Latvijā brīvdienās un nākamnedēļ būs maz nokrišņu


...saglabāsies silts laiks ...foto; weatherfoto.wordpress.com
Piektdien, 3.novembrī, un sestdien, 4.novembrī, ciklonam aizvirzoties tālāk uz austrumiem, debesis būs mākoņainas, tomēr brīžiem starp mākoņiem uzspīdēs saule un vairs tikai dažviet nedaudz īslaicīgi līs, vēsta Vides, ģeoloģijas un meteroloģijas centrs.

Savukārt svētdien mākoņu būs vēl mazāk, un diena aizritēs jau bez būtiskiem nokrišņiem. Pūtīs lēni līdz mēreni dienvidu puses vēji, ar kuriem Latvijā ieplūdīs mazliet siltāks gaiss, līdz ar to gaisa temperatūra brīvdienās dienas laikā paaugstināsies līdz +6…+10 grādiem pēc Celsija, un arī naktīs termometra stabiņš lielākajā teritorijas daļā turēsies +2…+7 grādu robežas, vien naktī uz sestdienu galējos ziemeļaustrumu rajonos gaiss atdzisīs līdz 0…-1 grādam.

Nākamā nedēļas sākumā Latviju šķērsos zema spiediena ieplakas, līdz ar to atsevišķās dienās var sagaidīt nelielu īslaicīgu lietu, bet nedēļas otrajā pusē atmosfēras spiediens paaugstināsies un nokrišņi mitēsies.

Atsevišķās naktīs vietām veidosies migla. Valdošie būs pārsvarā lēni līdz mēreni dienvidu puses vēji, līdz ar to arī gaisa temperatūra nākamās nedēļas laikā būs līdzīga kā brīvdienās – dienas laikā tā  paaugstināsies līdz +5…+9 grādiem, savukārt naktīs pieturēsies ap +2…+7 grādiem.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  Innsbruck Airport Transfers  vannu restaurācija