Ziņas | Latvija | Atpūta


Kāpēc apvienot komandējumu ar atpūtas dienām: TOP 5 ieguvumi

Vasaras tuvošanās lielai daļai iedzīvotāju iezīmējas ar atvaļinājuma plāniem. Tomēr pastāv iespēja, kas, bieži pat neizmantojot atvaļinājuma dienas, ļauj apvienot patīkamo ar lietderīgo jeb darba komandējumam oficiāli pievienot dažas atpūtas dienas. Šo iespēju dēvē par bleisure (business + leisure), un tā tiek aktīvi izmantota ārzemēs. Pēdējā laikā to arvien biežāk piedāvā arī pašmāju uzņēmumi.

4 jauni velomaršruti Ziemeļlatgalē.

Latvijas apceļotāji, kuri labprātāk izvēlas velosipēdu savas piedzīvojumu garšas radīšanai, šogad tiek īpaši aicināti uz Ziemeļlatgali, kur maija mēnesī tiks atklāti 4 jauni velomaršruti. Tie ir tapuši nesteidzīgam vienas dienas braucienam un veicamie attālumi ir no 19 līdz 30 kilometriem.

Amber Muse gatavo tehno-nakti [spek-truhm]

Piektdien, 21. aprīlī, Rīgas leibls Amber Muse atgriezīsies uz deju grīdas ar savu pasākumu [spek-truhm]. Tehno nakts, kuru atbalsta enerģijas dzēriens XL Energy, notiks Vecrīgā, Mazā Smilšu ielā 12. Par pasākuma viesi kļūs Ziemeļīrijas producents Samaan no Belfāstas, kopā ar viesi pie pults stāsies Taran & Lomov un trio Ideology of Sound dalībnieki.

Gatavojoties sezonai, vasaras skeitparkā norit remontdarbi!

Gatavojoties sezonai, kas oficiāli sāksies 1. maijā, skeitparkā uzsākti remonta un labiekārtošanas darbi, kuru laikā veiks atsevišķu objektu krāsošanu, šuvju labošanu u.c. darbus. Skeitparkā atjaunos informatīvos stendus, sastādīs jaunus krūmiņus un kociņus nokaltušo vietā, rūpīgi visu uzkops.

Pavadi raibas Lieldienas Tukuma pusē!

Kā jau pavasarim raksturīgi, tas pārsteidz ar neparedzamiem laikapstākļiem, un tādus sola arī uz Lieldienām. Taču, kā saka tautas paruna, "Nav nepiemērotu laikapstākļu, ir nepiemērots apģērbs!" Tāpēc visus lustēties gribētājus aicinām saģērbties piemēroti laikapstākļiem un doties laukā, lai baudītu Lieldienu tradīcijas un vispārēju jautrību.

2017.gada iemesli Latvijas Lauksaimniecības muzeja apmeklējumam

2017.gadā dodoties atpūtā uz Kurzemi ir vērts apskatīt Talsu pusi un Latvijas Lauksaimniecības muzejā esošo krājumu.

Padomi: kā rīkoties, ja avioreiss kavējas vai tiek atcelts

Mūsdienu vienmēr steigā esošā cilvēka ikdienā neaizstājams pārvietošanās līdzeklis ir lidmašīna, kas vairākās stundās personu var nogādāt no viena līdz pat otram pasaules galam. Tomēr dažādu apstākļu dēļ var gadīties arī situācijas, kad ieplānotie avioreisi būtiski kavējas vai tiek atcelti. Šādos gadījumos svarīgi ir neapjukt un izmantot pasažieriem paredzētās kompensācijas iespējas par sagādātajām neērtībām – informāciju par to, kādas ir pasažieru tiesības un kā rīkoties šādos gadījumos, apkopojis Lielbritānijas biznesa portāls "thisismoney.co.uk".

Bērnu velosacensības CSDD Biķernieku trasē

Otrajās Lieldienās - 17. aprīlī aicinām uz bērnu veloaktivitāšu cikla "Drošais ātrritenis 2017". Te varēsi ne tikai uzzināt, kā ar riteni braukt droši un ātri, bet arī pamēroties spēkiem ar citiem drošiem un ātriem braucējiem.

CSDD Rīgas Motormuzejs un tā filiāle Bauskā būs atvērta Lieldienu brīvdienās

CSDD Rīgas Motormuzejs būs atvērts visās Lieldienu brīvdienās no pulksten 10:00 līdz 18:00. Savukārt Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāle būs atvērta katru dienu, izņemot 17.aprīli, no pulksten 10:00 līdz 18:00.

PARTY SERVICE ON TOUR 2017 ar [Ex] da Bass priekšgalā – viesosies Tukumā

15.aprīlī Tukuma glaunākajā izklaides vietā – klubā, kas atrodas Brīvības laukumā 11 un drīz iegūs jaunu nosaukumu (ex BABOON BAR), pēc ilgāka pārtraukuma uzstāsies dīdžeji [Ex] da Bass un MBerg  jeb populārā EHR radio šova Party Service klubu tūres komanda. Šis būs pirmspēdējais PARTY SERVICE ON TOUR 2017 pasākums ar Eiropā pieprasītākajiem hītiem un to remiksiem, stilīgām dekorācijām, specefektiem no mūzikas iekārtu veikala Muzpro.eu, kā arī dāvanām no tūres atbalstītājiem.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  metāla jumti