Ziņas | Latvija | Darbs, karjera


Par atsaucību un izcilu klientu apkalpošanu pasniedz apbalvojumus

Par atsaucību un izcilu klientu apkalpošanu ceturtdien, 7. decembrī, svinīgā ceremonijā Ministru kabinetā godināja valsts pārvaldes darbiniekus, kurus augsti novērtējuši iedzīvotāji.

VID darbiniece atzīta par vislabāko klientu apkalpošanas jomā

Šī gada 7. decembrī Ministru kabinetā notika Klientu apkalpošanas goda balvas svinīgā pasniegšanas ceremonija. Tās laikā Klientu apkalpošanas goda balvu par iegūto 1. vietu saņēma Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu pārvaldes Fizisko personu nodokļu daļas Zemgales otrās apkalpošanas nodaļas galvenā nodokļu inspektore Iveta Liepa. Tieši viņu iedzīvotāji ar savām balsīm ir atzinuši par visatsaucīgāko klientu apkalpošanas darbinieci starp visām valsts pārvaldes iestādēm. Pateicībā par klientu apkalpošanā ieguldīto darbu augsti novērtētas vēl sešas klientu apkalpošanas jomā strādājošas VID darbinieces - Gunita Jaudzema, Valija Logina, Nata Meģe, Dzintra Bērziņa, Irina Markova un Inese Stepa.

Goda zīmi "Gada policists" saņems Rīgas pašvaldības inspektors D.Svarinskis

Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komiteja ceturtdien, 7. decembrī, atbalstīja goda zīmes "Gada policists" piešķiršanu Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes inspektoram Dainim Svarinskim. Policistu iecerēts apbalvot pirms Rīgas domes sēdes.

Noderīga informācija no Rīgas šķīrējtiesas

Jums raksta Rīgas šķīrējtiesas kolektīvs, ar nodomu vērst Jūsu uzmanību faktam, ka bez informācijas dzīve kļūst grūtāka, dažreiz pat neiespējama.

Oktobrī būvniecības izmaksas palielinājās par 0,3 %

2017. gada oktobrī, salīdzinot ar septembri, būvniecības izmaksu līmenis Latvijā palielinājās par 0,3 %, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati. Strādnieku darba samaksa1 palielinājās par 0,5 %, mašīnu un mehānismu uzturēšanas un ekspluatācijas izmaksas – par 0,4 %, bet būvmateriālu cenas – par 0,2 %.

2018. gads nesīs būtiskas pozitīvas izmaiņas radošo personu sociālajā nodrošinājumā

Pilnveidots radošo profesionāļu tiesiskais un sociālais nodrošinājums, lai jau no 2018. gada 1. janvāra varētu sniegt finansiālu atbalstu profesionālām radošajām personām radošās dīkstāves posmos, tostarp pārejošas darba nespējas laikā, un pensijas vecumā - ārstniecības un komunālo maksājumu daļējai segšanai. Tāpat sperti soļi, lai nodrošinātu autoratlīdzību saņēmēju sociālo nodrošinājumu.

Ja esi vecumā līdz 29 gadiem - iegūsti vienu no 65 profesijām bez maksas!

Sākusies Jauniešu garantijas ziemas uzņemšana, kurā jaunieši var pieteikties apgūt profesiju īsā laikā un bez maksas. 2018. gada sākumā mācības 65 darba tirgū pieprasītās profesijās piedāvā uzsākt 24 profesionālās izglītības iestādes visā Latvijā. 39 profesijās mācības notiek pusotru gadu un pieteikšanās rit līdz 12. janvārim, savukārt 26 profesijās mācības ilgst gadu un tajās dokumentus var iesniegt līdz 23. februārim.

Inga Antāne piedalās starptautiskā konferencē "Sievietes transporta nozarē"

Biedrības "Baltijas asociācija - Transports un Loģistika" (BATL) prezidente Inga Antāne šodien Briselē piedalās starptautiskā konferencē "Sievietes transportā - ES platforma pārmaiņām", kura tiek rīkota pēc Eiropas Komisijas transporta komisāres Violetas Bulcas iniciatīvas, lai stiprinātu sieviešu lomu transporta nozarē.

Igaunijas – Latvijas tūrisma nozares forumā runā par sadarbības projektu attīstību un eksporta piesaistīšanu

Ceturtdien, 23.novembrī, Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Igaunijas Tirdzniecības kamera Latvijā organizēja forumu "VIENKĀRŠI, DROŠI, POZITĪVI – EST-LAT tūrisma tendences un prognozes", kur par dažādiem tūrisma projektiem stāstīja Latvijas un Igaunijas pārstāvji, uzsverot, ka mazām valstīm ir vairāk jāsadarbojas, lai piesaistītu lielāku ārvalstu tūristu interesi. Forums notika Igaunijas - Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta "DELBI 2" ietvaros.

Atteikties vai reģistrēties mikrouzņēmumu nodokļa maksātāja statusam var līdz 15. decembrim

Saskaņā ar šobrīd joprojām vēl spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem šī gada 15. decembris ir tas datums, līdz kuram nodokļu maksātāji var vērsties VID, lai atteiktos vai pieteiktos mikrouzņēmumu nodokļa maksātāja statusam.

Aktuālās ziņas