Ministrs K.Gerhards pasniedz Zilā Karoga ekosertifikātus

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards pirmdien, 2017.gada 15.maijā, pasniedza šīs sezonas Zilā Karoga ekosertifikatus Latvijas peldvietām un jahtu ostām.

Zilais karogs šogad Latvijā plīvos 21 peldvietā un jahtu ostā. Šogad Latvijā uz Zilā Karoga saņemšanu 2017. gada sezonā pretendēja 23 peldvietas un jahtu ostas. Informācija par Zilā Karoga saņēmējiem pieejama http://www.videsfonds.lv/lv/noskaidroti-s-gada-zil-karoga-sa-m-ji

K.Gerhards uzsver: „Zilā Karoga ekosertifikāts Latvijā ir kļuvis par vērtīgu instrumentu gan piekrastes pārvaldībām, gan tūrisma un vides interešu saskaņošanā. Tas apliecina gan augošo interesi par šo starptautisko ekosertifikātu, gan arī demonstrē pašvaldību spēju izpildīt noteiktos kritērijus vides kvalitātē. Vienlaikus tas ir nozīmīgs komunikācijas rīks, lai pievērstu plašāku sabiedrības uzmanību mūsu vides vērtībām.

Latvijā Zilā Karoga programmu koordinē Vides izglītības fonds. Šogad starptautiskajam Zilā Karoga ekosertifikātam aprit jau 30 gadi.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana