Latvijā gaidāms karsts laiks; vietām pat līdz +32 grādiem


... жертвами аномальной жары...foto;trend.az
Latvijā piektdien, 11.augustā, laika apstākļus vēl noteiks augsta spiediena atzars, līdz ar to diena būs vasarīgi silta, vien dienvidu rajonos jau atkal termometra stabiņš sasniegs +27…+28 grādu atzīmi pēc Celsija, vēsta Vides, ģeoloģijas un meteroloģijas centrs.

Savukārt sestdien no dienvidiem ieplūdīs vēl karstāka gaisa masa, tādēļ nakts būs īpaši silta, bet dienā Latvijā gaidāma tveice (karstums) līdz +25…+30 grādiem, centrālajos rajonos pat līdz +32 grādiem. Svētdien šī karstā gaisa masa pārvietosies tālāk uz Krieviju, un mūsu reģionā atkal gaisa temperatūra atgriezīsies jau ierasto +18…+23 grādu robežās.

Sestdien nakts aizritēs ar samērā skaidrām debesīm, kas daudzviet ļaus novērot zvaigžņu lietu, bet sestdien no rīta un dienā debesis pakāpeniski aizklās mākoņi, dienas laikā atmosfēras frontei virzoties pāri Latvijai daudzviet gaidāmas pērkona lietusgāzes, vietām tās būs stipras, iespējama arī krusa un brāzmains vējš.

Svētdien Latviju no rietumiem šķērsos jau nākamā mākoņu un nokrišņu zona, līdz ar to visā valstī gaidāms īslaicīgs lietus, pērkona negaiss.

Nākamās nedēļas pirmajā pusē Latvijā līs mazāk, būs saulains un mēreni silts laiks, bet darba nedēļas otrajā pusē īslaicīgi varētu atgriezties siltāks laiks.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana