VARAM plāno iepazīstināt deputātus ar priekšlikumiem atkritumu apsaimniekošanā

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards šodien, 2017. gada 5. septembrī nosūtījis vēstuli Saeimai, kurā prasa Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisiju nākamās nedēļas sēdē iekļaut izskatīšanai Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas sagatavotos priekšlikumus atkritumu apsaimniekošanas jomā.

Ņemot vērā šobrīd aktuālo budžeta veidošanas procesu un to pavadošo likumprojektu izstrādi, ir nepieciešams Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas atbalsts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas piedāvātajiem risinājumiem vides aizsardzības jomas uzraudzības un kontroles pilnveidošanā, kā arī dabas resursu nodokļa pilnveidošanā atkritumu apsaimniekošanas jomā. Tāpēc ierosinu šos jautājumus iekļaut izskatīšanai nākamās nedēļas Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas pirmajā sēdē,” informē K.Gerhards.

Ministrs aicina izskatīt jautājumus par Valsts vides dienesta kapacitātes stiprināšanu, dabas resursu nodokļa piemērošanu un nepieciešamajām izmaiņām ražotāju atbildības sistēmu darbībā, kā arī atsevišķu atkritumu veidu izslēgšanu no ražotāju atbildības sistēmām. 

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana