PBK jaunā sezona – dinamiska, aizraujoša un interesanta!


public. foto
Jaunā sezona Pirmajā Baltijas kanālā (PBK) būs aizraujoša visiem Latvijas skatītājiem – iemīļotais muzikālais talantu šovs "BALSS" (Голос) atgriežas PBK ēterā, skatītāji varēs sekot līdzi jauniem varoņiem – aizraujošu seriālu pirmizrādes un divreiz vairāk iecienītu komēdiju, gan no mūsu galvenā satura partnera Pirmā kanāla, gan īpašie PBK jaunumi.

No 13. septembra sākas šova “BALSS 60+” (Голос 60+) otrā sezona. Arī šogad žūrijā būs krievu skatuves iecienītākie izpildītāji: Ļevs Leščenko, Mihails Bojarskis, Pelageja un Valērija. Šovā piedalās talantīgi un atraktīvi, dziedāt mīloši vokālisti, kuri sasnieguši jau 60 gadu slieksni. Tas ir vecums, kad vairs nav jākaunas par savu izskatu, izturēšanos vai nodarbošanos, viņi piedalās šovā, jo ir azartiski dziedātāji, pilni enerģijas un dzīvotgribas, un vienkārši grib jautri pavadīt laiku. Lai kļūtu par zvaigzni, vecumam nav nozīmes!

Aizraujošā muzikālā šova “BALSS” (Голос) astotās sezonas dalībnieku atlase jau ir beigusies. Šova “BALSS” (Голос) atlasē piedalījās izpildītāji no 17 gadu vecuma. Tie ir jaunie mūziķi, kuri vēlas sevi pierādīt uz lielās skatuves. Šovā ir atļauts izpildīt pašu sacerētas dziesmas un nav ierobežojumu žanra izvēlei , tāpēc dalībnieki izpildīs dažādu muzikālo virzienu dziesmas: roks, reps, džezs, klasiskais pops - šajā šovā viss ir atļauts. Konkurss sāksies ar aklajiem pārbaudījumiem, kur četri, pagaidām vēl noslēpumā turēti, mūzikas mentori, izvēlēsies 12 savas komandas dalībniekus, lai no viņiem izveidotu zvaigznes, izceltu viņu spēcīgākās puses un atklātu savu vēl neatklātos muzikālos resursus.

Pirmā Baltijas kanāla rudens sezona būs arī piepildīta ar jauniem seriāliem, kas izkrāsos gan jūsu darba dienu vakarus, gan rudenīgās brīvdienas!

Šajā sezonā uz ekrāniem parādīsies lielais, melodramatiskais seriāls “Magomajevs” ar Milošu Bikoviču galvenajā lomā. Turpināsies arī iecienīto detektīvu sezonas: ceturtā sezona "Saskaņā ar kara likumiem", režisora Sergeja Korotajeva daudzsēriju detektīvseriāls “Atriebības formula”, “Mosgaz” (Мозгаз) sestā sezona par majoru Čerkasovu (2012), “Bende” (Палач) (2014), “Zirneklis” (Паук) (2015), “Šakālis” (Шакал) (2016), “Operācija “Sātans”” (Операция «Сатана») (2018)). Katras filmas scenārijs ir balstīts uz reāliem notikumiem, kas saistīti ar kriminālizmeklēšanām 20. gs. 60.-70.gados PSRS. Kā arī, ar nepacietību gaidām jaunās seriālu “Okšķeris” (Нюхач) un “Mažors” (Мажор) sērijas.

Šīs sezonas jaunums būs jauniešu seriāls “Trigers” (Триггер) no Aleksandra Cekalo studijas. Stilizēta detektīvfilma “Aizstāvji” (Заступники) – seriāls par advokātiem, kas aizstāv disidentus, un visīstākā melodrāma ar jau iemīļoto aktrisi Karina Andolenko “Patēvs” (Отчим).

Un tas vēl nav viss: šobrīd notiek atlase jaunajam PBK deju šovam “Nomaini plati!”. Gaidīsim ar nepacietību! Nepalaid garām ne sekundi no Pirmā Baltijas kanāla jaunā sezonas, tā būs vēl aizraujošāka! Tā būs sezona ikvienam!

PBK tiešraidi, kā arī programmu bezmaksas arhīvu variet noskatīties portālā www.tvdom.tv bez maksas un bez reģistrācijas.

PBK
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums