Līdz ar ārkārtējās situācijas un lidojumu aizliegumu atcelšanu TEZ TOUR plāno nekavējoties atsākt ceļojumu nodrošināšanu

Latvijas vadošais tūrisma operators TEZ TOUR pēc ārkārtējās situācijas un starptautisko lidojumu aizlieguma atcelšanas plāno nekavējoties atsākt ceļojumus uz galamērķiem, kurp tas būs iespējams.

TEZ TOUR visu šo krīzes laiku ir aktīvi strādājis gan ar sadarbības partneriem, gan klientiem, lai tiklīdz tas būs iespējams, varētu uzsākt Vasaras ceļojumu sezonas 2020 programmas īstenošanu. Līgumi par čarterreisu nodrošināšanu ar nacionālo aviokompāniju airBaltic ir noslēgti jau pirms starptautisko lidojumu aizlieguma, tāpat lidojumi ir saplānoti un saskaņoti.

“Savstarpēji esam vienojušies rūpīgi sekot pašreizējās situācijas attīstībai, un tiklīdz robežas tiks atvērtas, varēsim elastīgi un operatīvi rīkoties, lai realizētu ieplānotos lidojumus un līdz sezonas beigām sasniegtu plānoto lidojumu skaitu,” skaidro TEZ TOUR Latvija vadītājs Konstantīns Paļgovs.

Viņš arī piebilst, ka TEZ TOUR biroji 16 pasaules valstīs ir pilnībā gatavi darbam un ar nepacietību gaida, kad varēs uzņemt ienākošos tūristus.

“Nenoliedzami, koronavīruss ir ievērojami ietekmējis tūrisma jomu un joprojām ir ļoti daudz nezināmā, īpaši, kad un ar kādiem nosacījumiem tiks atvērtas valstu robežas,” uzsver TEZ TOUR Latvija vadītājs.

Taču, neskatoties uz pastāvošajām neskaidrībām, uzņēmums vēlas dot skaidru signālu tūrisma jomas pārstāvjiem un ceļotājiem, ka TEZ TOUR kā nozares līderis un vadošais tūroperators Latvijā pēc ārkārtējās situācijas un starptautisko lidojumu aizlieguma atcelšanas būs ieņēmis “zemo startu”, lai nekavējoties atsāktu pakalpojumu nodrošināšanu.

“Mēs 18 gadu pastāvēšanas laikā esam pieredzējuši dažādas dabas katastrofas un stihijas, valstu nemierus un apvērsumus, tostarp arī ekonomisko krīzi, līdz ar to kompānijas uzkrātā pieredze ļāva mums nevilcinoties veikt visu nepieciešamo šajā situācijā. Turklāt, es uzskatu, ka tas noteikti palīdzēs arī pārvarēt grūtības, kādas būs radījis šis vīruss, ” saka K. Paļgovs.

Šajā periodā TEZ TOUR ir saglabājis visu savu darbinieku komandu – neviens nav atlaists, neviens nav aizgājis – līdz ar to uzņēmuma kolektīvs ir pilnībā gatavs, lai jau no pirmās dienas, nezaudējot laiku, būtu spējīgs realizēt izstrādātās ceļojumu programmas, un tūristi varētu sasniegt savus galamērķus.

Krīzes laikā TEZ TOUR arī uzsāka Ziemas sezonas 2020/2021 un Vasaras sezonas 2021 ceļojumu pārdošanu, lai ceļotājiem, kuru izvēli ietekmēja ierobežojumi, būtu iespēja pārreģistrēt savas rezervācijas uz nākamajām sezonām.

Marina Batkiļina
Key account manager
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums