Ziņas | Latvija | Atpūta


Vasaras ceļojumi pandēmijas laikā: drošība pirmajā vietā un plānošana pēdējā brīdī

Rīga, 2020. gada 23. septembrī – Aizvadītā atvaļinājumu sezona bez šaubām bija īpaša visiem transporta pakalpojumu sniedzējiem. Visā tūrisma nozarē vislielākā uzmanība tika pievērsta tam, lai ceļošanu padarītu maksimāli drošu, vienlaikus arī pielāgojoties pārmaiņām klientu uzvedībā. Saskaņā ar Eiropas lielākā starppilsētu pasažieru autobusu pārvadājumu sniedzēja FlixBus datiem pasažieri aizvien labprāt izvēlējās ceļot ar autobusiem, lai gan samazinājās laiks, cik ilgi uz priekšu tiek veiktas rezervācijas, īpašu uzmanību pievēršot drošības pasākumiem.

Ar lustēm, meistarnīcām un tirdziņu Valmiermuižā svinēs Miķeļdienu

Par godu rudens saulgriežiem – Miķeļdienai, 19. septembrī Valmiermuižas parkā no plkst. 11.00 līdz 15.00 ciemos tiks gaidīti gan lieli, gan mazi ražas svētku svinētāji. Pasākuma laikā notiks tradicionālais mājražotāju un amatnieku tirdziņš "Gardu muti", kuru papildinās "Kuļam un kaļam" meistarnīcas, augu veselības telts, izjādes ar zirgiem un, protams, neiztikt arī bez muzikālā baudījuma, par kuru parūpēsies mūziķu apvienība Trio TRE

Dzejas dienas, Dārza un Ābolsvētki Tukuma pusē

Otrajā septembra nedēļas nogalē arī šogad, kā ierasts, Tukuma pusē tiks atzīmētas Dzejas dienas, kuru ietvaros notiks pasākumi "Sirds uz persona" un arī Kurzemes Dzejas dienas ar dzeju lasījumiem un meistardarbnīcām Tukuma pilsētas centrā, dzejas vizualizāciju Tumē. Tāpat visi laipni gaidīti Ārlavciema Ābolsvētkos "Abavas" vīndarītavā un Dārza svētkos Jaunmoku pilī. Slampē būs iespēja vērot Stand Up komēdiju un triju mākslu tikšanos, Džūkstē doties pārgājienā "Ceļā ar Baronu", savukārt Šlokenbekas muižā izzinoši un radoši pavadīt sestdienu klausoties augu stāstos. Tukumā ar dažādām atrakcijām ģimenei svētdien tiks atzīmēta arī Tēvu diena.

Ar krāšņu šovu apmeklētājus septembrī sagaidīs "Auto 2020" speciālizlaidums Ķīpsalā

Jau mēneša nogalē, no 25. līdz 27. septembrim, Ķīpsalā notiks starptautiskās autoindustrijas izstādes "Auto 2020" speciālizlaidums. Ja parasti izstāde "Auto" ieskandināja automobiļu entuziastu sezonas sākumu pavasarī, tad šogad tajā laikā visa pasaule bija piespiedu kārtā apstājusies. Tomēr sabiedrības interese par auto un ar tiem saistītajiem pasākumiem nav mazinājusies, tādēļ izstādes speciālizlaidumā apmeklētājus priecēs krāšņi pārbūvēti auto, klasiskie spēkrati, jaunie automobiļi, komerctransports, kā arī iekārtas, instrumenti un aksesuāri auto apkopei.

Izbaudi īstas japāņu tējas unikālo garšu izstādē "Riga Food 2020"!

No 9. līdz 12. septembrim pārtikas industrijas izstādē "Riga Food 2020" Ķīpsalā varēs doties gastronomiskā ceļojumā, paviesojoties deviņu valstu nacionālajās ekspozīcijās. Pirmo reizi "Riga Food" vēsturē būs Japānas nacionālais kopstends, kurā varēs iepazīt Japānas tējas kultūru un nobaudīt tējas, kas ir viens no Japānas galvenajiem eksporta produktiem uz Eiropas Savienību.

Zināmi pirmā Daugavpils Street Food festivāla dalībnieki

2020. gada 12. septembrī "Rīgas ielas svētku" ietvaros notiks pirmais Daugavpils Street Food festivāls.No plkst. 12.00 līdz 22.00 pilsētas ciemiņi un iedzīvotāji varēs nobaudīt garšīgu ēdienu, ko pagatavojuši vietējie restorāni un kafejnīcas, jauki pavadīt laiku baudot maltīti svaigā gaisā, klausīties mūziku un satikt sabiedriskās ēdināšanas jomas profesionāļus un entuziastus.

Latvijas ražotāju jaunākie produkti izstādē "Riga Food 2020"!

Burciņmaize, latviešu gelato vafeļu glāzītē, sīpolu standziņas, cidoniju čipsi… tie ir tikai daži no Latvijas ražotāju jaunajiem produktiem, ko varēs apskatīt, nodegustēt un iegādāties Baltijas lielākajā pārtikas izstādē "Riga Food 2020", kas jau no 9. līdz 12. septembrim notiks Ķīpsalā. Nāc, izbaudi jaunas garšas un smelies idejas savai ēdienkartei!

Rīgā atvērs Eiropas vadošā viesmīlības nozares zīmola "Accor" viesnīcu

Pasaulē vadošais paaugstinātā komforta viesmīlības nozares līderis "ACCOR" grupa ir parakstījis līgumu ar Luksemburgas holdingu "Financiere Le Rachinel Sarl" par jaunas viesnīcas atvēršanu Rīgā šā gada oktobrī. Tajā būs pieejami 83 moderni un komfortabli numuri. Plānots, ka pēc renovācijas 2022. gadā tā sāks darboties kā "Accor" grupas zīmola "TRIBE" viesnīca.

Sestdien pie "Mols" notiks motociklu triku paraugdemonstrējumi

Sestdien, 5. septembrī, pie tirdzniecības centra "Mols" notiks konkursa "Latvijas Gada auto 2020 testa diena Molā". Apmeklētājiem būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs – veikt izmēģinājuma braucienus ar titula pretendentiem un jaunākajiem automobiļiem Latvijā, kā arī piedalīties bezmaksas drošas braukšanas semināros. Visātrākais veiklības brauciena dalībnieks laimēs jaunu automobili uz nedēļas nogali ar pilnu degvielas tvertni.

Rīgā durvis vēris jauns populārā KFC tīkla restorāns

1. septembrī, līdz ar jaunā mācību gada sākumu t/c Domina Shopping tika atklāts Latvijā jau trešais pasaulē iecienītā ēdināšanas tīkla KFC restorāns, kas veidots atbilstoši tā jaunajam konceptam un sola nodrošināt kvalitatīvas maltītes un sniegt augstākā līmeņa klientu servisa pieredzi, ievērojot zīmola globālos standartus. KFC franšīzes īpašnieki, Igaunijas uzņēmums "Apollo Group", jau tuvāko gadu laikā plāno restorānu skaitu galvaspilsētā trīskāršot, aizvien stiprinot zīmola pozīcijas vietējā tirgū un padarot to ērti pieejamu iedzīvotājiem visā Rīgas teritorijā.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums