LM organizēs starptautisku konferenci par vides pieejamību

2018. gada 18. oktobrī Labklājības ministrija (LM) rīkos starptautisku konferenci "Iekļaujošs dizains 2018: domā, plāno, veido ikvienam". Tā pulcēs dalībniekus no dažādām valstīm un nozarēm un notiks Latvijas Nacionālās bibliotēkas telpās.

Konferences mērķis ir apvienot ekspertus no Baltijas un Ziemeļvalstīm - ES fondu finansējuma saņēmējus, politikas veidotājus, pētniekus, dizainerus, arhitektus, plānotājus, lietotājus un praktiķus - visus, kas interesējas par sasniegumiem un pielietojumiem iekļaujošā dizaina jomā, kas vērsti uz būvētās vides un informācijas un komunikācijas tehnoloģiju pieejamību ikvienam.

Konferencē tiks spriests par iekļaujoša dizaina un šīs nozares izpētes nākotnes iespējām un ar to saistītas politikas veidošanu, ņemot par pamatu gan Latvijas, gan Ziemeļvalstu piemērus. Konferencē tiks diskutēts arī par to, kur šobrīd atrodamies attiecībā uz vides pieejamību Latvijā, kas būtu darāms tālāk, kā iedzīvināt iekļaujošā dizaina idejas un vērtības, lauzt stereotipus. Tiks meklēti risinājumi, kā padarīt iekļaujošu dizainu par pašsaprotamu lietu, lai ikvienam sabiedrībā būtu vienlīdzīgas iespējas ar citiem piedalīties visās dzīves norisēs.

LM uz konferenci aicina ikvienu interesentu. Ar konferences “Iekļaujošs dizains 2018: domā, plāno, veido ikvienam” norisi saistītajiem jautājumiem, tajā skaitā reģistrācijas kārtību un pasākuma programmu var iepazīties LM mājaslapā: https://www.lm.gov.lv/text/3887 . Konferenci būs iespējams noskatīties arī tiešsaistē.

Jautājumu gadījumā lūdzam rakstīt uz e-pastu - ID2018@lm.gov.lv

Konference tiek rīkota sadarbībā ar Ziemeļvalstu ministru padomes biroju, Norvēģijas Kartēšanas institūciju Kartverket un Kohēzijas fonda projekta Eiropas Savienības fondu tehniskās palīdzības projekts Nr. 12.1.1.0/15/TP/003 “Horizontālā principa “Vienlīdzīgas iespējas” politikas koordinēšanas funkciju nodrošināšana Labklājības ministrijā (2015.-2018. gads)” finansiālu atbalstu.

 

Labklājības ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli