"Nestlé Baltics" novērtē pārtikas nozarē strādājošo smago darbu

Pirms dažām nedēļām mēs dzīvojām pavisam citādāk – piemēram, varējām satikties ar draugiem un brīvi apmeklēt pārtikas veikalu. Kamēr COVID-19 pandēmija ir pilnīgi mainījusi mūsu dzīves, un daudzas ģimenes ir kļuvušas par tās ķīlniekiem pašu mājās, visa pārtikas nozare, "no lauka līdz galdam", lieliski veic savu darbu, nodrošinot, ka mums ir pieejami droši un augstas kvalitātes pārtikas produkti. "Nestlé Baltics" novērtē būtisko darbu šādos apstākļos un saka paldies visiem darbiniekiem, kas iesaistīti pārtikas nozarē.

“Karantīnas situācijā veselības aprūpē strādājošie kopā ar pārtikas tirgus darbiniekiem ir īsti varoņi, kuri strādā “frontes pirmajās līnijās” un palīdz cilvēkiem saglabāt drošību un veselību. Es patiesi gribu mudināt visus pateikt PALDIES visiem pārtikas aprites darbiniekiem, piemēram, rūpnīcu, noliktavu darbiniekiem, kravas automašīnu vadītājiem un mazumtirdzniecības veikalu darbiniekiem. Bez šiem cilvēkiem ikdienas dzīve un pārtikas piegāde kļūtu ievērojami grūtāka vai pat neiespējama. Šo cilvēku aizrautība ar savu darbu nodrošina visu mūsu ģimeņu labklājību,” - saka SIA “Nestlé Baltics” ģenerāldirektors - izpilddirektors Žuāu Uva Nunjess (João Uva Nunes).

Viens no piemēriem - pārtikas kravas automašīnu vadītājiem ir jāmēro tāls ceļš, lai piegādātu pārtiku no citām valstīm. Līdz šim viņi mēdza piestāt, lai ieturētu maltītes ceļmalas kafejnīcās. Tagad daudzās Eiropas valstīs tās ir slēgtas. Tāpēc šajā laika posmā “Nestlé Baltics” tālsatiksmes autovadītājiem piešķir īpašus pārtikas komplektus, lai nodrošinātu viņu labsajūtu un ļautu viņiem turpināt tik svarīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā. Viņi ir ļoti svarīgs posms pārtikas piegādes ķēdē, un nodrošina, ka pārtika turpina nonākt pie Baltijas iedzīvotājiem.

Lai vēl vairāk izceltu savu pateicību pārtikas nozares darbiniekiem, vairāk nekā 40 pasaulē labi pazīstami uzņēmumi, tostarp “Nestlé”, ir pievienojušies projektam #FoodHeroes. Tā mērķis ir izcelt pārtikas un dzērienu ražošanas uzņēmumu centienus pārvarēt pandēmiju, vienlaikus saglabājot netraucētu piegādes ķēdi. Plašāka informācija par projektu meklējama šeit.

A.W.Olsen & Partners
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums