Saldus jaunais naktsklubs HOT CLUB ir gatavs februāra iespaidīgākajai ballītei!


public. foto
Sestdien, 29.februārī, Saldus jaunais klubs HOT CLUB uzņems populārā European Hit Radio jeb EHR radio šova Party Service ekskluzīvo klubu tūri ar Latvijā un ārpus tās robežām zināmo dīdžeju [Ex] da Bass priekšgalā. Īpašo viesu statusā būs virtuozais perkusionists Einārs Latiševs, kā arī konkursu X Faktors un Supernova dalībnieki Alise Haijima un Aivo Oskis!

„Šis būs šī gada 16 pasākumu tūres godpilnais sestais pasākums! Ar ko tas būs īpašs? Pirmkārt, 29.februāris ir reizi četros gados. Otrkārt, būsim pavisam jaunā klubā. Treškārt, šoreiz būs uzreiz trīs īpašie viesi, proti, nakts kulminācijā es uzstāšos kopā ar perkusionistu, bet īsi pirms mūsu šova ar mini / mega koncertu izpildot EHR hītu kaverversijas – uzstāsies Latvijā jau labi zināmi muzikālo šovu dalībnieki Aivo Oskis un Alise Haijima! Forši, vai ne? Protams, būs arī tikai šai ballītei radīts kluba dizains, izmantojot speciālas dekorācijas - jaudīgi skatuves šova, kā arī LED specefekti, kā arī būs iespēja tikt pie ekskluzīvām dāvanām ar tūres logo” stāsta tūres vaininieks, dīdžejs [Ex] da Bass.

Ballītes starts plkst.22:00, vakaru iesāks un noslēgs dīdžejs Alvis Still.

Ieejas maksa: līdz 00:00 – EUR 3, pēc 00:00 – EUR 4.

Lejupielādē EHR radio aplikāciju savā mobilajā telefonā un klausies kanālu Party Service.

Mūs atbalsta: PIONEER DJ, Spray Tan un solāriju studijas ADRENALINE TAN, LED specefekti no PIXELED, vizuālās reklāmas aģentūra UHH DESIGN, mūzikas instrumentu un audiovizuālo iekārtu veikals MUZ PRO, pašapkalpošanās automazgātavu tīkls WASH & DRIVE un SKATIES.LV.

Seko līdzi tūres notikumiem:

http://facebook.com/partyserviceontour
http://instagram.com/partyserviceontour
http://twitter.com/psontour
http://draugiem.lv/partyserviceontour

http://skaties.lv/izklaide

Mareks Dainis
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums