Slēpotājus šajā nedēļas nogalē gatavas uzņemt visas Siguldas un apkaimes slēpošanas trases


Baltic Pictures
Arī šajā nedēļas nogalē Sigulda ir gatava uzņemt ne tikai slēpotājus, bet arī tos, kurus vilina elpu aizraujošas ainavas, iespēja ieturēt gardas maltītes vai izbaudīt kvalitatīvu SPA piedāvājumu. Siguldas novada Tūrisma informācijas centra speciālisti informē, ka, iestājoties labvēlīgiem laikapstākļiem, šajā nedēļas nogalē darbosies visas Siguldas un apkaimes slēpošanas trases.

Fischer  Slēpošanas centrā (agrāk – Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrs) atvērtas dažāda garuma un grūtību distanču slēpošanas trases – 1,2 kilometrus garš aplis  slēpošanas baudītājiem, 700 metru garš aplis aktīvai slēpošanai un 200 metrus gara distanču slēpošanas trase iesācējiem. Fischer Slēpošanas centrs apmeklētājiem brīvdienās būs pieejams no plkst.10.00 līdz 20.00, slēpošanas centra servisa ēkā apmeklētājiem pieejama slēpju noma, serviss, dušas un pirts. Siguldas Pilsētas trase, kas ir sportiskākais, garākais un plašākais slēpošanas kalns Latvijā ar 350 m un 200 m garām trasēm, slēpotājiem šajās brīvdienās būs pieejama no plkst.12.00 līdz 22.00. Apmeklētājiem pieejama inventāra noma un instruktoru pakalpojumi.

Reiņa trasē brīvdienās būs atvērta daļa galvenās trases un arī iesācēju kalns. Darba laiks sestdien no plkst.10.00 līdz 22.00, svētdien – no plkst.10.00 līdz 20.00. Apmeklētājiem pieejama inventāra noma un instruktoru pakalpojumi.

Kaķīškalna trasē atvērts mazais kalns. Darba laiks brīvdienās no plkst.10.00 līdz 20.00. Plānots, ka Kaķīškalna lielā trase tiks atvērta svētdien, 8.janvārī. Apmeklētājiem pieejama inventāra noma un instruktoru pakalpojumi.

Kordes trase slēpotājus šajās brīvdienās uzņems no plkst.10.00 līdz 20.00. Ņemot vērā, ka slēpošanas trašu sagatavošanas darbi turpinās, ar precīziem trašu darba laikiem un pieejamajiem pakalpojumiem aicinām iepazīties to interneta vietnēs.

Siguldas ziemas karti, kurā attēlotas visas slēpošanas trases un apkopota informācija par aizraujošajiem ziemas piedāvājumiem Latvijas ziemas galvaspilsētā, iespējams lejupielādēt šeit.

 

 

Siguldas novada Dome
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi