"Plašajā Masļeņicā" piedalīsies arī Šmakovkas muzejs


Publicitātes foto_Šmakovkas muzejs
Šī gada 29. februārī plkst. 12.00 Daugavpilī, Vienības laukumā, notiks pasākums "Plašā Masļeņica". Pavadot ziemu, ikviens tiek aicināts jautri nosvinēt šos krāšņos svētkus un uzkrāt spēkus ne tikai pirms Lielā gavēņa, bet arī pirms pavasara darbiem.

Šajā gadā svētku svinēšanā iesaistīsies arī Šmakovkas muzejs sadarbībā ar zemnieku saimniecību ,,SĒLIJA”. Pasākuma apmeklētāji varēs uzzināt, kā notiek destilācijas process un kāpēc tas ir svarīgs dzērienu pagatavošanai. Tiks rīkota arī viktorīna par Šmakovkas muzeju, Latvijas kultūru un vēsturi, kā arī slāvu svētkiem. Atbildot uz jautājumiem, varēs iegūt ielūgumu Šmakovkas muzeja apmeklējumam.

Pie muzeja ieejas būs iespēja nodegustēt zemnieku saimniecības ,,SĒLIJA” ražotos vīnus un karstvīnu, kas tiek iegūts no viņu izaudzētiem āboliem.

Pasākuma viesi ir aicināti arī apmeklēt Šmakovkas muzeju, kas ir modernākais šmakovkas dzērienam veltītais muzejs Latvijā. Šmakovkas muzejs piedāvās mūsdienīgu un atraktīvu stāstu par seno Latgales alkoholisko dzērienu – šmakovku, kas ir neatņemama kulinārā mantojuma sastāvdaļa.

Pasākumu “Plašā Masļeņica” organizē Krievu kultūras centrs.

Masļeņicas svētkus rīko Daugavpils pilsētas dome, Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde un Krievu kultūras centrs.


 

Daugavpils pilsētas pašvaldība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums