26.aprīlī Jelgavā notiks NVA Vakanču gadatirgus

26.aprīlī no pulksten 10.00 līdz 16.00 Zemgales Olimpiskajā centrā (Kronvalda iela 24, Jelgava) norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Vakanču gadatirgus, kas tiek rīkots Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) izstādes "Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019" ietvaros.

Dalību Vakanču gadatirgū Jelgavā jau ir pieteikuši 26 darba devēji, to vidu tādi uzņēmumi kā “AKG Thermotechnik Lettland”,  “Ceļu būvniecības  sabiedrība “Igate””, “Dinex Latvia”, “Eastcon AG LV”, “G4S Latvia”, “Jelgavas komunālie pakalpojumi”, “KULK”, “Maxima Latvija”, “Nordic Plast”, “Norma – A” (“Ecolines”), “PET Baltija”, “Rimi Latvia”, “Skonto Concrete Cladding”, “Tiamo Grupa”, “Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca” un citi darba devēji.

NVA Vakanču gadatirgū Jelgavā darba devēji piedāvās vairāk nekā 300 darba vietas, tiks meklēti agronomi, atkritumvedēja vadītāji, atslēdznieki, apsardzes darbinieki, autobusa vadītāji, autoiekrāvēju vadītāji, automehāniķi, automobiļu mazgātāji, bārmeņi, būvnieki, cauruļvadu montētāji, ceha strādnieki, celtniecības nozares meistari, ceļa būves palīgstrādnieki, darbgaldu iestatītāji, drošības sistēmu tehniķi, ekskavatora vadītāji, elektronikas inženieri, iesaiņotāji, inženiertehnisko būvju remonta strādnieki, kasieri, klientu konsultanti, komplektētāji, konstruktori, krāsotāji, kravas automobiļa vadītāji, krāvēji, maiznieki, medicīnas māsas, mehāniķi, metālapstrādes darbinieki, metinātāji, montētāji, noliktavas strādnieki, palīgstrādnieki, pavāri, pārdevēji, picu cepēji, sanitāri, sanitārtehnisko iekārtu montētāji, stjuarti, traktortehnikas vadītāji, viesmīļi, zvejas rīku meistari un citu profesiju pārstāvji.

Uzņēmēji, klātienē tiekoties ar darba meklētājiem, ne vien piedāvās brīvās darba vietas, bet arī informēs par darba nosacījumiem un karjeras izaugsmes iespējām savos uzņēmumos, kā arī veiks pirmās darba intervijas. Vairāki darba devēji Vakanču gadatirgū Jelgavā uzstāsies ar prezentācijām, sniedzot plašāku informāciju par saviem uzņēmumiem, to darbības specifiku, darba iespējām un perspektīvām.

NVA stendā būs iespējams uzzināt, kādas darba devēju reģistrētās vakances šobrīd ir aktuālas NVA datu bāzē. Vakanču gadatirgū interesenti varēs iegūt arī detalizētāku informāciju par NVA pakalpojumiem bezdarbniekiem, darba meklētājiem un darba devējiem. NVA Jelgavas filiāles darbinieki interesentiem izskaidros un parādīs, kā vakances ir jāreģistrē vai jāmeklē NVA CV un vakanču portālā. Pasākumā būs satiekams arī Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) konsultants, kas informēs par nodarbinātības un izglītības iespējām gan Latvijā, gan citās Eiropas valstīs, savukārt NVA karjeras konsultants atbildēs uz jautājumiem, kas saistās ar profesionālās piemērotības noteikšanu un karjeras plānošanu, kā arī sniegs padomus darba meklēšanas jautājumos, tostarp palīdzēs uzrakstīt CV un sagatavoties darba intervijai. Vakanču gadatirgū Jelgavā piedalīsies arī Valsts darba inspekcijas (VDI) pārstāvji, viņi konsultēs darba tiesisko attiecību un darba aizsardzības jomā.

Dalība NVA Vakanču gadatirgos ir bez maksas!

Nodarbinātības valsts aģentūra
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums