Šarmantā aktrise Ieva Florence izaicinājumu šovā "Kurš Kuru" uz savas ādas izmēģinās vīrišķīgas profesijas


Kursh kuru_Florence un Sniegs
Pirmā, īstā un vienīgā televīzija sievietēm "STV Pirmā!" Jauno gadu sāks ar aizraujošā izaicinājumu šova "Kurš Kuru" otro sezonu. Tajā populārākā šī gada aktrise un TV dīva Ieva Florence izaicinās atraktīvo improvizācijas teātra aktieri Rihardu Sniegu uz jautru un nebēdnīgu cīniņu izmēģinot tipiskas pretējā dzimuma profesijas. Ja šova pirmajā sezonā jestrais pārītis iejutās "pilsētnieku profesijās", tad šoreiz abi lielākoties dosies ārpus galvaspilsētas, lai uz savas ādas izmēģinātu lauku cilvēka ikdienu. Ieva šova laikā kļūs par kalēju, bet Rihards iejutīsies audēja lomā, viņa pārtaps par ceļstrādnieci, viņš – lopkopi. Kopumā abi astoņu nedēļu garumā centīsies viens otru pārspēt dažādās profesijās, turklāt arodu apgūstot no izcilākajiem Latvijas meistariem. Kaut arī pagājušajā sezonā uzvarēja Ieva, Rihards ir gatavs pierādīt, ka nekas vēl nav beidzies! Iepazīsti jaunas profesijas, jaunus izaicinājumus, uzvaras un sakāves pašmāju realitātes šovā "Kurš Kuru" jau no 5. janvāra ceturtdienās, plkst. 21:00 "STV Pirmā!"

Nost ar stereotipiem!

Sabiedrībā visos laikos ir pastāvējuši stereotipi par vīriešu un sieviešu lomām, kā arī katram no dzimumiem piemērotākajām profesijām. Taču dzīve mainās un arvien biežāk sieviešu apģērbu veikalā vai frizētavā dāmas apkalpo vīrieši, bet pie sabiedriskā transporta un pat valsts stūres “sēžas” sievietes. Taču jāatzīst, ka ieradumam ir liels spēks, un iesīkstējušie stereotipi mainās diezgan gausi. Lielai daļai cilvēku joprojām šķiet neparasti, ja sieviete strādā par santehniķi, laukstrādnieci vai kalēju, bet vīrietis sevi īsteno audēja, vizāžista, veļas mazgātāja vai konditora amatā. Tādēļ vietā ir jautājums - vai esam gana drosmīgi, lai savu sapņu dēļ stātos pretim sabiedrības aizspriedumiem? Tāpēc talantīgā aktrise Ieva Florence un dauzonīgais Rihards Sniegs, kuri dzīvi uztver kā nemitīgu izaicinājumu, gatavi šova “Kurš Kuru” laikā savstarpēji sacenšoties, izzināt tipiskas pretējā dzimuma profesijas, reizē iemācoties ko jaunu un nebijušu.

 

Kas notiks šovā?

Šova „Kurš kuru” otrās sezonas ietvaros abi drosminieki dosies ārpus galvaspilsētas, lai aci pret aci sastaptos ar skarbo lauku dzīvi un ikdienu. Rihards tiks sūtīts strādāt šķietami ierastas sieviešu profesijas, bet Ieva – pildīs “it kā” tipiskos vīriešu darbus. Dienas beigās abi noskaidros, kurš ir uzvarētājs jeb “kurš kuru.” Turklāt abi realitātes šova vadītāji, tāpat kā „STV Pirmā!” skatītājas, iknedēļas uzdevumus uzzinās vien pāris minūtes pirms ierašanās norādītajā vietā. Tāpēc pārsteigumi un jautri mirkļi būs garantēti kā abiem drosminiekiem, tā šova skatītājām. Katrā sērijā Ievas un Riharda darbu vadīs, uzraudzīs un arī vērtēs cilvēki, kuri ir īsteni sava aroda meistari. Seko līdzi, kā Ieva Florence un Rihards Sniegs uz savas ādas izmēģina šķietami pretējam dzimumam domātas profesijas aizraujošajā izaicinājumu šovā “Kurš Kuru” jau no 5. janvāra ik ceturtdienu plkst. 21:00 “STV Pirmā!”

 

Anna Priedniece
„Media360” TV kanālu zīmola vadītāja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas