Restorāna Vincents vadītājs un galvenais vīnzinis aicina doties ceļā uz pasaules atzinību


R.Tomsons
Raimonds Tomsons 2016. gadā tika atzīts par 7. labāko vīnzini pasaulē, savukārt 2017. gadā par labāko vīnzinis Eiropā. Raimonds 2016. gadā ieguvis padziļinātu izglītību prestižajā Austrijas Vīnu akadēmijā Wine & Spirit Education Trust. Augstākās klases dzērienu pārdošanas un mārketinga uzņēmuma Prike Latvija vīnu zīmolu vēstnesis, Latvijas Vīnziņu (sommelier) asociācijas valdes loceklis, restorāna Vincents vadītājs un galvenais vīnzinis.

R.Tomsons, aicinot sasniegt savus mērķus, vadīs vieslekciju „Ceļš uz pasaules atzinību”. Vieslekcijas laikā Raimonds dalīsies pieredzes stāstā par savu ceļu uz Eiropas labākā vīnziņa titulu un to, ar kādām grūtībām un šķēršļiem viņš saskāries. Uzzināsiet, kas ir vīnzinis/sommelier, kā gūt starptautiskus panākumus sfērā, kas Latvijā ir pavisam jauna, ko nozīmē būt vīnzinim Latvijā, un ar kādām grūtībām nākas saskarties. Vieslekcijas laikā Raimonds mums atklās, kā motivēt sevi augstu mērķu sasniegšanai.

Vieslekcija norisināsies otrdien, 8. maijā, plkst. 18:00 Biznesa augstskolā Turība (C321). Vieslekcijas apmeklējums ir bez maksas. Aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.

Biznesa augstskola Turība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  vannu restaurācija