17.martā Rīgā atkal uzstāsies slavenais house mūziķis Till von Sein no Berlīnes

Piektdien, 17.martā, Rīgā pēc Amber Muse uzaicinājuma ar DJ setu ieradīsies dīdžejs, producents un mākslinieku aģentūras īpašnieks – Till von Sein no Berlīnes. Viņa uzstāšanās notiks ar Pepsi atbalstu klubā "Secret Garden" Grēcinieku ielā 28. Kopā ar galveno viesi pie pults stāsies Taran & Lomov un Max Mancho.

„No mums neatkarīgu iemeslu dēļ mēs bijām spiesti mainīt 17.marta pasākuma norises vietu, – stāsta promouteri Taran & Lomov. – Tā norises vietai esam izvēlējušies „Secret Garden” Vecrīgā, kur savulaik esam uzņēmuši tādus viesus kā KiNK, Robert Babicz, Stee Downes un citus. Tur ar izpārdotu pasākumu ir uzstājies arī Till von Sein, kuru Rīgas publika ļoti mīl. Ceram atkārtoti radīt īstas, ekskluzīvas house ballītes atmosfēru.”

Pateicoties neizsīkstošajam entuziasmam, Till von Sein ir neatkārtojama harizma, kas viņu padara par gaidītu viesi daudzos pasaules klubos un ballītēs. Tāpat Till ir pieredzējis mūzikas industrijas profesionālis: jau vairāk kā 15 gadus viņš vada mākslinieku aģentūru Clique Booking. Suol, Pets Recordings, Dirt Crew Recordings, Morris Audio City Sport, Supplement Facts, Trenton – tie ir tikai daži no liebliem, kur ir izdoti Till von Sein darbi, un viņa mūzikas bagāža papildinās dienu no dienas. Producenta sadarbība ar kolēģiem Tigerskin, Aera, Chopstick un Catz’n’Dogz, kā arī viņa dīdžeja darbs ir viens no starptautiskās klubu skatuves pamatiem.

Pasākums ar Till von Sein piedalīšanos notiks 17.martā „Secret Garden” Grēcinieku ielā 28. Sākums 23:00. Biļetes iepriekšpārdošanā par €7: www.residentadvisor.net/event.aspx?940121 (pārdošanā tikai 150 biļetes). Ieeja līdz 01:00 – €7, vēlāk –  €10, studentiem ar ISIC – €5 līdz 01:00 (ja pieejamās biļetes).

Atbalsta: Pepsi, DanceRadio.lv, reklāmas materiāli no www.pm-tm.lv.

Bogdan Taran
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana