Ziņas | Latvija | Atpūta


Notiks ziemas peldēšanas sezonas atklāšana

Svētdien, 22.oktobrī, plkst. 11:00 airēšanas bāzē "Dampeļi" notiks ziemas peldēšanas sezonas atklāšana, ko organizē norūdīšanās un ziemas peldēšanas klubs "Ventspils Jūras lauvas".

TOP 3 valsts iedzīvotāju Jaungada galamērķi - Bangkoka, Berlīne un Prāga

Gadu mija lielai daļai sabiedrības saistās ar krāšņākajiem gada svētkiem. Daži Jauno gadu izvēlas sagaidīt dzimtajā zemē un ģimenes vai radu lokā, citi – doties svinēt ārvalstīs. Pašlaik trīs populārākie galamērķi, kurp Latvijas iedzīvotāji ieplānojuši doties Jaunā gada datumos, ir Bangkoka Taizemē, Berlīne Vācijā un Prāga Čehijā, liecina tūrisma tehnoloģiju uzņēmuma "Amadeus Latvija" apkopotie dati.

Sociālajā kampaņā aicina ģimenes kvalitatīvi pavadīt laiku kopā

Pēc radošās aģentūras TBWA Latvija un komunikācijas aģentūras MRS grupa iniciatīvas sadarbībā ar Latvijas vecāku organizāciju Mammamuntetiem.lv uzsākta sociālā kampaņa "Esi man blakus". Kampaņas mērķis ir aicināt kvalitatīvi un radoši piepildīt ģimenes laiku, piedāvājot dažādas radošas idejas un risinājumus kopā būšanai. Kampaņas ietvaros izveidota ideju platforma Esimanblakus.lv un kopā ar mūziķiem Renāru Kauperu un Kasparu Zemīti radīta dziesma "Esi man blakus", kur apkopotas bērnu domas par brīvā laika pavadīšanu kopā ar vecākiem.

Muzejs "Rīgas Jūgendstila centrs" aicina uz bērnu rītu "Rudentiņš nebēdnis"

Svētdien, 15. oktobrī, plkst. 12.00 muzejā "Rīgas Jūgendstila centrs" notiks rudens norisēm veltīts bērnu rīts. Šajā rudens dienā Čučumuižas rūķi kopā ar runci Albertu aicinās mazos muzeja apmeklētājus līdzdarboties muzikālā uzvedumā "Rudentiņš nebēdnis".

Kinoteātris "Splendid Palace" aicina atzīmēt Eiropas Mākslas kino dienu, noskatoties trīs lieliskas Eiropā radītas filma

Svētdien, 15. oktobrī kino pasaule jau otro reizi svinēs Eiropas Mākslas kino dienu (European Art Cinema Day). Šī tradīcija tika iedibināta pirms gada, lai pievērstu uzmanību Eiropas kino daudzveidībai un kino personībām, kas strādā dažādās valstīs.

Nedēļas nogales pasākumi Tukumā un apkārtnē

Šajā rudenīgajā nedēļas nogalē aicinām uz dažādiem pasākumiem Tukuma pusē iekštelpās. Būs iespēja apmeklēt gan teātra izrādi, gan izstāžu atklāšanu, piedalīties izzinošā seminārā par ziedu audzēšanu, gan arī baudīt koncertus un apmeklēt deju vakarus.

"Ritums" aicina apmeklēt izstādi "Kad krāsas satiekas"

No 28. septembra līdz 1. novembrim Kultūras un tautas mākslas centrā "Ritums" apskatāma Tautas lietišķās mākslas studijas "Rota" darbu izstāde "Kad krāsas satiekas". Tajā dominē visas spilgtās rudens krāsas – sarkanā, oranžā, dzeltenā un arī zaļā, kas pārtapušas lielos austos darbos – brunčos, lakatos un segās.

Gjensidige Latvija: Latvijas vēsā vasara veicinājusi tūrismu uz ārvalstīm

Šī gada vasara nav īpaši lutinājusi Latvijas iedzīvotājus ar siltiem laikapstākļiem un bieži vien sabiedrībā tika uzdots jautājums – vai vispār ir bijusi vasara. Kā rezultātā, iedzīvotāji siltus un saulainus laikapstākļus devās meklēt uz ārvalstīm. Gjensidige Latvija dati liecina, ka šī gada vasarā, salīdzinot ar konkrēto laika periodu pērnajā gadā, par 30% pieaudzis iegādāto ceļojumu apdrošināšanas polišu skaits.

Septembra pēdējā nedēļas nogale Tukuma pusē

Pēdējā septembra nedēļas nogalē aicinām kopīgi atzīmēt Miķeļdienu, aktīvi izkustēties dabā, vērot putnu migrācijas burvību un izbaudīt koncertu baznīcā.

Sigulda piedāvā izmantot jauno mobilo lietotni zelta rudens maršrutiem

Sagaidot zelta rudeni, Siguldas novada pašvaldība sadarbībā ar SIA "Latvijas Mobilais Telefons" (LMT) paplašinājusi mobilo lietotni "Sigulda" ar jaunām iespējām un piedāvā plašu tūrisma sadaļu. Tā ļauj ikvienam pilsētas viesim sev ērtā veidā iepazīties ar aktuālo tūrisma piedāvājumu.