Ziņas | Latvija | Atpūta


Kā organizēt pasākumu?

[b]Definē pasākuma mērķus un vīziju.[/b] Ja Jums būs izdomātas pasākuma mērķis un tā būtība, tad tas Jums palīdzēs noorganizēt pasākumu pareizi. Vai Jūs plānojat apmācīt Jūsu auditoriju vai arī pasniegt kādu no savām idejām? Vai arī svinēt kādas cilvēku grupas vai cilvēka sasniegumus? Iegūstiet maksimāli saprotamu vīziju, lai kas tas būtu, jo šī vīzija Jums palīdzēs saprast pasākuma mērķi un līdz ar to, iegūt labāku rezultātu no šī pasākuma. Domājiet par to, lai šis pasākums būtu kā misija, uzdevums kurš ir jānovada perfekti no sākuma līdz beigām.

Liepājā, Beberliņos ir atklāta brīvdabas slidotava

Turpinoties aukstajam laikam, "BB wakepark" šodien, 16. janvārī atklāj vienu no krāšņākajām slidotavām Liepājā – brīvdabas slidotavu Beberliņos, Liepājā. Slidotavu iespējams apmeklēt ikvienam slidot gribētājam, bez maksas. "BB wakepark" piedāvā arī slidu nomu no 10:00 – 19:00, lai slidot prieku varētu baudīt arī tie, kam pašiem savu slidu nav.

Lucavsalā notiks slēpošanas trases atklāšanas sacensības

Beidzot esam sagaidījuši ziemai atbilstošu temperatūru, kas ļauj sākt izbaudīt ziemas sniegtos sportiskos labumus. Šo sestdien, 20.janvārī ar Rīgas domes atbalstu Lucavsalā notiks slēpošanas trases atklāšanas sacensības, kur savus spēkus varēs izmēģināt 1.5km, 3km un 4.5 km distancēs. Slēpošanas trasē būs pieejams inventāra nomas punkts.

2018. gads Baltijas valstu iedzīvotājiem būs ceļošanas gads "Novaturas" ziņo par rekordlielu agro rezervāciju skaitu...

2018. gads Baltijas valstu iedzīvotājiem būs ceļošanas gads
"Novaturas" ziņo par rekordlielu agro rezervāciju skaitu vasaras sezonai

Paaugstinātā interese par ceļošanu liek domāt, ka daudzi Baltijas valstu iedzīvotāji Jaunā Gada atnākšanu svinēja atpūšoties pēc ceļojuma, ceļojot vai plānojot jaunu ceļojumu. Lielākais tūroperators Baltijas valstīs "Novaturas", kas 2018. gadā plāno debitēt Varšavas un Viļņas fondu biržās, ir novērojis rekordlielu klientu aktivitāti, salīdzinot ar iepriekšējā gada rādītājiem. Agro rezervāciju skaits gaidāmajai vasaras sezonai ir gandrīz dubultojies.

Ziema ir klāt: kur Rīgā doties slidot bez maksas

Beidzot iestājušies aktīvajai atpūtai piemēroti laika apstākļi: līdz ar salu galvaspilsētā darbu uzsākušas publiskās slidotavas un slēpošanas trases. Visas slidotavas ir atvērtas līdz vēlam vakaram, tāpēc neviens neko garām nepalaidīs: pēc darba vai mācībām varam droši doties uz slidotavu. Visas 6 publiskās slidotavas ir bez maksas, bet par inventāra nomu ir jāsamaksā.

MUZIKĀLĀS BANKAS 2017 FINĀLA BALSOJUMU TURPINA 15 DZIESMAS

Zināmas 15 fināla dziesmas, kas izturējušas Latvijas Radio 2 organizētās pop un rokdziesmu aptaujas "Muzikālā banka 2017" balsojuma pirmo kārtu. Šīs dziesmas turpinās sacensību, lai noskaidrotu, kura dziesma iegūs Gada vērtīgākās dziesmas titulu, kas tiks paziņots īpašā radio ētera šovā 20.janvārī no plkst.12:00.

Latvijā populāri mūziķi un Ziedot.lv rīko koncertu "Mūzika un dzīvība. Vienoti par iespēju!"

Latvijas mūziķi un "Ziedot.lv" sadarbībā ar Latvijas Televīziju šā gada 30. janvārī "Arēnā Rīga" organizē vērienīgu labdarības lielkoncertu "Mūzika un dzīvība. Vienoti par iespēju!".

Lai atvērtu slēpošanas kalnu "Lemberga hūte" vajadzīgs ilgāks sala periods

Tuvākajās dienās Latvijā gaidāms sals, tādēļ Vidzemes augstienes slēpošanas trasēs jau ir uzsākta mākslīgā sniega sagatavošana. Arī aktīvākie ventspilnieki ar nepacietību gaida sala iestāšanos, lai baudītu ziemas priekus slēpošanas kalnā "Lemberga hūte".

Lielākie kultūras un sporta pasākumi Daugavpilī 2018. gadā

Ar prieku vēlamies paziņot, ka 2018. gadā Daugavpilī notiks daudz dažādu kultūras un sporta pasākumu.

"Lielais dzintars" aicina mazākos apmeklētājus uz koncertuzvedumu "Jaunie Sīpoliņa piedzīvojumi"

Pirmdien, 12. februārī Liepājas koncertzāle "Lielais dzintars" aicina jaunākos apmeklētājus, pasniedzējus un ģimenes uz diviem koncertuzveduma "Jaunākie Sīpoliņa piedzīvojumi" seansiem pulksten 10 un 12.

Aktuālās ziņas