Labklājības ministre dosies reģionālajā vizītē uz Ogri; aizsāk jaunu diskusiju ciklu ar iedzīvotājiem


Ramona Petravica Foto - Elīna Semane
Piektdien, 29. novembrī, labklājības ministre Ramona Petraviča reģionālajā vizītē apmeklēs Ogri.

Ramona Petraviča: “Reģionālās vizītes mērķis ir pārrunāt nozares aktualitātes, kas skar gan sociālo darbu un deinstitucionalizācijas projekta virzību, gan arī gada sākumā veikto Bāriņtiesas reorganizāciju, kurā tika apvienotas divas bāriņtiesas. Runāsim arī par nesen atklāto gadījumu ar audžuvecākiem, kas vairāku gadu garumā pret 8 bērniem vērsusi fizisku un emocionālu vardarbību, kā arī iespējamiem risinājumiem, lai šādus gadījumus maksimāli izskaustu nākotnē.”

Darba vizīti ministre iesāks ar Nodarbinātības valsts aģentūras un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras filiāles apmeklēšanu. Pulksten 11.00 ministre tiksies ar Ogres novada domes priekšsēdētāju Egilu Helmani, bet pulksten 11.45 ministre pārrunās aktualitātes ar Ogres novada Sociālā dienesta vadītāju Sarmīti Ozoliņu, Ogres Pensionāru biedrības vadītāju Vitu Bormani, Ogres novada bāriņtiesas vadītāju Daci Zariņu un Ogres invalīdu biedrības vadītāju Ilgu Linkumu.

Šī būs pirmā reģionālā vizīte, kurā ministre aizsāks jaunu tradīciju – sarunu ciklu ar iedzīvotājiem par nozares aktualitātēm, kurā ikviens varēs uzdot jautājumus ministrei. Tikšanās sākums pulksten 15.00 Ogres domē, Brīvības ielā 44.

Labklājības ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums