Nedēļas sākumā daudzviet vēl būs saulains laiks un būtiski nokrišņi nav gaidāmi

Jaunā darba nedēļa iesāksies vēl bez būtiskām laika apstākļu izmaiņām – gan pirmdien, gan otrdien dienas laikā daudzviet vēl būs saulains laiks un būtiski nokrišņi nav gaidāmi, taču sals vēl tuvākās naktis būs jūtams, vēsta Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Sinoptiķi vēsta, ka gaiss naktīs atdzisīs līdz  -13…-18 grādiem pēc Celsija, bet vietām, kur debesis klās biezāka mākoņu sega, gaisa temperatūra nepārsniegs -6…-11 grādus pēc Celsija. Savukārt dienas laikā gaisa temperatūra jau paaugstināsies līdz 0…-5 grādiem pēc Celsija.

Trešdien, 7.martā, dienas laikā debesis jau aizklās biezāka mākoņu sega, un, sākot no dienvidu rajoniem, gaidāms sniegs. Snigs vēl ceturtdienas naktī un priekšpusdienā- sniega sega Latvijā vēl varētu pat nedaudz pieaugt, bet jau ceturtdienas pēcpusdienā un piektdien gaidāms arī slapjš sniegs un lietus, kad gaisa temperatūra dienas laikā jau pārsniegs 0 grādu pēc Celsija atzīmi. Līdz ar to ceturtdiena un piektdiena būs nokrišņiem bagātākās dienas šajā nedēļā.

Nedēļas otrajā pusē sals pakāpeniski atkāpsies, īpaši dienas laikā, kad lielā daļā valsts teritorijas gaisa temperatūra varētu sasniegt +1…+4 grādus pēc Celsija, bet naktī vēl gaisa temperatūra pazemināsies līdz -1…-6 grādiem pēc Celsija. Pie šādām temperatūras svārstībām diennakts laikā īpaši uzmanīgiem jābūt auto vadītājiem, jo ceļi būs slideni.

Nākamās nedēļas nogalē nokrišņi mazināsies. Gaisa temperatūra būtiski nemainīsies un dienas laikā daudzviet tā būs pozitīva, bet nakts laikā pazemināsies zem 0 grādu pēc Celsija atzīmes.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli