasties darbā, pildīt darba pienākumus un vienlaicīgi būt kopā ar savu bērnu.

Valsts prezidents aicina nevilcināties ar nodokļu reformas pieņemšanu

"Sagaidu, ka politiskās partijas pieņems atbildīgu lēmumu par jauno nodokļu pamatnostādņu apstiprināšanu. Nodokļu reforma ir viens no valdības galvenajiem uzdevumiem, ar kura īstenošanu nedrīkst vilcināties," uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis, trešdien tiekoties ar Ministru prezidentu Māri Kučinski.
grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  metāla jumti