Ziņas | Latvija | Atpūta


Nedēļas nogale sagaidot pavasara saulgriežus!

Tuvojoties pavasara saulgriežiem un dabai pamazām mostoties no ziemas miega, aicinām apmeklēt Tukumu un izbaudīt koncertus, vērot modes skati ar Tukuma rokdarbnieču meistardarbiem, kā arī piedalīties pavasara modināšanā saulgriežu pasākumā ar latviskajām tradīcijām.

Klubā 9.VILNIS tiks atzīmēta dueta "Karakums" dzimšanas diena!

17. martā no plkst. 22:00 muzikāli izklaidējošā atpūtas klubā 9.VILNIS, Vecrīgā, Kungu ielā 8, tiks atzīmēta dueta "Karakums" dzimšanas diena. Duets "Karakums" Normunda Jakušonoka un Kaspara Tīmaņa sastāvā radās jau 1995. gadā. Grupas repertuārā ir gan padomju laika kino un multiplikācijas filmu mūzika, gan latviešu estrādes lielākie hiti un ārzemju mūzikas šedevri.

17.martā Rīgā atkal uzstāsies slavenais house mūziķis Till von Sein no Berlīnes

Piektdien, 17.martā, Rīgā pēc Amber Muse uzaicinājuma ar DJ setu ieradīsies dīdžejs, producents un mākslinieku aģentūras īpašnieks – Till von Sein no Berlīnes. Viņa uzstāšanās notiks ar Pepsi atbalstu klubā "Secret Garden" Grēcinieku ielā 28. Kopā ar galveno viesi pie pults stāsies Taran & Lomov un Max Mancho.

Ar gardumu tirdziņu un svētku tradīcijām Valmiermuižā svinēs Pavasara saulgriežus

Pavasara saulgriežos gaisma svin uzvaru pār tumsu. Tas ir laiks, kad jo sevišķi jūtama vasaras tuvošanās. Šo pavasarīgo notikumu aicinām atzīmēt, apmeklējot svinības un tirdziņu "Ar Gardu muti Valmiermuižā". 18. martā no plkst. 11.00 līdz 15.00 pie Valmiermuižas alus darītavas viesosies tirgotāji no visas Latvijas, kas savedīs pašus gardākos labumus un neatkārtojamus meistardarbus. Būs arī Pavasara saulgriežu tradīcijas – olu krāsošana un ripināšana, rotaļas un dziesmas. Būs vienas jaudīgas svinības, uz kurām aicināts ikviens!

Sarunas ar Kluso dabu

16.martā plkst.16.00 Ventspils muzejā Livonijas ordeņa pilī tiks atklāta trīs ventspilnieču – Ingrīdas Ģelzes – Ozoliņas, Laimdotas Junkaras un Ritas Blaževičas izstāde Klusā daba.

Dziesminieki tiekas ikgadējos svētkos – "Austrasdienās 2017" Šonedēļ aicina uz Austrasdienu koncertiem Rīgā

Šajā nedēļas nogalē, godinot un gaiši atceroties leģendāro dziesminieci Austru Pumpuri, viņas audzēkņi – Austrasbērni – turpina iesākto un aicina uz Austrasdienu koncertiem Rīgā koka ēku renovācijas centrā "Koka Rīga", Krāsotāju ielā 12. Piektdien, 10. martā, pulksten 19.00 vairāk kā 20 ģitāristu izpildījumā skanēs Imanta Kalniņa I programma un koncerta otrajā daļā – Austrasbērnu dziesmas. Savukārt, sestdien, 11. martā, pulksten 15.00 Austrasbērni aicina uz sadziedāšanos latviešu tautasdziesmās koncertā "Mana tautasdziesma".

Marta otrās nedēļas nogales pasākumi Tukumā un apkārtnē

Marta otrajā nedēļas nogalē Tukuma pusē būs iespēja vēl izbaudīt Sieviešu dienai veltītu pasākumu, kā arī sekot līdzi mūsdienu deju sacensībām un uzzināt visu par pūcēm, un piedalīties šo putnu vērošanā Ķemeru nacionālajā parkā.

Sestdien, 18.martā plkst. 18.00 vakarā Katlakalna Tautas namā sāksies II LIELĀ STĀSTU NAKTS- 2017.

Te sapulcēsies vienkopus stāsti un stāstnieki no visas Latvijas un visas nakts garumā stāstīs stāstus. Sāksim ar Sirmo stundu, kurā muzicēs un visus uz sadziedāšanu rosinās mājinieki, Katlakalna folkloras kopa Rāmupe. Pusseptiņos sāksies Stāstu laiks bērniem - bērni gan klausīsies, gan stāstīs. Stāstu nakts Atklāšanas ceremonijā, ap astoņiem, iepazīstināsim ar visiem sabraukušajiem stāstniekiem. Pēc tam dosim vārdu tālākbraukušajai viešņai – stāstniecei no Lietuvas Gražinai Kadžītei. Mūsu dzīvē svarīga ļoma ir vietai, no kuras nākam un ar kuru esam saistīti. Vieta veido mūs un mēs veidojam vietu. Tālab tiks stāstīti Vietu stāsti.

Aktīvās atpūtas piedāvājums skolēnu brīvdienās!

Skolēnu brīvlaikā, no 13. līdz 17. martam, Olimpiskais centrs "Ventspils" ir sagatavojis īpašu piedāvājumu, gan jaunāko, gan vecāko klašu skolēniem.

Sieviešu dienai veltīti pasākumi Tukumā un apkārtnē

Jau marta pirmajā nedēļas nogalē Tukuma pusē sāk atzīmēt Sieviešu dienu. Ja paciemosieties mūspusē, būs iespēja vērot gan koncertus, gan teātra izrādes, gan arī just līdzi un uzmundrināt "Sieviešu dienas rallija" dalībnieces pie starta līnijas.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  maksātnespēja