Šonedēļ laika apstākļus noteiks ciklonu darbība - bieži sagaidīsim nokrišņus


foto;rus.err.ee
Šonedēļ laika apstākļus lielākoties noteiks ciklonu darbība, līdz ar to pa laikam gaidāmi jauni nokrišņi. Līdz ar aukstāku gaisa masu, kas Latviju sasniedza svētdien, daudzviet gaisa temperatūra pazemināsies un biežāk nokrišņus varēsim sagaidīt kā slapju sniegu un sniegu, vēsta Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Pirmdien, 27.novembrī, nokrišņi galvenokārt gaidāmi tikai Latvijas rietumu rajonos, kur brīžiem lietus būs intensīvs, pārējā valsts teritorijā diena paies bez būtiskiem nokrišņiem. Piekrastes rajonos gan naktī uz pirmdienu, gan arī dienas laikā saglabāsies brāzmains vējš, kas pastiprināsies līdz 15-16 m/s. Gaisa temperatūra gan naktī, gan dienā būs -1…+4 pēc Celsija grādu robežās, bet nedaudz siltāks būs jūras piekrastē, kur dienas laikā termometra stabiņš pakāpsies līdz +7 pēc Celsija.

Turpmākās darba nedēļas laikā Latvijai no dienvidiem līdz ar ciklonu darbību pietuvosies jaunas nokrišņu zonas, kas biežāk atnesīs slapju sniegu un sniegu. Gaisa temperatūra gan naktī, gan dienā palielinātā mākoņu daudzuma dēļ gaidāma līdzīga – galvenokārt -2…+5 pēc Celsija robežās. Trešdien un ceturtdien atsevišķos reģionos, galvenokārt austrumos, izveidosies arī neliela sniega kārta.

Šī brīža prognozes liecina, ka darba nedēļas izskaņā – naktī uz piektdienu Latvijas teritorijai no dienvidiem pietuvosies aktīvs ciklons, kas nesīs jau intensīvus nokrišņus – lielākoties slapju sniegu un sniegu. Pastāv varbūtība, ka snigšana vietām pat būs stipra un sniega segas biezums palielināsies par vairākiem centimetriem. Aicinām nedēļas laikā sekot līdzi aktuālākajām laika apstākļu prognozes izmaiņām!

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  koka durvis  kasko apdrošināšana  vannu restaurācija