CSP ieguvusi jau otro starptautisko sertifikātu


public. foto
29. novembrī Centrālā statistikas pārvalde (CSP) ieguva ISO 9001:2015 sertifikātu "Kvalitātes pārvaldības sistēmas. Prasības", kas ir jau otrais CSP iegūtais starptautiskais sertifikāts.

Sertifikācija attiecas uz oficiālās statistikas nodrošināšanu – plānošanu, datu iegūšanu, apstrādi, analīzi un izplatīšanu.

Lepojamies, ka esam ieviesuši kvalitātes vadības sistēmu un ieguvuši prestižu starptautisko kvalitātes zīmi. CSP arvien pilnveidojas, lai strādātu vēl labāk, un iegūtie ISO sertifikāti to apliecina. CSP, nodrošinot oficiālo statistiku, darbojas atbilstoši starptautiskiem standartiem gan kvalitātes pārvaldības, gan informācijas drošības pārvaldības jomā,” atzīst CSP priekšniece Aija Žīgure.

Viņa norāda, ka šis sasniegums ir CSP darbinieku kopīgā darba rezultāts un loģisks apliecinājums gadu gaitā izstrādātiem un pilnveidotiem CSP darbības procesiem. Atbilstība nepārtraukti pieaugošajām datu lietotāju un normatīvo aktu prasībām ir izaicinājums ikvienai statistikas iestādei, un tas nepārprotami sekmē iestādes izaugsmi.

Kvalitātes vadības sistēmas atbilstība starptautiskajam ISO 9001:2015 standartam attiecas uz visām CSP struktūrvienībām, tai skaitā uz Kuldīgas, Valmieras un Preiļu datu savākšanas centriem.

Pērn CSP saņēma ISO 27001:2013 sertifikātu „Informācijas tehnoloģija. Drošības paņēmieni. Informācijas drošības pārvaldības sistēmas”. Abu sertifikātu saņemšanai tika īstenots neatkarīgs audits, kuru veica auditoru komanda no akreditētas sertifikācijas organizācijas “BM Trada Latvija”.

Foto no kreisās: CSP priekšniece Aija Žīgure, Statistikas metodoloģijas un kvalitātes departamenta direktore Jolanta Minkevica un Kvalitātes vadības daļas vadītāja Ieva Pauļuka ar iegūto sertifikātu

Centrālā statistikas pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts