Klubā 9.VILNIS tiks atzīmēta dueta "Karakums" dzimšanas diena!

17. martā no plkst. 22:00 muzikāli izklaidējošā atpūtas klubā 9.VILNIS, Vecrīgā, Kungu ielā 8, tiks atzīmēta dueta "Karakums" dzimšanas diena. Duets "Karakums" Normunda Jakušonoka un Kaspara Tīmaņa sastāvā radās jau 1995. gadā. Grupas repertuārā ir gan padomju laika kino un multiplikācijas filmu mūzika, gan latviešu estrādes lielākie hiti un ārzemju mūzikas šedevri.

22 gadu laikā, kopš pastāv duets “Karakums”, tā repertuārs ir paplašinājies ar sen zināmām un populārām kinofilmu dziesmām no “Briljanta rokas, “Kaukāza gūsteknes un citiem padomju laika kino darbiem. Laika gaitā repertuāram pievienojušies arī citi tautā atpazīstami skaņdarbi krievu un latviešu valodās. Latviešu valodā grupa izpilda dziesmas, ko zina teju ikviens latvietis

Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties visās “Biļešu Serviss” kasēs, internetā – http://www.bilesuserviss.lv, kā arī pasākuma dienā pie kluba ieejas. Ieejas biļetes cena – 5 EUR. Tāpat visās “Biļešu Serviss” kasēs iespējams arī iegādāties galdiņu ar uzkodām, sākot no 15 EUR, atkarībā no tā atrašanās vietas.

Pasākuma laikā gaidāmi dažādi pārsteigumi, uz skatuves mūziķus sveiks tādi mākslinieki, kā Horens Stalbe, Laura Raila, Mārtiņš Kits grupa Proactive un citi.

Kluba durvis apmeklētājiem tiks vērtas no plkst. 22.00

Vairāk informācijas par klubu 9.VILNIS meklēt – http://www.facebook.com/9.Vilnis

Linda Freiberga
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:



Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana