Ziņas | Latvija | Atpūta


Jaunākās simtgades filmas un neaizmirstama latviešu klasika – īpašas filmas novembra vakariem

Sadarbojoties ar lielākajām producentu kompānijām Latvijā, kā arī jaunajiem talantiem, Shortcut šogad piedāvā ikvienam Latvijas iedzīvotājam iespēju izbaudīt plašāko vietējā satura piedāvājumu. Lietotnē jau šobrīd skatāmas vai tuvākajā laikā būs pieejamas vairākas vakar notikušās Nacionālā kino balvas "Lielais Kristaps" laureātes, tai skaitā "Bille", "Vīrietis un dālijas", "Tēvs. Nakts" un "Turpinājums".

Izstāde "Latvijas varonis – no senatnes tagadnē" Rīgas Sv. Pētera baznīcā

No 2018. gada 17. novembra līdz 19. decembrim Rīgas Sv. Pētera baznīcā būs apskatāma multimediāla izstāde "Latvijas varonis – no senatnes tagadnē".

Vēl nebijis piedzīvojums ģimenēm – Brīnumskapja balle Melngalvju namā

Šī gada nogalē Melngalvju nams un Brīnumskapis piedāvā vēl nebijušu notikumu - krāšņāko, atraktīvāko un piedzīvojumiem bagātāko koncertizrādi visai ģimenei – Brīnumskapja balle Melngalvju namā.

Ceļotāji arvien biežāk dod priekšroku Latvijas un Igaunijas industriālā mantojuma iepazīšanai

Industriālajam mantojumam Latvijā un Igaunijā ir lielas attīstības iespējas un tā objekti iegūst arvien nozīmīgāku lomu tūrisma piedāvājumā, pēc industriālā mantojuma nedēļas nogales secinājuši tās organizētāji un objektu saimnieki. Kopumā piecās nedēļas nogalēs 55 industriālā mantojuma objektus Latvijā un Igaunijā apmeklējuši vairāk nekā 13 tūkstoši viesu, vislielāko interesi izrādot par bākām, seno fabriku ēkām, dzelzceļa objektiem un ūdenstorņiem.

Leģendām apvīta nedēļas nogale Tukuma pusē

Šajā nedēļas nogalē, drēgni rudenīgajam laikam pieņemoties spēkā, baudīsim piektdienas kino vakaru Tukuma pilsētas kultūras nama telpās skatoties dažādām vecuma grupām un interesēm atbilstošas filmas vai arī vērosim maģisko cirka šovu Pauzera pļavā.

Rīgā uzstāsies Brodveja «Iluzionisti»

Pirmo reizi Rīgā 10. un 11. maijā Arēnā Rīgā astoņi pasaules labākie iluzionisti satiksies uz vienas skatuves un prezentēs jauno programmu «Iluzionisti», informē portāls balticevents.info.

Ceļotāji no Latvijas visbiežāk par galamērķi izvēlas siltās zemes

Tuvojoties skolēnu rudens brīvdienām, cilvēki labprāt izmanto izdevību doties saulainā atpūtā uz "siltajām zemēm". Apdrošināšanas akciju sabiedrības "BTA Baltic Insurance Company" (turpmāk BTA) apkopotie dati liecina, ka nodrošinoties pret iespējamām un negaidītām ķibelēm ceļojuma laikā, šogad ceļojumu apdrošināšanas parakstīto prēmiju apjoms, salīdzinot ar pērnā gada to pašu periodu, audzis teju uz pusi. Visiekārojamākie ceļojumu galamērķi šogad ir bijuši Spānija, Grieķija, Turcija , kā arī eksotiskākas valstis kā Taizeme.

Kūdras bānītis Baložos vedīs ekskursijā ar jaunu vagonu

Kūdras pārvadāšanai paredzētie šaursliežu dzelzceļi ir daļa no Latvijas unikālā industriālā mantojuma. Agrāk to Latvijā bija vairāk nekā trīsdesmit, šobrīd – atlikuši tikai vienpadsmit. Baložu kūdras dzelzceļš ir vienīgais no tiem, kas atvērts apmeklētājiem kā muzejdzelzceļš.

Iecavā notiks pirmās Starptautiskās Olu dienas svinības

13. oktobrī Iecavā – Latvijas olu galvaspilsētā - pirmo reizi tiks atzīmēta vispasaules Olu diena. Starptautisko Olu dienu atzīmēt aicina "Iecavas Jauniešu centrs" un Ziemeļeiropā lielākais olu ražotājs AS "Balticovo". Olu diena tiek svinēta visā pasaulē, lai cildinātu olu kā veselīgu un vērtīgu produktu. Starptautiskās Olu dienas svinības notiks Iecavas stadionā, kur ikvienam interesentam būs iespēja piedalīties sportiskās aktivitātēs, vērot ielu vingrotāju paraugdemonstrējumus, izmēģināt kāpšanas sienu instruktora vadībā, piedalīties radošās mākslas darbnīcās un spēlēt dārza spēles. Ar īpašu priekšnesumu viesus izklaidēs populārā hip-hop grupa OLAS.

Ar vērienu aizvadīts starptautiskais iluzionistu konkurss "Magic Mania Gold 2018"

Vakar, 5. oktobrī ar vērienu tika aizvadīts starptautiskais iluzionistu konkurss "Magic Mania Gold", kuru jau ceturto gadu organizēja slavenais iluzionistu pāris Dace un Enriko Pecolli sadarbībā ar "Olympic Casino Latvia". Šogad galveno balvu kategorijā "Skatuves triki" ieguva Tsai-Chin Cheng no Taivānas, savukārt balva kategorijā "Stand up mikromaģija" ceļos uz Kubu, kuru izcīnīja iluzionists Ernesto Planas.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  koka durvis  Аренда автобусов в Мюнхене  vannu restaurācija