Tuvojas nākotnes izaicinājumu konference "Cilvēkfaktors"


foto;www.cilvekfaktors.lv
Vadošais mobilo sakaru operators "Tele2" aicina uz nākotnes izaicinājumu konferenci "Cilvēkfaktors", kas notiks Cēsīs šī gada 24. martā Vidzemes koncertzālē "Cēsis". Tā pulcēs vairāk nekā 700 uzņēmumu vadītājus, personāla speciālistus, mārketinga un vadošos darbiniekus, kuri kopīgi meklēs atbildes un prognozēs, kāds būs darbs nākotnē un kā tam sagatavoties jau tagad.

Kā lektori uzstāsies 15 tādi savas jomas profesionāļi un viedokļu līderi kā bijusī Latvijas valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga, ziņu moderators un stratēģis Haralds Burkovskis, pārmaiņu vadītāja Google Karolina Lewandowska, vadības zinību konsultants Daniels Pavļuts, komandu veidošanas treneris Māris Resnis un citi.

Konferences laikā “Tele2” Personālvadības departamenta direktore Aija Bite-Ozere iepazīstinās arī ar ”Tele2” veikto pētījumu par darbinieku motivēšanu un talantu vadības pieredzi Latvijas uzņēmumos, pārmaiņu procesiem, prasmēm un kompetencēm, kas tiks sagaidītas no nākotnes darbinieka, kā arī radošu pieeju kā vienu no būtiskākajiem cilvēkresursu vadības attīstības virzieniem.

Pēc konferences lekciju daļas notiks pētījuma «Darbs nākotnē» prezentācija un diskusija, kuru vadīs pārmaiņu arhitekte Anita Gaile, Personāla asociācijas valdes priekšsēdētāja Eva Segla un citi.

Katrs apmeklētājs dāvanā saņems Robina Šarmas grāmatu "Izcilības stundas" 2. daļu, kura vēl nav nopērkama grāmatnīcās.

Vairāk informācijas un reģistrācija konferencei: www.cilvekfaktors.lv

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi