Marta otrās nedēļas nogales pasākumi Tukumā un apkārtnē


Demo deju studija
Marta otrajā nedēļas nogalē Tukuma pusē būs iespēja vēl izbaudīt Sieviešu dienai veltītu pasākumu, kā arī sekot līdzi mūsdienu deju sacensībām un uzzināt visu par pūcēm, un piedalīties šo putnu vērošanā Ķemeru nacionālajā parkā.

Piektdien, 10.martā pulksten 19.00 Jaunpils pilī visi laipni aicināti uz Sieviešu dienai veltītu koncertprogrammu “Kungi uzlūdz dāmas”. Tajā piedalīsies aktieri un dziedātāji Guntis Skrastiņš, Artis Robežnieks, Andris Skuja, Žoržs Siksna un Dainis Porgants, kā arī muzicēs izcilais saksofona virtuozs Raivo Stašans. Adrese: Jaunpils pils, Jaunpils, Jaunpils pagasts, Jaunpils novads. Vairāk informācijas pa tālruni 29296334. Biļetes iegādājamas “Biļešu paradīzes kasēs un Jaunpils pilī.

Sestdien, 11.martā no pulksten 10.00 Tukuma pulsētas kultūras namā visiem mūsdienu deju mīļotājiem būs iespēja just līdzi dalībniekiem Starptautiskajās Mūsdienu deju sacensībās “Tukuma kauss 2017”. Varēsiet vērot oriģinālas horeogrāfijas, azartu, emocijas un dejas mīlestību! Adrese: Tukuma pilsētas Kultūras nams, Lielā iela 1, Tukums. Vairāk informācijas pa tālruni 20254617.

Svētdien, 12.martā uz Jaunpili jādodas tiem, kuri vēlas aizrautīgi pavadīt svētdienu un piedalīties Jaunpils spēļu pēcpusdienā. No pulksten 13.00 Jaunpils reģionālās attīstības centrā “Rats” norisināsies galda spēļu Carcassonne un Game of trains čempionāts. Adrese: “Ērģelnieki”, Jaunpils, Jaunpils pagasts, Jaunpils novads. Vairāk informācijas pa tālruni 29873001.

Svētdien, 12.marta vakarpusē no pulksten 17.00 Ķemeros, dabas izglītības centrā “Meža māja” norisināsies pasākums “Noslēpumainā pūču pasaule”. Šeit būs iespēja noklausīties stāstījumu par pūcēm, piedalīties radošajās darbnīcās un uzspēlēt spēles, kā arī doties īsā pastaigā dabā, lai piedalītos pūču vērošanā. Adrese:“Meža māja”, Ķemeri, Jūrmala. Vairāk informācijas pa tālruni 26424972.

Visi laipni aicināti! Uz Tukumu pēc smukuma!

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi