Ziņas | Latvija | Atpūta


Pasākumi rudens saulgriežos Tukuma pusē

Šajā nedēļas nogalē, kad iestājas astroloģiskais rudens, arī Tukuma pusē sarūpēti dažādi pasākumi, lai to atzīmētu. Jau tradicionāli latviskās tradīcijās rudens saulgrieži tiks svinēti Pastariņa muzejā, bet Ārlavciemā – ģimenes vīna darītavā "Abavas" tiks svinēti Ābolu svētki. Tukuma pilsētā vēl šajā nedēļas nogalē tiks atzīmēta mobilitātes, kā arī Baltu vienības diena, bet Dzirciemā notiks pasākums enduro motokrosa cienītājiem.

Ceļojumu piederumi, kuriem būtu jābūt līdzi katrā braucienā

Runā, ka pasauli var apceļot, ja līdzi ir vien pase, bankas karte un telefons. Tomēr daudzi tam nepiekritīs un sacīs, ka nevar iedomāties ceļojumu bez savām iemīļotajām lietām. Ja neskaita čemodānus, drēbes un citas ierastās ceļojumos līdzi ņemamās mantas, ir virkne nieku, kas ceļošanu var darīt vēl daudz patīkamāku un vieglāku. Tūroperators un ceļošanas eksperts "Novatours" ir sagatavojis sarakstu ar lietām, kas noderēs ikvienam ceļotājam vai arī iedvesmos kāda ceļotāja dāvanai.

Kultūrtelpas "Strops" noslēdz vasaras pasākumu sezonu

Septembra sākumā ar dalību Kultūras forumā "Baltā nakts" noslēdzās vasaras pasākumu sezona mobilajās kultūrtelpās "Strops" Ziepniekkalna un Pļavnieku apkaimēs, kopumā sezonas laikā piedāvājot 82 dažādus pasākumus šo apkaimju iedzīvotājiem un viesiem.

PBK jaunā sezona – dinamiska, aizraujoša un interesanta!

Jaunā sezona Pirmajā Baltijas kanālā (PBK) būs aizraujoša visiem Latvijas skatītājiem – iemīļotais muzikālais talantu šovs "BALSS" (Голос) atgriežas PBK ēterā, skatītāji varēs sekot līdzi jauniem varoņiem – aizraujošu seriālu pirmizrādes un divreiz vairāk iecienītu komēdiju, gan no mūsu galvenā satura partnera Pirmā kanāla, gan īpašie PBK jaunumi.

Aicina apmeklēt daudzveidīgas izrādes amatierteātru festivālā "Rīga spēlē teātri"

Rīdzinieki un ikviens teātra mākslas cienītājs no 12. līdz 15. septembrim VEF Kultūras pilī ir aicināts apmeklēt amatierteātru festivāla "Rīga spēlē teātri 2019" izrādes, tostarp klasikas, oriģināldramaturģijas, kustību un pantomīmas iestudējumus, kā arī muzikālu un multimediālu dzejas uzvedumu. Ieeja izrādēs ir bez maksas.

RUDENĀJI-2019 notiks Katlakalnā un Jūrmalā no 13.-15.septembrim.

2019.gadā no 13-15.septembrim norisināsies Katlakalna V Starptautiskais folkloras festivāls RUDENĀJI-2019. Festivāla galvenā tēma – ražas daudzināšana un citas rudens laika norises tautas tradīcijās. Tā būs iespēja satikt un iepazīt rudens tradīciju, kādu to kopj folkloras kopas visos Latvijas dižnovados, kā arī ieklausīties ciemiņos no Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Indijas.

Piena paku laivu regates dalībnieki pirmoreiz izmēģina spēkus Driksas ūdeņos

Šodien jautri un amizanti notikumi risinājās Jelgavā, 17. BALTAIS Piena paku laivu regatē, kas sagādājot ne vienu vien izaicinājumu šogad pirmo reizi ieņēma kursu uz vēl neiepazītajiem Driksas ūdeņiem. Vairāk kā 42 000 "Tukuma Piens" piena pakas tika pārvērstas vērienīgos peldlīdzekļos, ko draugu kompānijas, uzņēmēji un kolektīvi darbinot tikai ar savu spēku varonīgi airēja pretī finiša līnijai!

Starptautiskais elektromobiļu Salidojums Bānīša svētkos Stāmerienā

Ikgadējais, ceturtais, elektromobiļu lietotāju Salidojums Bānīša svētkos notiks 2019.gada 7.septembrī no plkst.11:30 līdz plkst.15:30. Elektromobiļi tiks novietoti zālāja teritorijā pie Stāmerienas dzelzceļa pārbrauktuves. Dalībniekiem un apmeklētājiem Salidojums – bez maksas.

Vasaras noslēguma un zinību dienas pasākumi Tukuma pusē!

Augusta pēdējā un arī septembra pirmajās dienās Tukuma pusē sarūpēti dažādi pasākumi, lai svinētu vasaras noslēgumu un mācību gada sākumu. Sestdien visi tiek aicināti uz piekrasti, kur vakarā tiek atzīmēta Senā Uguns nakts, pilsētā tiek svinēti Sporta un veselības svētki un Vasaras skoliņas noslēgums Tukuma Pilsētas parkā. Sestdienas vakarā tukumniekiem un viesiem būs iespēja vērot Retro automobiļu parādi, bet svētdien jau sākt svinēt Zinību dienu Jaunmoku pilī, bet pirmdien Zinību diena tiek atzīmēta arī Tukuma pilsētā. Jaunā septembra nedēļa iesāksies arī ar Pasaku svētkiem Džūkstes Pasaku muzejā.

Iesāksim jauno mācību gadu aktīvi!

Jau tradicionāli 1. septembrī Jelgavā, Pasta salā, priecājoties par satikšanos, kopā atklāsim jauno mācību sezonu pasākumā "ZinīBUMS". Šoreiz svētku notikumi aizritēs sportiskā gaisotnē, aicinot ģimenes ar bērniem no pulksten 14 piedalīties "Gold Barbell" sporta festivālā. Savukārt vakara programmā, no pulksten 16, Brīvdabas koncertzālē "Mītava" uz skatuves kāps Jelgavas popgrupa "Noslēpums", grupa "Labvakariņ", "Jelgavas popkoris", BJMK grupa "Amnēzija" un "Double Faced Eels". Dalība pasākumā bez maksas.
mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  kondicionieri  granulu katli