Tirgotāju atbalstam bez maksas piedāvā risinājumu pārdošanai tiešsaistē

Lai atbalstītu vietējos uzņēmumus šajā ārkārtas situācijā un palīdzētu interneta pārdošanas attīstībai, Luminor e-komercijas savienojums līdz augusta beigām būs pieejams bez maksas transakciju darījumiem līdz 100 000 eiro mēnesī.

Luminor ir pirmā banka Baltijā, kas piedāvā šādu ērti izmantojamu maksājumu pakalpojumu pēc “vienas pieturas” principa. Tas uzņēmējiem dos arī iespēju turpināt savu biznesu attālināti Covid-19 izplatību ierobežojošu noteikumu dēļ. “Tieši šobrīd risinājums var ļoti noderēt tirgotājiem, pārorientējoties uz pārdošanu Interneta vidē, lai turpinātu savu biznesu. Priecājamies, ka varam piedāvāt savu risinājumu gan lielākiem, gan pavisam maziem uzņēmējiem un individuāla darba veicējiem, turklāt ņemot vērā ārkārtas stāvokli, nodrošināsim to līdz augusta beigām bez komisijas maksas,” uzsver Kerli Gabrilovica, Luminor vadītāja Latvijā.

Risinājums tirgotājam palīdzēs nodrošināt nemainīgu klientu pieredzi – maksājums tiks izveidots automātiski, un pircējam tas būs jāapstiprina. Savukārt tirgotājs nekavējoties saņems informāciju par veiksmīgu apmaksu un uzreiz varēs sniegt savu pakalpojumu. Luminor bankas piedāvātais risinājums nodrošina arī spraudņus populārākajām tiešsaistes tirdzniecības platformām, piemēram, WooCommerce, Opencart, Shopify, Magento, ko biežāk izmanto tieši mazāki mazumtirgotāji. Tas nozīmē, ka nelielu e-veikalu īpašnieki paši bez papildu IT atbalsta varēs uzsākt lietot maksājumu veikšanas pakalpojumu.

Bezmaksas risinājumam ir iespējams pieteikties Luminor bankas mājaslapā.

Luminor
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums