Ziņas | Latvija | Darbs, karjera


Cik sekmīgi ir Saeimas deputātiem un ministriem piederošie uzņēmumi?

Lursoft veicis pētījumu, vērtējot 12.Saeimā ievēlētos deputātus un ministrus, apskatot, kuri spējuši šo amatu apvienot ar iesaisti uzņēmējdarbībā.

Valsts policijas mācībās "Nemieri 2018" Valmierā un Jēkabpilī trenēs reaģēšanas spēju valsts apdraudējuma gadījumā

Nacionālo bruņoto spēku mācību "Namejs 2018" ietvaros Valsts policija kopā ar sadarbības partneriem 24.augustā Valmierā un Jēkabpilī pārbaudīs reaģēšanas spējas valsts apdraudējuma gadījumā, tostarp masu nemieru likvidēšanā. Vēršam uzmanību, ka Valsts policijas rīkotās mācības "Nemieri 2018" būtiski neietekmēs iedzīvotāju ikdienas gaitas nedz Jēkabpilī, nedz Valmierā - abās pilsētās tās norisināsies iepriekš noteiktā, norobežotā teritorijā. Sagaidāms, ka šajā dienā būs dzirdami trokšņi – mācību laikā var tikt pielietota mācību munīcija vai citi speclīdzekļi situācijas atrisināšanai.

Aglonā ievēlēts jauns priekšsēdētājs

6. augustā tika sasaukta Aglonas novada domes ārkārtas sēde, kuras laikā tika ievēlēts jaunais novada domes priekšsēdētājs.

Būs lielāks atbalsts uzņēmumiem, kuros strādā nodarbinātie no 50 gadu vecuma

Turpmāk tiks paplašināts valsts atbalsts darba devējiem – komersantiem un valsts vai pašvaldību institūcijām, kas nodarbina cilvēkus vecumā no 50 gadiem. Atbalsts paredzēts, lai paildzinātu viņu darbspēju saglabāšanu un nodarbinātību, jo šie cilvēki ir pakļauti vislielākajam bezdarba riskam.

Transcom Worldwide Latvia uzņēmums ievieš ģimenei draudzīgus principus savā darba vidē

No jūlija uzņēmums Transcom Worldwide Latvia, rūpējoties par savu darbinieku labklājību, vasaras periodā nodrošina darbinieku bērniem rotaļu un attīstības istabu, kurā pavadīt laiku, kamēr vecāki strādā.

VID muitas amatpersonas pirmajā pusgadā atklājušas 54 miljonus kontrabandas cigarešu

Šī gada pirmajos sešos mēnešos VID Muitas pārvaldes amatpersonas novērsa kopumā 54 milj. cigarešu kontrabandu. Salīdzinot ar 2017.gada 1.pusgadu, muitas kontroles punktos veikto kontroles pasākumu rezultātā izņemts par 29 % vairāk cigarešu.

VAI UN KĀPĒC STRĀDĀT NO MĀJĀM

Mūsdienās arvien vairāk darba devēju piedāvā darbu, ko var veikt no mājām – tehnoloģijas attīstās, internets gandrīz visur ir pieejams. Tomēr darbinieku vidū vērojama nedrošība – kā tas būs, kad nebūs jāiet uz darbu? Vai es spēšu sevi disciplinēt? Jā, protams, pirmo reizi sākt daļēju vai pilnu darba slodzi no mājām ir uztraucoši un tas ir nozīmīgs lēmums, pirms kura labi jāsaprot, vai tu vispār esi piemērots šādam režīmam. Kas būtu jāņem vērā, gatavojoties strādāt no mājām?

Notiks Vasaras skola sociālajiem darbiniekiem, kas strādā ar ģimenēm ar bērniem

Labklājības ministrija (LM) sadarbībā ar Sociālo darbinieku biedrību organizē Vasaras skolu sociālajiem darbiniekiem, kuri strādā ar ģimenēm ar bērniem.

Jaunumi Swedbank Makroekonomikas pētījumu daļā – Lija Strašuna kļūs par galveno ekonomisti Latvijā

Swedbank Latvijā vecākā ekonomiste Lija Strašuna kļūs par Swedbank galveno ekonomisti Latvijā līdz ar Mārtiņa Kazāka iecelšanu Latvijas Bankas padomē. Savukārt par Swedbank Makroekonomikas pētījumu daļas vadītāju Baltijā un Swedbank Grupas galvenā ekonomista vietnieku kļūs Swedbank galvenais ekonomists Lietuvā Nerijus Mačulis.

Ceļš pa karjeras kāpnēm: no praktikanta līdz darbiniekam

"Būt pareizajā vietā pareizajā laikā" - To var attiecināt uz nejaušām un laimīgām dzīves situācijām, kas skar karjeras un profesionālās izaugsmes iespējas. Arī apdrošināšanas akciju sabiedrības "BTA Baltic Insurance Company" (turpmāk - BTA) ilggadējo pieredzi tieši darbā ar potenciāliem jaunākās paaudzes apdrošināšanas jomas profesionāļiem "īstajā vietā un laikā" bijuši 13 no 19 praktikantiem, kas sevi pierādījuši un turpina darbu BTA. Kādēļ ir vērts kļūt par jauna cilvēka karjeras sākuma atspēriena punktu un kā viņam palīdzēt tiekties pēc kopīgu mērķu sasniegšanas, stāsta BTA Personāla vadības departamenta direktore Laura Zabarovska.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles