Bezmaksas iepazīšanās ar tango un tango terapija dvēselei, ķermenim un attiecībām!


Aigars Stirna - Tango Terapija
Aigars Stirna, TangoStudio vadītājs, aicina bez maksas iemācīties Argentīnas tango pamatsoļus, aicina uz tango nodarbībām iesācējiem un jauno kursu "Tango terapija dvēselei, ķermenim un attiecībām", kas sāksies 7.martā, kā arī aicina uz privātstundām un tango terapijas sesijām pāriem un individuāli.

 Vairāk lasiet www.tangostudio.lv.

Ja Tevi interesē Argentīnas tango, iepazīties, sajust šīs skaistās dejas burvību un bez maksas iemācīties pamatsoļus vari pirmdienās no plkst.20:45-23:00 kultūras telpā 3MĀSAS, Zirgu ielā 1, Vecrīgā. Tiem, kuri jau dejo tango, šajā laikā ir praktika - iespēja praktizēt dejas soļus un saņemt pasniedzēja konsultācijas.

Ja esi izlēmis iemācīties dejot tango, tad nāc uz nodarbībām kultūras telpā 3MĀSAS, Zirgu ielā 1, Vecrīgā. Tango nodarbības iesācējiem notiek pirmdienās plkst.18.00 un 19.30, un otrdienās plkst.18.00. Nodarbības dejotājiem ar tango pamatzināšanām notiek otrdienās plkst.19.30, kad mācāmies arī tango-valsi un milongu. Var nākt bez partnera un pievienoties jebkurā laikā. Nodarbības vada Aigars Stirna, TangoStudio vadītājs, tango pedagogs ar 15 gadu pieredzi.

Jaunais kurss "Tango terapija dvēselei, ķermenim un attiecībām”, 8 nodarbību cikls, sāksies 7.martā plkst.19:00 Mākslas terapiju centrā MĀ TELPA, Miera ielā 15, Rīgā. Aicināti visi, kuri vēlas vairot dzīves enerģiju un prieku, dzīvot vieglāk, atlaižot visu lieko, uzlabot fizisko un emocionālo pašsajūtu, uzlabot attiecības, iegūt lielāku pārliecību par sevi, aktivizēt iekšējos resursus, mazināt stresu, iegūt labāku izpratni par apziņas, prāta, emociju, ķermeņa un enerģijas mijiedarbību. Kursu vadīs Aigars Stirna, tango terapeits, tango un sociālais pedagogs. Tiks izmantoti tango, kontaktimprovizācijas un autentiskās dejas elementi, dažādas terapiju metodes, kas pamatojas uz holistisko pieeju cilvēkam, apzinātības prakses, pašizziņa un sarunas.

TangoStudio milongas (tango vakari) notiek otrdienās no plkst.21:00 kultūras telpā "3 MĀSAS", Zirgu ielā 1, Vecrīgā.

TangoStudio piedāvā arī privātstundas, tango terapiju individuāli un pāriem, priekšnesumus, apmācību pasākumos, tango kāzās un dāvanu kartes.

Pieteikšanās un vairāk informācijas pa tel.26344457, aigars@tangostudio.lv, Facebook un www.tangostudio.lv.

TV sižeti par TangoStudio: 360TV ieskats tango nodarbībā - https://www.youtube.com/watch?v=KvpgPZEjO2o&t=31s, LNT ieskats privātstundā - http://tvplay.skaties.lv/parraides/lnt-brokastis/553191?autostart=true

TangoStudio Milongas video: https://www.youtube.com/watch?v=SHSSIyzoOEs

Aigars Stirna
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  Innsbruck Airport Transfers  vannu restaurācija