Ziņas | Latvija | Atpūta


Rudens saulgriežu nedēļas nogale Tukumā un apkārtnē

Šajā nedēļas nogalē, kad svinami rudens saulgrieži, Tukuma pusē sarūpēti dažādi pasākumi gan svētku svinēšanai latviskās tradīcijās, gan svētki sportiskās aktivitātēs, gan arī teātra izrādes un izstāžu atklāšana mākslas baudītājiem un vēl daudz kas cits.

Mobilitātes nedēļa: Bieriņos noritēs ģimenes sacensības "Imulrings 2018"

Arī šogad mazus un lielus interesentus gaida tradicionālais Eiropas mobilitātes nedēļas ikgadējais pasākums visai ģimenei ar velobraucieniem dažādās klasēs (šogad pievienojas arī skrejriteņi), rollingu, skrituļslidu braucienu, velostafeti, skrējienu un pat virves vilkšanu.

Atklāts Siguldas novada Kultūras centrs - "Siguldas devons".

Ar stāstu par devona laikmetu un multimākslinieka Arta Dzērves videoprojekcijām, kas atdzīvināja ēkas sienas, kā arī grupas "Tautumeitas" un "DaGamba" koncertu 14. septembrī atklāts kultūras centrs "Siguldas devons". Ēka nosaukta par godu periodam, kas Gaujas smilšakmens slāņos uz laiku laikiem ierakstījis maģisku kodu no laika, kad Siguldas apkaimi klāja ūdeņi. "Siguldas devona" fasādes dizainā izmantoti dekoratīvi paneļi, kuru apdrukā redzams smilšakmens atsegumu raksts no Velnalas klintīm, kur visbagātīgāk saglabājušās devona zivju un floras fosīlijas.

Aktīva, radoša un salda nedēļas nogale Tukuma pusē

Šajā nedēļas nogalē daudzviet Latvijā tiek rīkota Medus diena. Arī Tukuma pusē būs iespēja uzzināt daudz ko jaunu par dravnieka darbu un panašķoties ar šo dabīgo gardumu. Tāpat Tukumā būs iespēja baudīt dzeju un mākslu, bet Džūkstes Pasaku muzejā svinēt Tēvu dienu.

Ģimenes ar bērniem tiek aicinātas uz pasākumu "Audz liels, stiprs un vesels" Rīgas Zooloģiskajā dārzā

Bērna augšana ir bērna vispārējās veselības spogulis, tāpēc 8. septembrī ģimenes ar bērniem ir aicinātas piedalīties bērnu veselīgai augšanai veltītā pasākumā "Audz liels, stiprs un vesels", kas norisināsies Rīgas Zooloģiskajā dārzā.

Daugavpils novada dienas – Latvijas goda aplī

Daugavpils novada dienas jau tradicionāli tiek rīkotas septembrī, ar mērķi sekmēt novada atpazīstamību, sniegt lielisku iespēju Daugavpils un Latvijas iedzīvotājiem iepazīt lauku ražotāju un tautas mantojuma produktu vērtības, kulināro mantojumu, tūrisma iespējas, bagātās tradīcijas un godināt amata prasmju nesējus.

Klasisko auto faniem – uz kuriem pasākumiem vēl ir vērts pagūt?

Draudzīga pasēdēšana kopā ar citiem seno spēkratu entuziastiem, plašas izstādes, krāšņi ralliji un izbraucieni – klasisko auto fani itin viegli var piepildīt brīvdienu kalendāru ar dažādiem aizraujošiem pasākumiem. Tādu netrūkst arī septembrī un oktobrī.

Kultūras pils "Ziemeļblāzma" aicina uz Rudens balli

6. oktobra vakarā Kultūras pils "Ziemeļblāzma" Lielajā zālē notiks Ziemeļblāzmas rudens balle. Ikviens ir aicināts baudīt dejas burvību pilī brīnišķīgas mūzikas pavadījumā! Balles sākums plkst. 19.00.

Tūristu skaits Rīgā palielinājies par 7%

2018.gada gada otrajā ceturksnī Rīgas viesnīcās un citās tūristu mītnēs ārvalstu tūristu skaits sasniedzis 419 000, kas ir par 7% vairāk nekā šajā pašā periodā pērn. Pavadīto nakšu skaits palielinājies par 9%, sasniedzot 786 125 naktis.

Raidījums Ķepa uz sirds sāk jauno sezonu LTV1

No 1. septembra ierastajā laikā sestdienas rītos plkst. 10:00 pie saviem skatītājiem dosies iemīļotais raidījums Ķepa uz sirds, kas jau astoto rudeni pēc kārtas būs skatāms Latvijas Televīzijas 1. kanālā. Jauno sezonu raidījums sāks ar ciemošanos pie slavenajiem Latvijas basketbolistiem brāļiem Bertāniem un viņu mīluļiem – suņiem Čipīti un Rokiju. Tāpat pirmajos raidījumos skatītājiem būs iespēja tikties ar dziedātāju Agnesi Rakovsku un viņas sunīti Kanēli, fotogrāfu Aleksandru Sokolovu un daudzām citām interesantām personībām.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  kasko  kasko apdrošināšana