Ziņas | Latvija | Darbs, karjera


Iekšlietu ministrs: Dienesti turpina attīrīties no negodprātīgām amatpersonām

Pateicoties tieši Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) sniegtajai informācijai par iespējamu amatpersonu pretlikumīgu rīcību, Iekšējās drošības birojs (IDB) aizturēja trīs VUGD amatpersonas.

BENU Aptiekas farmaceites saņem augstāko nozares apbalvojumu – "Gada Farmaceits"

Šā gada novembrī Latvijas Farmaceitu biedrības 25 gadu jubilejas svinībās ar augstāko nozares apbalvojumu "Gada Farmaceits" tika godinātas BENU Aptiekas farmaceites Ilze Priedniece un Janīna Kušnere. Abas laureātes ir vienisprātis, ka kvalitatīvas farmaceitiskās aprūpes pamatā ir ne tikai zināšanas un pieredze, bet arī skaidra misijas apziņa nesavtīgi palīdzēt cilvēkiem.

Par AS "Rīgas Centrāltirgus" pagaidu valdes iecelšanu

2019.gada 15.novembrī AS "Rīgas Centrāltirgus" kapitāldaļu turētājs, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Vadims Baraņņiks ar iemeslu "uzticības zaudēšana" no amata atstādinājis AS "Rīgas Centrāltirgus" valdi, to vietā ieceļot pagaidu valdi trīs cilvēku sastāvā: par priekšsēdētāju iecelts Aigars Apsītis, bet par valdes locekļiem Guntars Grīnvalds un Maksims Danovskis. Pamats šādam lēmumam bija Rīgas domes Īpašuma departamenta Komercdarbības nodrošinājuma pārvaldes atzinums par uzņēmuma darbības negatīvajiem rezultātiem.

LM izsludina konkursu " Labākais sociālais darbinieks Latvijā 2019"

Labklājības ministrija (LM) no 2019.gada 19.novembra līdz 2019.gada 8.decembrim izsludina pieteikumu iesniegšanu pretendentu izvirzīšanai konkursam "Labākais sociālais darbinieks Latvijā 2019".

VBTAI rīkos konferenci "Bērna ceļš uz ģimeni"

Ceturtdien, 21. novembrī, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) rīko konferenci "Bērna ceļš uz ģimeni". Uz konferenci aicināti sociālo dienestu, bāriņtiesu, atbalsta centru pārstāvji u.c. speciālisti, kuri darbojas bērnu tiesību aizsardzības jomā un gādā par ģimeniskas vides nodrošināšanu visiem bērniem.

Iekšlietu ministrs: Sabiedrībai jāsaņem kvalitatīvs drošības pakalpojums

Ceturtdien, 14. novembrī Saeimas sēdē tika skatīts Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa ikgadējais ziņojums Saeimai par Ministru kabineta paveikto un iecerēto darbību.

Aicina uz satikšanos priekšlaikus dzimušus bērnus ar vecākiem

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) informē, ka muitas kontroles punkti (turpmāk – MKP), kas darbojas diennakts režīmā, strādās bez darba laika izmaiņām arī Latvijas Republikas Proklamēšanas dienā, 2019. gada 18. novembrī.

Darba devēju un darba meklētāju ar invaliditāti satikšanās darba vidē

Lai sekmētu darba meklētāju ar invaliditāti satikšanos ar darba devējiem, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) arī šoruden, no 4. līdz 8.novembrim, visā Latvijā rīkoja akciju "Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti uzņēmumos", kuras laikā gan NVA reģistrētie bezdarbnieki ar invaliditāti, gan NVA nereģistrētie darba meklētāji ar invaliditāti apmeklēja darba devējus, lai gūtu praktisku priekšstatu par brīvajām darba vietām, darba procesu un darba pienākumiem. Darba ņēmējiem ar invaliditāti tā bija iespēja iepazīt darba vidi un apliecināt savas profesionālās spējas, bet darba devējiem - atrast vajadzīgos darbiniekus.

Amatu atstās ilggadējā Rīgas domes Finanšu departamenta direktore Ilga Tiknuse

Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komiteja trešdien, 13. novembrī, atbalstīja domes lēmumprojektu par Finanšu departamenta direktores Ilgas Tiknuses atbrīvošanu no amata.

VNĪ valdes locekle Kitija Gruškevica atkāpjas no pienākumu pildīšanas

"Esmu gatava atkāpties no valdes locekļu amata pienākumu pildīšanas, uzņemoties morālu atbildību par notikušo Smilšu ielā 1. Uzskatu, ka šāds lēmums ir svarīgs gan VNĪ reputācijai, gan tālākai uzņēmuma attīstībai un akcentēs darba drošības jautājumus būvniecības nozarē un sabiedrībā kopumā," informē VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) valdes locekle Kitija Gruškevica, kas VNĪ valdē ir atbildīga par attīstības un būvniecības projektiem.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli