Ziņas | Dienas notikumi


LTAB: uzlabojumi OCTA nozarē veicami respektējot ES tiesību normas un domājot mūsdienīgi

Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (turpmāk - LTAB) ir iepazinies ar Konkurences padomes (turpmāk – KP) ziņojumu par konkurenci OCTA nozarē. "Divu gadu laikā kopš KP veica OCTA tirgus izpēti, esam sadarbojušies, sniedzot visu informāciju un skaidrojot tirgus specifiku. Ar vislielāko atbildību attiecamies pret KP sniegtajām rekomendācijām, vienlaikus norādot, ka jebkura darbība OCTA tirgus pilnveidošanā, veicama atbilstoši Eiropas Savienības tiesību normām un domājot mūsdienīgi," informē LTAB valdes priekšsēdētājs Jānis Abāšins.

ATPL viedokļa ziņojums: Latvija kā starptautisks karjeras galamērķis

Galvenie Amerikas Tirdzniecības palātas Latvijā (ATPL) ieteikumi ir saistīti ar divām prioritātēm: izvirzīt Latviju kā starptautisku karjeras galamērķi un uzlabot darbinieku prasmes, lai tās atbilstu darba tirgus pieprasījumam.

BITE: Katrs piektais atpūtnieks mainītu galamērķi, ja tajā nebūtu interneta

Līgo vakaru un Jāņu dienu daudzi svinētāji pavadīs "pie dabas krūts", piemēram, lauku mājās, pie jūras vai kempingā. Atpūšoties nomaļās vietās, Latvijas iedzīvotāji visbiežāk izmanto internetu, lai "sērfotu" ziņu portālos un saplānotu maršrutu tālākajiem brīvdienu piedzīvojumiem, liecina mobilo sakaru operatora BITE aptaujas dati*. Turklāt katrs piektais atzīst, ka mainītu savus atpūtas plānus, ja uzzinātu, ka vietā, uz kurieni plānots doties, nav interneta.

LIAA kopā ar uzņēmīgiem cilvēkiem festivālā "LAMPA" šķetinās drosmes anatomiju

Sarunu festivālā LAMPA šogad Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina runāt un diskutēt par drosmi darbā valsts iestādē un privātajā sektorā. Kopā ar filozofiem, uzņēmējiem, valsts pārvaldes darbiniekiem un ideju autoriem tiks runāts par to, kas tad ir drosme biznesā - gudri izrēķināts gājiens vai lēciens nezināmajā? Vai pastāv kolektīvā drosme vai tomēr drosmei ir individuāls raksturs? Vai drosmei ir liekama vienādības zīme ar apdomību un kāda ir drosmes cena? Vai valsts pārvalde ir gatava drosmīgiem lēmumiem un ar ko sākt?

Valsts prezidents Raimonds Vējonis Rīgas pilī sveic projekta "Sveika, Latvija!" dalībniekus

Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Iveta Vējones kundze Rīgas pilī 2019. gada 19. jūnijā sveica 22 jauniešus ar latviskām saknēm no ASV un Austrālijas, kuri projekta "Sveika, Latvija!" īstenošanas laikā iepazīst Latviju.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis Rīgas pilī pieņem tiesneša zvērestu

Valsts prezidents Raimonds Vējonis 2019.gada 19. jūnijā Rīgas pilī svinīgā ceremonijā pirms stāšanās amatā pieņēma tiesneša Madara Plepja tiesneša zvērestu.

Apstiprina vienotu kārtību, kādā nodrošināma valsts materiālo rezervju izmantošana

Otrdien, 18. jūnijā, Ministru Kabinets apstiprināja Iekšlietu ministrijas izstrādātos noteikumus "Valsts materiālo rezervju izmantošanas un pārbaudes veikšanas kārtība", kas nosaka vienotu kārtību, kādā nodrošināma valsts materiālo rezervju izmantošana un, kādā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas veic valsts materiālo rezervju pārbaudes.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis Rīgas pilī akreditē Bosnijas un Hercegovinas un Tanzānijas vēstniekus

2019. gada 18. jūnijā Rīgas pilī Valsts prezidents Raimonds Vējonis darbam Latvijā akreditēja Bosnijas un Hercegovinas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku, kā arī Tanzānijas Apvienotās Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku.

Iveta Vējones kundze piedalās SUSTENTO grāmatas atvēršanas pasākumā Rīgas pilī

Grāmatas "Iespējamās tikšanās" patronese Iveta Vējones kundze otrdien, 2019. gada 18. jūnijā, piedalījās tās atvēršanas svētkos Rīgas pilī. Grāmata ir Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas "SUSTENTO" un izdevniecības "Jumava" kopīgi īstenots projekts.

Ārlietu ministrs: Latvija atbalsta sarunu sākšanu ar Albāniju un Ziemeļmaķedoniju par pievienošanos Eiropas Savienība

2019. gada 18. jūnijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Luksemburgā piedalījās Eiropas Savienības (ES) Vispārējo lietu padomes sanāksmē, kurā ES dalībvalstu pārstāvji turpināja diskusiju par progresu sarunās par ES daudzgadu budžetu 2021.-2027. gadam. Tāpat dalībvalstu pārstāvji sagatavoja 20. un 21. jūnija Eiropadomes sanāksmi un apsprieda Padomes secinājumus par ES paplašināšanās, stabilizācijas un asociācijas procesu.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli