Ziņas | Dienas notikumi


Aktualizē fiziskās sagatavotības prasības iekšlietu amatpersonām

Otrdien, 17. aprīlī, Ministru kabinets veica grozījumus Ministru kabineta 2013. gada 28. maija noteikumos Nr. 288 "Fiziskās sagatavotības prasības Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm".

APRIT 15 GADI KOPŠ ZVĒRINĀTU TIESU IZPILDĪTĀJU INSTITŪTA REFORMAS

Šogad zvērinātu tiesu izpildītāju institūtam Latvijā aprit 15 gadi. Tomēr šīs profesijas vēsture sniedzas daudz senāk un tai ir būtiska loma personas tiesību uz pienācīgu tiesas sprieduma izpildi nodrošināšanā. Ik gadu zvērināti tiesu izpildītāji aizskartās puses, tostarp valsts budžetā, atgūst vairāk nekā 500 miljonus eiro.

Valsts prezidents tiekas ar Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību

Valsts prezidents Raimonds Vējonis trešdien, 2018. gada 11. aprīlī, Rīgas pilī tikās ar Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) vadību - priekšsēdētāju Egilu Baldzēnu, lai pārrunātu darba ņēmēju interešu pārstāvības nodrošināšanu.

Latvija paraksta trīs deklarācijas ES digitālo tehnoloģiju attīstībai

Šodien Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretārs Rinalds Muciņš Latvijas vārdā Briselē paraksta trīs Eiropas Savienības (ES) līmeņa deklarācijas par digitālo tehnoloģiju attīstību. Tās veicinās ES dalībvalstu konkurētspēju un nodrošinās sociāli labāk aizsargātu sabiedrību, ērtākus publiskos pakalpojumus un digitālo drošību. Vienošanās valstu vidū palīdzēs ES dalībvalstīm kopīgi piesaistīt investīcijas Eiropas digitālo tehnoloģiju izstrādei un sniegs lielāku ieguldījumu Eiropas kopējā digitālajā infrastruktūrā.

Valdība piešķir finansējumu 1991. gada barikāžu dalībnieku apliecību izgatavošanai

Otrdien, 10. aprīlī Ministru kabinets nolēma, ka no valsts budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem piešķirs 67 521 eiro 1991. gada barikāžu dalībnieku biedrībai, lai apmaksātu 1991. gada barikāžu dalībnieka statusu apliecinošu apliecību izgatavošanu, izsniegšanu un lietvedību. Ministru kabinets nolēma piešķirt līdzekļus Iekšlietu ministrijai, kas tos pārskaitīs 1991. gada barikāžu dalībnieku biedrībai.

Ministru prezidents: WorldSkills Latvijas pārstāvji ar savu darbu nesuši mūsu valsts vārdu pasaulē

Ministru prezidents Māris Kučinskis otrdien, 3. aprīlī, Ministru kabinetā sveica pasaules jauno profesionāļu meistarības konkursa "WorldSkills 2017" konkursantus un viņu prasmju pilnveidotājus.

Ārlietu ministrijas līdzjūtība saistībā ar traģisko ugunsgrēku Kemerovā

Ārlietu ministrija izsaka visdziļāko līdzjūtību bojāgājušo un cietušo radiniekiem un draugiem saistībā ar traģisko ugunsgrēku Kemerovas tirdzniecības centrā "Zimņaja višņa" ("Зимняя вишня").

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa uzruna 1949. gada 25. marta deportāciju piemiņas pasākumā Rīga, 2018. gada 25. martā

Cienījamie represētie, represēto bērni, visi, kas atceras šo dienu!

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze!

Augsti godātais Ministru prezidenta kungs!

Ekselences!

Ārlietu ministrija nosoda Francijas dienvidos notikušo teroraktu

Ārlietu ministrija kategoriski nosoda šodien, 23. martā, Francijas dienvidos Trēbā (Trèbes) notikušo uzbrukumu, kurā ir vairāki bojāgājušie un ievainotie. Ministrija izsaka līdzjūtību bojāgājušo tuviniekiem un visiem cietušajiem, novēlot ātru izveseļošanos.

Valsts prezidents atzinīgi novērtē Valsts robežsardzes paveikto Latvijas ārējās robežas aizsardzībai

Lai klātienē iepazītos ar Valsts robežsardzes paveikto, nodrošinot Latvijas valsts robežas neaizskaramību, Valsts prezidents Raimonds Vējonis 2018. gada 22. un 23. martā apmeklēja Valsts robežsardzes (VRS) Viļakas un Ludzas pārvalžu teritorijās esošos VRS infrastruktūras objektus, kā arī tikās ar VRS koledžas mācībspēkiem un kadetiem.

Aktuālās ziņas