Pirmoreiz Pirmoreiz festivālā "POSITIVUS" par drošību palīdzē par drošību palīdzēs rūpēties Latvijā radītas tehnoloģijas


foto;www.festicket.com
"POSITIVUS" ir lielākais festivāls Baltijā, kas norisinās jau kopš 2007. gada. Tas ir slavens ar savu brīvo un relaksējošo atmosfēru, Salacgrīvā pulcējot pat ap 30 000 apmeklētāju un vairāk kā 70 mākslinieku. Ņemot vērā aizvien pieaugošo drošības nodrošināšanas nozīmi gan ikdienā, gan atpūtas brīžos – šogad, pirmoreiz festivālā par drošību kopā ar atbildīgajām dienestiem palīdzēs rūpēties arī Latvijā radītas unikālas tehnoloģijas.

Līdzīgi kā visos masu pasākumos arī “POSITIVUS” laikā liela vērība tiks pievērsta apmeklētāju drošībai un veselībai. Ņemot vērā plašo festivāla norises teritoriju, organizatoriem bieži vien ir daudz izaicinājumu, lai pasākums noritētu bez starpgadījumiem. Šogad šādiem mērķiem kalpos unikālās tehnoloģijas – mobilās videonovērošanas kameras.

“Šādas sistēmas tiek plaši izmantotas ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs, jo īpaši tādās vietās, kur nav pieejama attīstīta infrastruktūra – elektrība un internets. Tehnoloģiju būtisks priekšnosacījums ir videonovērošanas nodrošināšana noteiktajā vietā un laikā. Tās ir vienkārši, ātri uzstādāmas un viegli pārvietojamas. Attiecīgā videonovērošanas sistēma darbojas uz speciālām baterijām, un savu darbību spēj nodrošināt līdz pat 6 dienām,” skaidro tehnoloģijas izgudrotājs un uzņēmuma “STROPS Technologies” dibinātājs un vadītājs Normunds Stepāns.

Lai monitorētu pat teritorijas attālākos punktus un sekmētu drošību tajos, tiks uzstādītas mobilas videonovērošanas sistēmas, kas nodrošina augstvērtīgas kvalitātes ierakstu, to straumēšanu tiešsaistē, kā arī palīdzēs atbildīgajiem dienestiem pienākumu pildīšanā. 

Festivāla organizētajiem rūp ikviena apmeklētāja drošība un veselība, tāpēc šogad tiks nodrošināta sadarbība ar uzņēmumu “STROPS Technologies”, lai veiktu pasākuma videonovērošanu. Masu pasākumos nereti tiek izplatītas un lietotas arī dažādas aizliegtas apreibinošās vielas, nereti pat izceļas konflikti, tāpēc “STROPS Technologies” veiktos video ierakstus varēs izmantot kā pierādījumus iespējamo konfliktu atrisināšanā un vainīgo personu noskaidrošanā.

Plašāka informācija par STROPS Technologies iekārtām pieejama mājaslapā: http://www.stropstech.com/

Normunds Stepāns
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi