Ziņas | Latvija | Atpūta


Aktuālā informācija par vietām, kur izņēmumā kārtā atļauts atrasties uz Rīgas ūdenstilpju ledus

Ņemot vērā laika apstākļus un meteoroloģiskās prognozes, no 24. februāra atļauts atrasties uz Rīgas ūdenstilpju ledus šādās vietās:

Latvija atzīmēs Igaunijas 99.dzimšanas dienu ar mini festivālu

24. februārī Igaunija atzīmēs savu Neatkarības dienu jau 99 reizi. Lai stiprinātu Latvijas un Igaunijas savstarpējās attiecībās, tiek organizēts mini festivāls Intsikurmu, kura ietvaros dažādi mūziķi un mākslinieki vienosies, lai dalītos ar savu pieredzi, stāstu un brīvo domas lidojumu.

BTA: Latvijas ceļotājus eksotiskajās valstīs sakož pērtiķi, čūskas un citi dzīvnieki

Uzlabojoties vispārējai ekonomiskajai situācijai, arvien biežāk ziemas mēnešos ceļotāji no Latvijas izvēlas doties saules meklējumos uz dažādiem tāliem un eksotiskiem galamērķiem. Tikpat eksotiski kā galamērķi mēdz būt arī negadījumi, kas piemeklē ceļotājus, liecina apdrošināšanas akciju sabiedrības "BTA Baltic Insurance Company" (turpmāk – BTA) dati. Latvijas iedzīvotājus dienvidu valstīs sakož pērtiķi, čūskas un citi dzīvnieki, kā arī sadzeļ medūzas, apdedzina saule un piemeklē dažādas traumas. Tomēr absolūtais vairākums – 64 % – ceļojumu apdrošināšanas atlīdzību gadījumu ziemas periodā saistīti ar vīrusu un infekcijas saslimšanām, liecina BTA dati.

Slēpošanas kalns "Lemberga hūte" noslēdz sezonu!

Pilsētā katru dienu arvien vairāk jūtamas ienākam pavasara vēsmas. Arī sala periodu un sniegotas ziemas dienas vairs nesola, līdz ar to slēpošanas kalnā "Lemberga hūte" sezona ir noslēgusies.

Nedēļas nogalē Kuldīgā notiks Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās

Sestdien un svētdien Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notiks Latvijas čempionāts telpās, kur par jauniem sezonas un personīgajiem rekordiem sacentīsies Latvijas labākie vieglatlēti.

Operas, baleta un kamermūzikas sintēze "Lielā dzintara" kamerzālē

Koncertcikls "Iededz gaismu" turpināsies sestdien, 25. februārī, pulksten 18 koncertzāles "Lielais Dzintars" kamerzālē ar koncertu "Opera un balets kamermūzikā", kurā piedalīsies trīs Latvijas Nacionālās operas mūziķi – Mārtiņš Zilberts (klavieres), Jurijs Savkins (vijole) un Ivars Bezprozvanovs (čells).

Paplašināts to vietu skaits, kur izņēmumā kārtā atļauts atrasties uz Rīgas ūdenstilpju ledus

Ņemot vērā laika apstākļus un meteoroloģiskās prognozes, no 9. februāra atļauts atrasties uz Rīgas ūdenstilpju ledus šādās vietās:

Aicinām uz Sniega dienu Lemberga hūtē

Slēpošanas kalnā "Lemberga hūte" ar sniega lielgabaliem ir izveidota sniega sega un ventspilnieki ir aicināti 12. februārī ar dažādām aktivitātēm kalnā atzīmēt Sniega dienu. Tās ietvaros iedzīvotāji no plkst. 11:00 - 15:00 varēs piedalīties dažādās atraktīvās stafetēs, kas būs paredzētas gan ģimenēm, gan draugu kompānijām. Visām komandām būs iespēja tik pie balvām, jo plkst. 16:00 notiks labākās komandas apbalvošana un balvu izloze starp visām komandām.

Aptauja: iedzīvotāji Latvijā visbiežāk izvēlas vizināties ar ragavām no kalna, bet uz ārvalstīm dodas slēpot

Ziema ir laiks, kas paver plašas iespējas nodarboties ar dažādiem sporta veidiem. Iedzīvotāji norāda, ka, uzkrītot pirmajam sniegam, aktīvās atpūtas cienītāji visbiežāk ziemā steidz vizināties ar ragavām (56%) un slidot (46%), taču, plānojot brīvdienas ārpus Latvijas robežām, situācija būtiski mainās, un par iecienītāko ziemas atpūtas veidu kļūst kalnu slēpošana (23%). Par to liecina apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) veiktā aptauja.

"BB wakepark" atklāj brīvdabas slidotavu

Uzvirmojot jaunajam aukstuma vilnim, arī šogad "BB wakepark" atklāj liepājnieku un tās viesu iecienīto brīvdabas slidotavu Beberliņos. Nošodienas slidotavu iespējams apmeklēt ikvienam slidot gribētājam bez maksas, savukārt tiem, kuriem nav savs ekipējums, "BB wakepark" piedāvā slidu nomu.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lēti ceļojumi  santehniķis  metāla durvis  maksātnespēja