Ziņas | Dienas notikumi


Valsts prezidents: ģimene ir nozīmīgs posms dzimtā, paaudzē un visā tautā

10. decembrī Rīgas pilī Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti rīkoja svinīgu Ziemassvētku pasākumu, lai tiktos ar 18 ģimenēm no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām un kopīgi iedegtu svētku egli Rīgas pils pagalmā.

Ar labdarības projektu atgādina, ka rūpēties par dzīvniekiem ir vīrišķīgi

Šodien, 5. decembrī, tika dots starts dzīvnieku patversmes "Dzīvnieku draugs" un Biznesa augstskolas Turība kopīgi veidotajam labdarības projektam, kurā laikā ikviens tiek aicināts ziedot nelaimē nonākušajiem dzīvniekiem, pretī saņemot īpašo 2020. gada kalendāru. Projekta veidotāji uzsver – saliekot kopā sportistu spēku un dzīvnieku mīļumu, veidojusies lieliska sadarbība. Iesaistīties šajā projektā var elektroniski veicot ziedojumu, bet kalendāru ikviens varēs saņemt pa pastu.

Edgars Rinkēvičs piedalīsies EDSO Ministru padomes sanāksmē Bratislavā

2019. gada 5. decembrī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Bratislavā piedalīsies Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) 26. Ministru padomes sanāksmē, ko organizē EDSO prezidējošā valsts Slovākija.

Valsts prezidents: Latvija un Slovākija ir valstis ar līdzīgām ambīcijām un izaicinājumiem

Valsts prezidents Egils Levits šodien Rīgas pilī uzņēma Slovākijas Republikas premjerministru Pēteru Pelegrīni (H.E. Mr Peter Pellegrini). Abas puses pauda gandarījumu par šo abu valstu tālākai sadarbībai nozīmīgo vizīti, kas veicinās attiecību paplašināšanos gan divpusējā līmenī, gan ES, NATO un ANO ietvaros.

Valsts prezidenta Egila Levita tikšanās ar Eiropas Komisijas izpildviceprezidentu Valdi Dombrovski

Valsts prezidents Egils Levits šodien tikās ar Eiropas Komisijas izpildviceprezidentu Valdi Dombrovski.

Ministru kabinetā notikusi Lielo un stratēģiski nozīmīgo investīciju projektu koordinācijas padomes sēde

Šodien, 28.novembrī, Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa vadībā notika Lielo un stratēģiski nozīmīgo investīciju projektu koordinācijas padomes sēde. Sēdes darba kārtībā tika skatīti jautājumi par vēja enerģijas attīstību Nacionālā enerģētikas un klimata plāna 2021.-2030.gadam ietvaros, par ko ziņoja Ekonomikas ministrija. Tika skatīts ziņojums no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) puses par investīciju projektu aktualitātēm atjaunojamo energoresursu jomā un izaicinājumiem, lai nodrošinātu Nacionālā enerģētikas un klimata plāna 2021.-2030.gadam potenciālo mērķu sasniegšanu.

Rīgas domes priekšsēdētājs ar Ķīnas vēstnieku vienojas par ciešāku sadarbību tirdzniecības jomā

Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs trešdien, 27. novembrī, tikās ar Ķīnas vēstnieku Latvijā Lianu Dzjaņcjuaņu, kurš pie mēra bija ieradies iepazīšanās vizītē.

Rīgas pilī apspriež Ziemeļvalstu un Baltijas digitālo transformāciju

Valsts prezidents Egils Levits šodien Rīgas pilī tikās ar Ziemeļvalstu un Baltijas valstu ministriem, lai pārrunātu reģiona digitālo transformāciju.

No amata atstādināts AS "Rīgas Centrāltirgus" drošības dienesta vadītājs....

No amata atstādināts AS "Rīgas Centrāltirgus" drošības dienesta vadītājs; izvērtē iespējas lauzt līgumu ar SIA "TIRDZNIECĪBAS NAMS LATGALES PRIEKŠPILSĒTĀ"

AS "Rīgas Centrāltirgus" (RCT) valde šodien, 25.11.2019. ir atstādinājusi no amata RCT Iekšējās drošības dienesta vadītāju Maksimu Danovski. Atstādināts ir arī valdes padomnieks iekšējās drošības jautājumos Vitālijs Dubovs.

Politiskais direktors Jānis Mažeiks darba vizītē apmeklē Palestīnu

2019. gada 24. novembrī notika Ārlietu ministrijas politiskā direktora Jāņa Mažeika darba vizīte Palestīnā. Tās laikā politiskais direktors tikās ar prezidenta Mahmūda Abāsa diplomātisko padomnieku Madždī Hālidī (Majdi Khaldi), telekomunikāciju un informācijas tehnoloģiju ministra vietnieku Džamīlu Zagarnī (Jameel Zagharneh), ekonomikas ministra vietnieku Haisamu Uāhidī (Haytham Wahidi), Palestīniešu Uzņēmēju federāciju asociāciju, kā arī apmeklēja Aldžalazūnas (Al-Jalazoun) bēgļu nometni.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli