Ziņas | Latvija | Darbs, karjera


Pētījums: Straujākais atalgojuma pieaugums bijis vidējos un lielos uzņēmumos

Atalgojuma līmenis Latvijā pagājušā gada laikā ir mēreni pieaudzis. Pētījuma rezultāti apliecina, ka 2016. gadā vidējā neto darba samaksa, ieskaitot prēmijas, kopumā palielinājusies par nepilniem 5%. Lielākais atalgojuma pieaugums pagājušā gada laikā bijis vidējos un lielos uzņēmumos, sasniedzot 6%, turpretī mazos uzņēmumos strādājošajiem par 4%. Joprojām pastāv arī ievērojamas atšķirības vidējā atalgojumā starp Rīgā un reģionos strādājošajiem, kā arī dažādu biznesa sektoru uzņēmumu vidējo atalgojumu un tā pieaugumu gada laikā, secināts interneta personāla atlases uzņēmuma "CV-Online Latvia" ikgadējā atalgojuma pētījumā.

Notiks konference sociālā darba speciālistiem

Labklājības ministrs Jānis Reirs piektdien, 24. martā, plkst.10.00 atklās ministrijas rīkoto konferenci "Profesionālā integritāte sociālajā darbā II: Ētika sociālajā darbā", kurā piedalīsies 450 sociālā darba speciālisti no visas Latvijas.

Jaunie profesionāļi: Latvijā var sasniegt daudz vairāk

21. martā, notika piektā tikšanās pasākumu sērijā "Ar pasaules pieredzi Latvijā," kuras ietvaros savā atgriešanās pieredzē dalījās trīs jaunie profesionāļi - Ieva Miļūna, Roberts Tomme un Anna Vladimirova-Krjukova, kuri pēc darba un studiju pieredzes ārzemēs nolēmuši savu karjeru turpināt Latvijā, liekot lietā ārvalstīs gūtās zināšanas un pieredzi.

Apstiprina kārtību, kādā policija veic novērošanu ar tehniskajiem līdzekļiem

Otrdien, 21.martā, Ministru kabinets izdeva noteikumus "Kārtība, kādā policija veic novērošanu, izmantojot tehniskos līdzekļus, kā arī šādas novērošanas rezultātā iegūto datu apstrādi".

Apstiprina kārtību, kādā policija veic novērošanu ar tehniskajiem līdzekļiem

Otrdien, 21.martā, Ministru kabinets izdeva noteikumus "Kārtība, kādā policija veic novērošanu, izmantojot tehniskos līdzekļus, kā arī šādas novērošanas rezultātā iegūto datu apstrādi".

Iekšlietu dienestiem segs izdevumus saistībā ar darba samaksas pārrēķinu

Otrdien, 21.martā Ministru kabinets izdeva rīkojumu, kas paredz segt izdevumus, kas saistīti ar darba samaksas pārrēķinu amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm par laikposmu no 2014.gada 16.jūnija līdz 2016.gada 15.jūnijam saskaņā ar Augstākās tiesas 2016.gada 16.jūnija spriedumu.

LTRK Kurzemes biedru biznesa kluba pirmais pasākums Liepājā gūst apmeklētāju atzinību

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar Kurzemes biznesa inkubatoru un JCI Latvia Liepājas nodaļu šā gada 15. martā viesnīcā "Kolumbs" organizēja LTRK Kurzemes biedru biznesa kluba pasākumu – "Kurzemes uzņēmēju biznesa atbalsta, tīklošanas un diskusiju vakars Liepājā". Pasākums tika rīkots, lai veicināut biznesa kontaktu veidošanos, atbalsta pieejamību un savstarpējās attiecības, pārrunājot uzņēmējdarbības vides uzlabošanas un konkurētspējas celšanas jautājumus.

Ceļošanai visbiežāk izmanto Google veidotās mobilās lietotnes un populāro TripAdvisor

Visnoderīgākās un biežāk izmantotās mobilās lietotnes ceļošanai ir Google Maps, Google Trips un TripAdvisor, kā arī Skyscanner, Booking un Airbnb, liecina konkursa viediem ceļotājiem "Ceļojuma experts", ko organizēja informācijas tehnoloģiju uzņēmums SQUALIO sadarbībā ar tūrisma kompāniju LATVIA TOURS, rezultāti.

Konkursā "Gada aģents 2017" noskaidroti Latvijas labākie nekustamā īpašuma aģenti

9. martā svinīgā pasākumā tika godināti mēneša ilgā maratona - konkursa " Nekustamo īpašumu aģents 2017" izcilākie nozares profesionāļi. Pēc trim konkursa kārtām un sīvas konkurences apstākļos veiksmīgi paveiktiem sarežģītiem pārbaudījumiem žūrija par Latvijas 2017.gada labāko nekustamo īpašumu aģentu atzina Konstantīnu Ķiuku no kompānijas Royal Estate.

Padome pieņem VNĪ valdes priekšsēdētāja Mārtiņa Tola atlūgumu

Piektdien, 10. martā, VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) padome pieņēma valdes priekšsēdētāja Mārtiņa Tola atlūgumu. M. Tols pēc abpusējas vienošanās lūdzis viņu ar šā gada 20. martu atbrīvot no amata pienākumiem.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  maksātnespēja