"Maxima Latvija" NVA projektam par skolēnu nodarbināšanu vasarā piesaka 491 vakanci

Šogad uzņēmums "Maxima Latvija" pieteicis 491 vakanci Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) projektā "Skolēnu darbs vasaras brīvlaikā", kas ir divas reizes vairāk nekā pērn. Vēl piedāvātās vakances jāapstiprina NVA, un tad tām varēs pieteikties jaunieši.

NVA projekta ietvaros “Maxima Latvija” jau vairākus gadus sniedz iespēju 15 - 17 gadus veciem jauniešiem vasarā strādāt kādā no veikaliem kā jaunākā pārdevēja palīgam. Šogad “Maxima Latvija” visvairāk jeb 337 vakances vasaras darbam vēlas piedāvāt veikalos Rīgā, taču ir vairākas vakances arī citās pilsētās: Liepājā, Jelgavā, Alūksnē, Daugavpilī, Rēzeknē, Jūrmalā, Saldū, Aizkrauklē, Cēsīs, Limbažos, Salacgrīvā, Smiltenē, Valmierā, Dobelē, Ogrē, Tukumā un Bauskā.

“Pieredze rāda, ka jauniešu interese par iespēju vasarā strādāt ar katru gadu pieaug. Arī pilngadīgo jauniešu skaits, kas vasaras mēnešos izvēlas strādāt, ar katru gadu palielinās. Šobrīd uzņēmums “Maxima Latvija” piedāvāto vakanču visus nepieciešamos dokumentus iesniedzis NVA dažādās filiālēs visa Latvijā. Tikai tad, kad NVA būs apstiprinājis šīs vakances, zināsim konkrētu vakanču skaitu, kam gaidīsim skolēnu pieteikumus,” stāsta “Maxima Latvija” Personāla vadības departamenta direktors Raitis Apinis.

“Iepriekšējos gados novērojām tendenci, ka daļa jauniešu ir ļoti mērķtiecīgi, un darbam vasarā piesakās laicīgi. Tāpat ir jaunieši, kas jau vairākus gadus pēc kārtas izvēlas izmantot iespēju vasarā strādāt mazumtirdzniecībā. Tomēr ir arī tādi jaunieši, kuri pieteikušies strādāt, jo to prasījuši vecāki, bet vēl daļa skolēnu par iespēju strādāt vasarā atceras tikai, kad vasara jau teju pusē,” novērojumos dalās R. Apinis.

NVA projekta ietvaros skolēniem darbam vasarā jāpiesakās ļoti laicīgi, savukārt pilngadīgie jaunieši informāciju par visām pieejamām vakancēm var atrast „Maxima Latvija” interneta vietnē.

Jau ziņots, ka pērn vasarā  uzņēmums “Maxima Latvija” sniedza iespēju gandrīz 500 jauniešiem strādāt veikalos. NVA projekta ietvaros vasarā „Maxima Latvija” veikalos kopumā strādāja 222 nepilngadīgie jaunieši vecumā no 15 līdz 17 gadiem, kas pildīja jaunākā pārdevēja palīga pienākumus. Savukārt ārpus NVA programmas veikalos strādāja 273 jauniešu. Pilngadīgie jaunieši visas vasaras garumā darbojās arī vairākos citos amatos – zāles darbinieki, pārdevēji, kasieri un komplektētāji.

 

MAXIMA Latvija SIA

Par šo rakstu saņemti 2 komentāri. (Skatīt)
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana