TIKETA iesaka: kādus pasākumus izbaudīt augustā!


Karkle festival
Augusts ir klāt, un šis mēnesis mūs lutinās ar daudziem aizraujošiem pasākumiem. Lai padarītu izvēli mazliet vieglāku, TIKETA sagatavojuši izklaides ceļvedi, lai vasaras pēdējais mēnesis būtu patiesi neaizmirstams un pozitīvām emocijām bagāts.

Iesāc augustu, vērojot fantastisku šovu!

Jau rīt, 10. augustā, Ogres estrādē būs vērojama brīnumaina ūdens, gaismas un mūzikas sintēze - tā īsumā iespējams raksturot multimediālo ūdens strūklaku šovu no Francijas. Dejojošās strūklakas “Water Theater”, geizeri, arkas, ūdens migla, video un lāzera projekcijas uz ūdens ekrāniem, kā arī pirotehnikas specefekti ir neatņemama šova sastāvdaļa. Ļoti īpašu šo šovu padarīs sadarbība ar diriģentu Guntaru Bernātu un simfonisko orķestri. Šova programmā iekļautās pasaulē labi pazīstamās melodijas izpildīs lieliski un iemīļoti mākslinieki – soprāns Sonora Vaice, Elzas Rozentāles kvintets, Andris Ērglis ar pavadošo grupu Jāņa Strazda vadībā, Latvijas Trīs tenori - Nauris Puntulis, Miervaldis Jenčs un Guntars Ruņģis, savukārt pie klavierēm priecēs Juris Kulakovs. Unikālu priekšnesumu sniegs Ieva Kemlere un Rolands Šteinbergs. Savukārt vakaru vadīs un par labu noskaņojumu rūpēsies Normunds Laizāns. Turklāt Latvijā ieradīsies “Aquatique Show International” radošais direktors, pasaulē labi pazīstamais strūklaku dizainers Žans Kolers (Jean Kohler), kurš meistarīgi radīs un vadīs priekšnesumu pats savām rokām. Tā ir veiksme redzēt šo šovu, kas vienmēr ir elpu aizraujošs un nekad neatkārtojas.

Baudi siltu vasaras vakaru iemīļoto dziesmu pavadījumā!

16. augustā dodies uz grupas “Sestā jūdze” koncertu, kas notiks Padures muižā. Grupa “Sestā jūdze” ir viena no Latvijas labākajām kantri mūzikas grupām, un šis būs viņu otrais koncerts Padures muižā. Koncertā tiks izpildītas gan jaunas dziesmas, gan jau labi zināmie un iemīļotie gabali, tāpēc esi gatavs dejot un dziedāt līdzi muižas terasē. Turklāt šo vakaru vēl burvīgāku padarīs tā norises vieta – senā Padures muiža. Šī skaistā klasicisma ēka ir valsts nozīmes kultūras piemineklis, kas var lepoties ar to, ka šeit ir saglabāti praktiski visi arhitektūras un interjera elementi. Laba mūzika, dejas, muižas neatkārtojamā aura… šis vakars iedvesmos ikvienu!

Noķer vasarīgas sajūtas uz ūdens!

Atvelc elpu no ikdienas skrējiena - dodies atpūtas braucienā ar kuģīti un apskati Rīgu un tās ievērojamākos apskates objektus no cita skatupunkta. Stundas garā brauciena laikā tev būs iespēja ne vien vērot lieliskus skatus, bet arī klausīties interesantus stāstus par redzēto.

Apciemo Lietuvu un atpūties Karkle festivālā!

No 15. līdz 18. augustam Lietuvas ciematā Kārklē, kas atrodas starp Palangu un Klaipēdu, notiks ikgadējais dzīvās mūzikas pludmales festivāls. Šeit nav svarīgs ne vecums, ne nodarbošanās, ne muzikālā gaume – šis pasākums sniedz pozitīvas emocijas ikvienam! Saule, jūra, laba mūzika un forša kompānija ir viss, kas nepieciešams neaizmirstamai vasarai.

Lieliska izklaide arī rudenī!

Un nebēdājies, ka vasara ir galā, jo arī rudens mūs visus priecēs ar aizraujošiem pasākumiem. Piemēram, 21. septembrī Viļņā tev būs iespēja apmeklēt ikgadējo populārās kultūras fenomenu “Comic Con Baltics”. Šī ir vienīgā vieta, kur zem viena, milzīga jumta var atrast visu to, kas saistīts ar popkultūru. Šeit tu varēsi iepazīties ar slavenām Holivudas zvaigznēm, režisoriem, komiksu māksliniekiem, kaskadieriem, traku kostīmu veidotājiem, prātam neaptveramiem fotostendiem, dažādiem rekvizītiem, jaunākajām datora un modernākajām galda spēlēm. “Comic Con Baltics” nav tikai notikums, tā ir nebijusi pieredze.

Padari savu ikdienu krāsaināku un nelaid garām aizraujošus pasākumus gan Latvijā, gan mūsu kaimiņos Lietuvā! Seko mums Facebook vai apmeklē vietni www.tiketa.lv.

Kristīne Jankoviča
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums