Ziņas | Dienas notikumi


Trešdien Rīgas Svētā Jēkaba katedrāles gailis atgriezīsies tornī

Plānots, ka jau šo trešdien – 27. maijā Rīgas Svētā Jēkaba katedrāles 91,6 metrus augstajā torņa smailē atgriezīsies atjaunotais gailis.

"Blue Shock Race" dibinātājs dalīsies krīzes pārvarēšanas ieteikumos

Šobrīd daudzi Latvijas uzņēmumi ir pārmaiņu priekšā – vieniem samazinājies darbu apjoms vai tie apstājušies vispār, citiem sarukusi klientu plūsma, samazinājušās iespējas īstenot ieplānotās idejas u.tml. Lai uzzinātu, kā krīzē saskatīt iespējas un jaunus izaicinājumus, Biznesa augstskola Turība aicina uz "Blue Shock Race" dibinātāja Arta Daugina vieslekciju "Katrs NĒ nozīmē iegūt vairāk", ko augstskolas Facebook lapā būs iespējams vērot 14. maijā plkst. 15.00.

SPRK piemēro AS "Latvijas Pasts" naudas sodu 9 300 EUR apmērā par veikto pārkāpumu

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) pieņēmusi lēmumu administratīvā pārkāpuma lietā. Ar to nolemts AS "Latvijas Pasts" uzlikt naudas sodu 9 300 EUR apmērā par paaugstinātu tarifu piemērošanu pārrobežu pasta sūtījumiem, kas neatbilst SPRK apstiprinātiem universālā pasta (UP) pakalpojumu tarifiem.

Aicinām ar veselīgu un personīgu "Paldies!" pateikties neatkarības izcīnītājiem

Valsts prezidenta kanceleja aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju un diasporā dzīvojošos tautiešus svētku brīvdienās, no 1. līdz 4. maijam, ievērojot valstī esošos piesardzības pasākumus, pateikt personīgu un individuālu, veselīgu un aktīvu "Paldies!" visiem tiem cilvēkiem, kuri pirms 30 gadiem atbalstīja brīvas un neatkarīgas Latvijas izcīnīšanu.

TSI tiešsaistē organizē ikgadējo jauno pētnieku konferenci

Piektdien, 2020. gada 24. aprīlī Transporta un sakaru institūts (TSI) rīko tradicionālo zinātniski praktisko un mācību metodisko konferenci "Zinātne un tehnoloģija – solis nākotnē" (RaTSIF-2020). Šoreiz konference norisināsies tiešsaistē. Institūts jau pusotru mēnesi izmanto attālināto studiju formātu visu studentu apmācībām – studijas augstskolā netika pārtrauktas neskatoties uz ārkārtas situāciju. Visi interesenti ir aicināti pieslēgties konferences translācijai.

Atvērta Jēkaba katedrāles lodē ievietotā kapsula

Atvērta Rīgas Svētā Jēkaba katedrāles torņa smailes lodē pirms 38 gadiem ievietotā kapsula, informē Rīgas Metropolijas Romas katoļu kūrija un AS "Būvuzņēmums Restaurators".

Valsts prezidents: ir laiks atbalstīt latviešu zinātniekus cīņā ar Covid-19 vīrusu

Valsts prezidents Egils Levits šodien sazinājās ar Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra direktoru, Latvijas Zinātnes padomes priekšsēdētāju Jāni Kloviņu un Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra vadošo pētnieku Kasparu Tāru, lai noskaidrotu situāciju ar aktuālajiem pētījumiem Covid-19 vīrusa uzveikšanā.

Valsts prezidents: jāizstrādā vadlīnijas sabiedrības veselības drošībai laikam, kad varētu tikt samazināti ierobežojumi

Valsts prezidents Egils Levits šodien sazinājās ar Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Infekciju uzraudzības dienesta vadītāju, ārstu infektologu prof. Ugu Dumpi un Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktoru, epidemiologu Juriju Perevoščikovu.

Valsts prezidents ar Rīgas administratoru pārrunā galvaspilsētas spējas pārvarēt krīzes grūtības

Valsts prezidents Egils Levits sazinājās ar Rīgas pilsētas pašvaldības pagaidu administrācijas vadītāju Edvīnu Balševicu, lai pārrunātu, kā Rīgā vienlaikus tiek risināti pilsētas ikdienas praktiskās vadības jautājumi, kā arī krīzes radītie izaicinājumi.

Valsts prezidents interesējas par Liepājas, Daugavpils un Ogres pieredzi cīņā ar Covid-19

Valsts prezidents Egils Levits sazinājās ar Liepājas, Daugavpils un Ogres pašvaldību vadītājiem un pārrunāja dažādus aktuālus jautājumus. Galvenais no tiem bija cīņa par koronavīrusa Covid-19 izplatības ierobežošanu.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums