Pirmie 11 īrnieki iemitinājušies Z-Towers apartamentos

Jau apritējuši divi mēneši, kopš 11 dzīvokļu īrnieki saņēmuši atslēgas savām jaunajām mājām – plašiem un mūsdienīgi iekārtotiem apartamentiem daudzfunkcionālā kompleksa "Z-Towers" piektajā un devītajā stāvā. Projekta pārvaldnieks AS "Towers Construction Management" drīzumā gaida ierodamies jaunu mēbeļu partiju, lai varētu uzņemt nākamos iemītniekus.

“Pēc tik ilga būvniecības procesa bijām patiesi gandarīti satikt mūsu jaunos iemītniekus un viņu rokās nodot atslēgu komplektus. Ēkā ir sākusi pulsēt dzīvība: pazemes autostāvvietā jau novietoti iemītnieku spēkrati, rītos un vakaros satiekami īrnieki možā noskaņojumā. Visus 11 dzīvokļus īrnieku ērtībai jau iepriekš labiekārtojām ar mēbelēm un visām nepieciešamajām virtuves un sadzīves iekārtām – ledusskapjiem, plīts virsmām, trauku mazgājamām mašīnām, veļasmašīnām ar žāvētājiem un citām. Protams, pastāv iespēja izvēlēties apartamentus arī ar “balto apdari” un iekārtot tos atbilstoši savai gaumei un vajadzībām,” norāda AS “Towers Construction Management” komercdirektors Andžejs Neguliners.

“Laikā, kad valstī ir izsludināta ārkārtas situācija un vairāku pakalpojumu saņemšana ir ierobežota, mūsu īrnieki augstu novērtē “Z-Towers” papildus sniegtās priekšrocības – iespēju pasūtīt pārtikas un mājsaimniecības preces centralizēti un saņemt tās, neizejot no mājām, neraizēties par dzīvokļu uzkopšanu vai drēbju mazgāšanu, to visu palīdzot veikt “Z-Towers” servisa komandai,” iemītnieku saiti ar jaunajām mājām apraksta Andžejs Neguliners.

“Tāpat ir uzsākti biroju izbūves plānošanas darbi, lai jau drīzumā biroju tornī varētu iemitināties pirmie uzņēmumi un biroju platību nomnieki. Lai gan nekustamo īpašumu tirgus ir mazliet “iebuksējis” visā pasaulē un Rīga nav izņēmums, mēs katru dienu saņemam interesentu zvanus par pieejamām biroju platībām, kuras labprāt izrādīsim pēc ārkārtējās situācijas beigām,” informē Andžejs Neguliners.

P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums