Ar pasākumu Siguldā tiks atklāta [Ex] da Bass radio šova Party Service šī gada klubu tūre

Sestdien, 14.janvārī Siguldas klubā KAĶIS startēs ballītēm veltītā EHR radio šova Party Service klubu tūre PARTY SERVICE ON TOUR 2017. Tajā kopā ar raidījuma balsi un tūres vaininieku – labi zināmo latviešu dīdžeju un producentu [Ex] da Bass uzstāsies Vecrīgas vecākā kluba Kaļķu Vārti rezidentdīdžejs MBerg, kā arī saksofona virtuozs Sergey Boytsov. Apmeklētājus priecēs Eiropā pieprasītākā mūzika, stilīgas dekorācijas, specefekti no mūzikas iekārtu veikala Muzpro.eu un dāvanas no tūres atbalstītājiem.

„Jau otro gadu pēc kārtas sāksim tieši Siguldā. Atceroties pagājušā gada pasākumu, ar prieku varu teikt, ka tas bija viens no apmeklētākajiem un emocionāli pacilātākajiem visā tūrē. Jūtu, ka šogad būs tikpat labi vai pat vēl labāk, jo īpaši tāpēc, ka nakts kulminācijā pirmo reizi uzstāšos kopā ar vienu no profesionālākajiem saksofonistiem Latvijā. Tieši viņš būs tūres atklāšanas pasākuma goda viesis, turklāt redzēsiet viņu pavisam jaunā ampluā” jūsmo dīdžejs [Ex] da Bass.

Piedalies konkursā! Balvās: dabīgie kartupeļu čipsi Moore Chips, ekskluzīvas jaunās kolekcijas koka saulesbrilles no Max Supreme, dāvanu kartes no solāriju un fitnesa studijām LuxTan, kā arī smaržas no parfimērijas eksperta Smaržas TEV. Noteikumus meklē tūres Facebook lapā.

Tūri atbalsta: Moore Chips, Max Supreme, LuxTan, Smaržas TEV, Muzpro.eu un Skaties.lv.

Seko līdzi tūres notikumiem:

http://facebook.com/partyserviceontour

http://draugiem.lv/partyserviceontour

http://twitter.com/psontour

http://skaties.lv/izklaide

Mareks Dainis
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas