Nedēļas nogalē vēl gaidāms sniegs


foto;o-gorod.ru
Nedēļas nogalē laika apstākļus lielākoties turpinās noteikt ciklonu darbība, līdz ar to brīžiem gaidāmi nokrišņi. Vējam saglabājoties brāzmainam, vietām iespējama arī neliela putināšana, vēsta Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi.

Dienās gaisa temperatūra lielākajā teritorijas daļā būs virs  nulle grādiem pēc Celsija, bet naktīs teju visā Latvijā gaidāms sals, austrumos termometra stabiņam noslīdot līdz -5…-9 grādiem.

Pastāvot šādiem apstākļiem, uz ceļiem naktīs un no rīta veidosies apledojums.

Jaunās darba nedēļas sākumā no dienvidrietumiem Latvijā ieplūdīs siltāks gaiss: maksimālā gaisa temperatūra dienās lielākoties gaidāma +1…+5 grādu robežās, bet vietām nedēļas vidū un pirmajā pusē gaiss var iesilt pat līdz +7 grādiem. Arī naktīs visā Latvijā pieturēsies atkusnis un gaisa temperatūra nedaudz zemāka par nulle grādiem gaidāma vien nedēļas otrajā pusē.

Tomēr nākamnedēļ Latviju šķērsos arī vairākas nokrišņu zonas, tādēļ debesis skaidrosies tikai brīžiem un gandrīz katru dienu lielā teritorijas daļā gaidāms neliels līdz mērens lietus, nedēļas otrajā pusē arī slapjš sniegs. Valdot atkusnim, sniega sega gandrīz visā Latvijā izzudīs.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi