Ziņas | Latvija | Darbs, karjera


Izmaiņas VID klientu apkalpošanas un Konsultatīvā tālruņa darba laikā

Valsts ieņēmumu dienests (VID) lūdz ņemt vērā, ka pirmssvētku dienā, 2018.gada 22.jūnijā, ir nelielas izmaiņas VID klientu apkalpošanas un Konsultatīvā tālruņa darba laikā.

Ministru prezidents ar Lielvārdes domes vadību un uzņēmējiem apspriež novadu attīstības iespējas

Ministru prezidents Māris Kučinskis piektdien, 15. jūnijā, devās reģionālajā vizītē uz Lielvārdes novadu.

Biznesa inkubators jau 12 gadus atbalsta jaunos uzņēmējus

Uzsākot sava biznesa attīstību, jaunajiem uzņēmējiem ir būtiski saņemt atbalstu, padomu un iespēju smelties pieredzi no pieredzējušiem nozares pārstāvjiem. Jau 12 gadus šādu iespēju sniedz biznesa inkubators jeb Turība Business HUB, kas jubilejas reizē noslēdz arī mentoringa programmu Mentorklase, kas tika īpaši veidota un organizēta tiem, kuri vēlas attīstīt vai uzsākt savu biznesu.

VID anulē licenci cigarešu ražotnei Rēzeknē

Valsts ieņēmumu dienests (VID) anulējis licenci cigarešu ražotnei SIA Private Tabacco Latvia, kas savā akcīzes noliktavā ražoja produkciju nelegālajam tirgum. Vēl maijā pie licencētās ražotnes Valsts policija bija konstatējusi vairāk nekā 1,6 miljonus nelegālo cigarešu.

Valsts policija turpina pārmaiņas – mašīnām jauns trafarējums!

Valsts policija sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju ir izveidojusi jaunu policijas trafarējuma vizuālo identitāti. Jauno dizainu izstrādājuši Latvijas Mākslas akadēmijas studenti, veidojot policijas transportlīdzekļus mūsdienīgus, ar spilgtu eleganci, ietvertu pagātni un iekodētu latvisko identitāti. Iesoļojot nākamajā simtgadē, Valsts policija turpina pārmaiņas līdz ar jauno operatīvā transportlīdzekļa trafarējuma maiņu.

Aicina jaunos uzņēmējus pieteikties konkursa Creative Business Cup nacionālajai atlasei

Šī gada novembrī Kopenhāgenā jau tradicionāli norisināsies starptautiskais jauno uzņēmēju konkurss Creative Business Cup, kas ik gadu pulcē vairāk nekā 70 dažādu valstu dalībniekus no visas pasaules. Arī Latvijas IT un radošo industriju pārstāvji ir aicināti pieteikt dalību konkursa nacionālajai atlasei līdz 31. jūlijam, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu.

Latvijas uzņēmēji nenovērtē biznesa plāna lomu uzņēmējdarbības attīstībā

Liela daļa uzņēmēju biznesa plāna veidošanu neuztver kā neaizstājamu priekšnoteikumu veiksmīgai biznesa attīstībai, bet gan kā laiku patērējošu formalitāti, un tas nereti negatīvi ietekmē uzņēmējdarbības ieceru sekmīgu realizāciju - secināts Swedbank veiktajās uzņēmēju intervijās. Lai pašmāju uzņēmēju bizness būtu dzīvotspējīgāks, Swedbank Finanšu institūts sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) izstrādājis unikālu rīku Biznesaskices.lv, ļaujot ikvienam esošajam vai topošajam uzņēmējam ātri un viegli izvērtēt iespējamos uzņēmējdarbības riskus, uzstādīt mērķus un radīt pārskatāmu biznesa plānu.

K. Kariņš: Arī turpmāk BEREC birojs atradīsies Rīgā

6. jūnijā, noslēdzoties Eiropas Parlamenta un Padomes sarunām par regulu, ar kuru tiek pilnveidota Eiropas Elektronisko sakaru regulatoru iestādes un biroja (BEREC) darbība, tika panākta vienošanās, ka arī turpmāk šīs Eiropas Savienības līmeņa iestādes birojs atradīsies Rīgā.

Zināms VID ģenerāldirektora amata konkursa uzvarētājs

1. jūnijā, noslēdzies Valsts kancelejas rīkotais Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora atlases konkurss, un par tā uzvarētāju konkursa komisija vienprātīgi atzinusi Māri Skujiņu.

Sociālās integrācijas valsts aģentūrā uzstāda augstās puķu dobes

Rūpējoties par savu klientu ērtībām un rehabilitācijas pakalpojumu pieejamību, vasaras sākumā Sociālās integrācijas valsts aģentūrā (SIVA) uzstādītas augstās puķu dobes.

Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana