Pirmdien Valmierā nebūs pieejami nodokļu un muitas pakalpojumi


foto;plz.lv
Pirmdien, šī gada 2. decembrī, apmēram laikā no plkst. 10:20 – 15:20 būs slēgts Valsts ieņēmumu dienesta (VID) klientu apkalpošanas centrs un muitas kontroles punkts Beātes ielā 49, Valmierā. Elektroenerģijas padeves pārtraukuma laikā iedzīvotājiem Valmierā nebūs pieejami VID, tajā skaitā – arī muitas, sniegtie pakalpojumi.

Tam par iemeslu ir elektroenerģijas padeves pārtraukums, kas saistīts ar AS “Sadales tīkli” plānotajiem darbiem elektroenerģijas apgādes tīklā.

Tuvākais VID klientu apkalpošanas centrs atrodas Cēsīs, K. Valdemāra ielā 2, savukārt muitas formalitātes var nokārtot Rīgas brīvostas muitas kontroles punktā Uriekstes ielā 16, Rīgā, vai Šķirotavas muitas kontroles punktā Krustpils ielā 38b, Rīgā.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā iedzīvotāji var zvanīt uz VID Konsultatīvo tālruni 67120000 vai vērsties ar jautājumiem jebkurā tuvākajā VID klientu apkalpošanas centrā.

VID klientu apkalpošanas centru adreses pieejamas VID tīmekļa vietnē sadaļā Kontakti, savukārt informācija par muitas kontroles punktiem - “Muita/Noderīgi/Muitas kontroles un robežkontroles punkti”.

VID atvainojas par sagādātajām neērtībām un pateicas iedzīvotājiem par izpratni. 

VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTS
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums