Ziņas | Latvija | Atpūta


Kā atbrīvoties no 7 liekām lietām ceļasomā?

Ceļasomas svara ierobežojums nav tikai aviosabiedrību prasība – jo tā vieglāka, jo ērtāk ceļot. Atliek pārskatīt smagās ceļasomas saturu un atbrīvoties vismaz no 7 liekām lietām, iesaka tūrisma operatora "INTERLUX Travel" Latvijas filiāles vadītājs Vitālijs Puķīts. Vieglu somu būs vieglāk pārvietot lidostā, iecelt autobusā, nest, turklāt ietaupīsies vieta ceļojumā iecerētajiem pirkumiem.

Kultūras pils "Ziemeļblāzma" parkā solo koncertu sniegs mūziķe Tīna Šipkēvica

Kultūras pils "Ziemeļblāzma" parkā septīto sezonu skan daudzveidīgi vasaras brīvdabas koncerti, piedāvājot apmeklētājiem vasaras vakarus pavadīt brīvā atmosfērā baudot labu mūziku kopā ar talantīgiem mūziķiem. Jau rīt, 11. jūlijā, plkst. 19.00 parka vasaras koncertu ciklu turpinās mūziķe Tīna Šipkēvica.

Kalnciema kvartāls sestdien aicina uz tirdziņu un radošajām darbnīcām

13. jūlijā plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartālā notiks rīdzinieku un pilsētas viesu iemīļotais zemnieku un amatnieku tirgus. Visas dienas garumā apmeklētāji gaidīti arī trīs bezmaksas darbnīcās, kurās katrs varēs pats uzjaukt savu tēju, izgatavot mīļmantiņu no meldriem un iemācīties vingrot ar inventāru, ko ikviens var atrast mājās.

11. jūlijā Kalnciema kvartālā - leģendārās grupas "Eolika" koncerts; ieeja bez maksas

11. jūlijā Kalnciema kvartālā norisināsies leģendārās kvarteta «Eolika» koncerts, sākums plkst. 19.00, ieeja bez maksas.

Bauskas policisti atsavināja 300 litrus nelegālo dīzeļdegvielu

09.07.2019
Pagājušajā nedēļā, 5.jūlijā, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas darbinieki, veicot dienesta pienākumus Bauskā, pēc pulksten 20.00, apturēja automašīnu Audi Avant, kuru vadīja 1983.gadā dzimis vīrietis.

Ventspilī notiks lielākais hip-hop festivāls

12. un 13. jūlijā Ventspilī notiks lielākais alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikums Baltijā – Ghetto Games Festivāls. Pirmo reizi jau ierasto ekstrēmo sporta veidu sacensības un ģimenes atpūtai veltītos pasākumus, papildinās Latvijas labāko hiphop mākslinieku festivāls, informē portāls balticevents.info.

VAROŅU PORTRETU DARBNĪCA VISAI ĢIMENEI "TĒLI UN IEMĪTNIEKI"

13. jūlijā plkst. 11.00 pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni kopā ar vecākiem ir aicināti uz portretu darbnīcu "TĒLI UN IEMĪTNIEKI" Raiņa un Aspazijas vasarnīcā Jāņa Pliekšāna ielā 5/7, Jūrmalā.

Sestdienas vakarā aicina uz bezmaksas brīvdabas koncertu Beberliņos

Jau rītvakar, 6. jūlijā pulksten 20, kad Liepājas aktīvās atpūtas parkā "BB wakepark" (Karosta, Beberliņi) būs noslēgusies azartiska sacensība starp Latvijas čempionāta kabeļveikbordā dalībniekiem, sacensību rīkotāji aicina baudīt dzīvo mūziku brīvā dabā.

Vecpuišu ballīte pie GUNSnLASERS - dāvana no Pica Lulū

Vai Tev jāorganizē vecpuišu ballīte? Izvēlies azartu un kārtīgi sadod vecpuisim peintbola mačā kādā no GUNSnLASERS izklaides parkiem! Turklāt spēlēm, kas notiek līdz 14.07.2019. (ieskaitot) ir garšīga dāvana no Pica Lulū. Uzzini vairāk par akcijas noteikumiem un nāc izklaidēties!

Četras idejas iedvesmojošām brīvdienām Latvijas muižās un pilīs

Vasarā mums gribas ceļot: iesēsties ērtā mašīnā un aiziet – uz kādu burvīgu vietu, kur izbaudīt romantisku atmosfēru, jauku dabu vai kādu brīnišķīgu notikumu.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli