Dziedātāja, radio balss Marta Grigale Jūrmalā bauda romantisku atpūtu


public. foto
Martas ikdiena noris ne tikai uz skatuves, radio ēterā un dzejas tekstu radīšanas procesā, bet arī rūpēs par ģimeni – viņa kopā ar vīru audzina trīsgadīgu dumpinieci. Mūziķe vienmēr cenšas atrast laiku arī sev un divatnei kopā ar dzīvesbiedru. "Šobrīd, kad esam skaistajā gaidību laikā, īpaši svarīga ir atpūta – gan sev pašai, gan divatā ar mīļoto. Tāpēc ar lielu prieku devāmies romantiskās brīvdienās uz Jūrmalu," izjūtās dalās Marta.

Laikā, kad teju visa dzīve ir viena liela steiga, rūpēties par attiecībām ir divtik svarīgi. “Manuprāt, galvenais ikdienas skrējienā ir neatsvešināties, nekļūt nīgriem un neiecietīgiem vienam pret otru. Dažkārt nogurums ir milzīgs un nekļūt par bubuli nemaz nav vienkārši,” atzīst Marta. Viņa par vienu no veiksmīgas saziņas atslēgām uzskata humoru. Iekšējie joki ir tie, kas veido pāra mikrovidi. Protams, tikpat svarīgi ir pieskārieni un apskāvieni. Dziedātāja ir pārliecināta, ka daudzas atbildes slēpjas sīkumos.

Marta ar vīru ļāvās skaistai atpūtai Jūrmalas viesnīcā Kurshi Hotel & SPA, kura misija ir radīt mājīgumu un sniegt patīkamas sajūtas ikvienam viesim. Mūziķe no sirds izbaudīja Kurshi Hotel & SPA viesmīlību, numuriņu ar īpaši pārdomātu interjeru, SPA procedūras un restorānā pasniegto ēdienu. “Pēc SPA apmeklējuma es iesaku palutināt sevi ar vakariņām numuriņā. Ideāli, ja nākamajā rītā ir iespējama vēlā izrakstīšanās, kad pēc brokastīm var vēl palaiskoties,” priecīgi par nedēļas nogali stāsta Marta.

Jūrmala ir slavena ar savu bagātīgo SPA piedāvājumu, un, to apliecinot, mūziķe īpaši vēlas akcentēt šo brīvdienu pieredzi. Tas bija lielisks veids, kā sevi palutināt un atslēgties no ikdienas steigas. “Šajā reizē es izvēlējos Mother care procedūru, par kuru varu teikt tikai atzinīgus vārdus. Es izbaudīju katru mirkli, īpaši – pēdu un galvas masāžu. Pēc procedūras jutos ļoti viegli un patīkami, un topošajai māmiņai tas ir būtiski.”

Pāris īpaši rūpējas un daudz laika velta savu attiecību kopšanai, jo uzskata, ka tas ir viens no veiksmīgas kopdzīves stūrakmeņiem. Viņuprāt, Jūrmala ir lieliska vieta, kur doties divatā romantiskā atpūtā. Marta atzīst, ka negaidīti skaistu mirkļu viņu kopīgajā pieredzē ir bijis daudz: “Mums patīk vienam otru pārsteigt. Droši vien Kaspara lielākais meistarstiķis bija skaistais bildinājums, savukārt es visvairāk lepojos ar reizi, kad viņu pārsteidzu ar negaidītu ceļojumu uz Londonu.”

Pēc relaksācijas pāris baudīja Jūrmalas svaigo gaisu, dodoties pastaigā pa pludmali. Marta ir pārliecināta, ka tā vienmēr ir laba ideja: “Man šķiet, mēs bieži piemirstam, ka mums ir tā privilēģija – dzīvot tik tuvu pludmalei. Patiesībā no Rīgas ir tik viegli nokļūt pie jūras.” Kustības un svaigais gaiss ne tikai rada patīkamu nogurumu un palīdz sakārtot domas, bet ir arī viens no vienkāršākajiem romantiskas laika pavadīšanas veidiem.

Atpūta divatā ir jebkura pāra attiecību veiksmes atslēga, bet, kad ģimenē ir bērni, tad atelpas brīži kļūst īpaši gaidīti. Marta ar vīru joprojām cenšas iet uz randiņiem, bet reizēm par vislabāko atzīst vienkārši būšanu mājās divatā. “Galvenais, ko esmu iemācījusies un varu ieteikt citiem, – nekad nepārstājiet iepazīt otru. Mīlestība var būt viena, bet mīlestības valodas – dažādas, tāpēc es turpinu mācīties mīlēt Kasparu tā, lai viņš to justu pēc iespējas vairāk.”

 

Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums