Ziņas | Latvija | Atpūta


Summer Sound festivāla apmeklētājiem Liepājā īpaši piedāvājumi

Lielākā Latvijas pludmales festivāla Summer Sound apmeklētājus gaidīs virkne izdevīgu piedāvājumu, ko sarūpējuši Liepājas uzņēmēji. Uzrādot savas festivāla aproces, apmeklētāji varēs iegūt atlaides dažādās tirdzniecības vietās, restorānos un kafejnīcās, kā arī aktīvās atpūtas vietās. Summer Sound festivāla organizatori ar gandarījumu atzīst, ka šī sadarbība simbolizē festivāla un Liepājas pilsētas draudzīgās attiecības – festivāla apmeklējums neaprobežojas tikai ar festivāla teritoriju, bet sniedz draudzīgu iespēju baudīt Liepājas uzņēmēju viesmīlību.

Aicina svinēt tradicionālos Jāņus un līgot Dzegužkalnā

23. jūnija Līgo svētkus Rīgā, sekojot latviešu tautas tradīcijām un baudot vērienīgu koncertprogrammu, aicina svinēt Dzegužkalnā kopā ar Liepājas teātra aktrišu folkloras kopu "Atštaukas", postfolkloras grupu "Iļģi" un Rīgas Danču klubu, muzikālo apvienību "Raxtu Raxti" un etnoroka grupu "Laimas Muzykanti".

Sagaidīsim vasaras saulgriežus kopā!

Šonedēļ gan pilsētā, gan pilsētas apkārtnē aicinām kopā sagaidīt vasaras saulgriežus latviskajās tradīcijās, kā arī ielīgot Jāņus un kārtīgi izlustēties zaļumballēs.

LATVIJU PIESKANDINĀS 35 KOLEKTĪVU DZIEDĀTĀ LĪGODZIESMA

Saulgriežos – 21.jūnijā Latvijas Radio 2 ēterā no saules lēkta līdz pat saules rietam pieskandinās skaistākās līgodziesmas, kuras izdziedās 35 folkloras un mūzikas kolektīvi visā Latvijā un arī Eiropā.

Kā vasaras saulgriežus svinēs Kurzemē

Vasaras saulgrieži jeb Jāņi ir latviešu tautā iecienītākie svētki. Šajā laikā Latvijā ir visīsākā nakts un visgarākā diena. Jāņi ir tradīcijām bagāti, un tos svin visas paaudzes. Tādēļ arī šogad Kurzemē kopīgi dziedās, kurs ugunskurus, pīs vainagus un vītnes, ies pirtī, vārtīsies rīta rasā, no stāvkrasta laidīs ugunsratu jūrā, svētīs sauli un zemi, ies rotaļās, dejos, ceps pīrāgus un sies sieru, kā arī skatīsies "Skroderdienas Silmačos".

Laiks izkustēties pirms Līgo svētkiem!

Vasara beidzot ir klāt un tāpēc aicinām apmeklēt pirmssvētku pasākumus. Pavadīsim laiku ārpus mājām un baudīsim jūniju gan lielākos, gan mazākos pasākumos dabā. Būs iespēja baudīt gan krāšņu atmosfēru un dažādus koncertus, gan izkustēties un apmeklēt vainagu vīšanas apmācības, kā arī kopīgi dzert zāļu tēju.

Daugavpils novads aicina uz jautru Jāņu svinēšanu Višķu brīvdabas estrādē –"Kazimirs Adamovičs maina profesiju"

Vasaras saulgriežu svētkus arī šogad aicinām svinēt zaļumos – Višķu brīvdabas estrādē pašā Luknas ezera krastā! Būs koncerts un balle, alus un siera degustācija, zāļu tirdziņš, amatnieku un mājražotāju piedāvājumi, ugunskurs un līksmība. Šogad Daugavpils novada vērienīgākais Jāņu pasākums atkal pārsteigs ar teatralizētu uzvedumu "Kazimirs Adamovičs maina profesiju", kur jau no iepriekšējā gada Jāņiem visiem labi pazīstamais kolhoza priekšsēdētājs Kazimirs Adamovičs pastrādās pavisam negaidītus brīnumus – nopirks laika mašīnu un dosies uz laimīgo nākotni, lai varētu sarīkot visiem kolhozniekiem lustīgus svētkus. Bet laika mašīnā kaut kas sagāja greizi… Pasākums sākas 20.00, bet balle – 22.30 (degustācijas un tirdziņš jau no 19.30). Ieejas maksa – 4 EUR, iepriekšpārdošanā 3 EUR.

17. jūnijā SKRODERDIENAS SUNTAŽOS

Suntažu Brīvdabas estrādē

Nedēļas nogale Tukumā un apkārtnē

Šajā nedēļas nogalē Tukumā un apkārtnē būs iespēja klausīties koncertus, piedalīties kopīgā adīšanas pasākumā un izstādes atklāšanā, izkustēties un uzzināt ko jaunu Starptautiskajā Labsajūtas dienā, izklaidēties un darboties radošajās darbnīcās kopā ar Čučumuižas rūķiem un nosvinēt Tukuma evaņģēliski luteriskās draudzes 450 gadu jubileju.

Biķernieku kompleksa meža takās atklāta trase velosipēdistiem

Otrdien, 6.jūnijā CSDD Biķernieku trases apkārtnē esošajā mežā tika atklāta velo trase, piedāvājot aktīvās atpūtas cienītājiem braukt ar velosipēdu pa speciāli nomarķētu meža trasi.

Aktuālās ziņas

apdrošināšana  jämföra smslån  parkets  palodzes  autoserviss