VID darba laiks 2019. gada nogalē


foto;plz.lv
Valsts ieņēmumu dienests (VID) lūdz ņemt vērā, ka 2019.gada Ziemassvētkos un gadu mijā būs izmaiņas VID klientu apkalpošanas vietu, muitas kontroles punktu un VID Konsultatīvā tālruņa darba laikā.

Plašāka informācija par VID klientu apkalpošanu pieejama VID tīmekļa vietnē sadaļā “Kontakti”.

Muitas kontroles punktu darba laiks

VID Muitas pārvaldes muitas kontroles punkti (turpmāk – MKP), kas darbojas diennakts režīmā, arī svētku dienās – 2019.gada 24., 25. un 26.decembrī, kā arī 31.decembrī un 2020.gada 1.janvārī – strādās bez darba laika izmaiņām.

Diennakts režīmā, bez brīvdienām strādās šādi MKP:

  • Rīgā – Lidostas MKP, Rīgas brīvostas MKP un Importa MKP;
  • Latgalē – Terehovas MKP, Grebņevas MKP, Vientuļu MKP, Zilupes MKP, Kārsavas MKP, Silenes MKP, Pāternieku MKP, Indras MKP, Rēzeknes II MKP un Daugavpils preču stacijas MKP;
  • Kurzemē – Liepājas ostas MKP un Ventspils ostas MKP.

Pirmssvētku dienās, 2019. gada 23.decembrī un 30.decembrī, saīsinātais darba laiks – līdz plkst. 16:00 – ir noteikts šādos MKP: Valmieras MKP, Jelgavas MKP, Daugavpils MKP un Lidostas MKP klientu apkalpošanas vieta Buļļu ielā 74, Rīgā.

Šī gada 24., 25., 26. un 31. decembrī un 2020.gada 1.janvārī muitas klienti netiks apkalpoti šādos MKP: Valmieras MKP, Jelgavas MKP, Daugavpils MKP, Šķirotavas MKP un Lidostas MKP klientu apkalpošanas vietā Buļļu ielā 74, Rīgā.

Plašāka informācija par Latvijas Republikas muitas kontroles punktiem – sadaļā “Muita/Muitas kontroles un robežkontroles punkti”.

 

 

VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTS
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums