Ziņas | Latvija | Atpūta


Valentīndiena: kur noteikti varēs vērot zvaigžņoto debesi

14. februārī, Valentīndienā, tiks atklātas divas jaunas multimediālās izstādes: "Van Gogs. Vēstules Teo" un "Kosmoss. Stāsts par nezināmo". Abas izstādes katra citādi liek aizdomāties par niecības nīcību un tuvu attiecību svarīgumu. Izstādē "Van Gogs. Vēstules Teo" pulsē mākslinieka gars — var gandrīz fiziski sajust viņa skaudro vientulību. "Tādos brīžos gribas apskaut mīļoto un vairs neatlaist. "Kosmoss", protams, ir pavisam citāda izstāde. Lai gan tā ļauj pilnīgi izjust Visuma plašumu un cilvēka trauslumu, multimediālā izrāde uzjundī nevis melanholisku, bet gan romantisku noskaņu," stāsta Digital Art House līdzdibinātājs Jurijs Getalo. "Mākoņainu nakšu periodā, kad zvaigznes gandrīz nekad nav redzamas, šī ir vienreizīga iespēja visu mīlētāju dienā kopā ar otro pusīti priecāties par zvaigžņu mirdzumu."

Nedēļas nogales pasākumi Daugavpilī

NEDĒĻAS NOGALES PASĀKUMI DAUGAVPILĪ
2020. gada 14. - 16. februārī

Jelgavā krāšņi aizvadīts ledus supervaroņu salidojums

9. februārī, Jelgavā noslēdzies 22. Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls. Trīs dienu garumā, dodoties ciemos pie ledus supervaroņiem, kopā baudījām vērienīgo un pārsteidzošo ledus mākslu, tās tapšanas paraugdemonstrējumus un plašu kultūras programmu gan lieliem gan maziem.

Kultūras pils "Ziemeļblāzma" aicina uz pasākumiem martā

Kultūras pils "Ziemeļblāzma" aicina sagaidīt pirmo pavasara mēnesi – martu –ar deju un mūzikas pasākumiem, kas norisināsies pils lielajā zālē.

Pasākumi februāra pirmajā nedēļas nogalē

Šajā nedēļas nogalē Tukuma pusē būs iespēja palīdzēt dabai, piedaloties talkā zāļu purvā Ķemeru nacionālajā parkā, apmeklēt ģimeņu dienu Jaunmoku pilī un muzikāli literāru tikšanos Lestenē, piedalīties sarunā par video sižetu veidošanu Tukuma vēstures muzejā "Pils tornis", kā arī radoši padarboties Pūres Šokolādes muzejā un baudīt vēlās brokastis Tukumā un Pūrē. Būs iespēja šonedēļ arī Tukuma pusē noskatīties jauno spēlfilmu "Pilsēta pie upes".

Dziedātāja, radio balss Marta Grigale Jūrmalā bauda romantisku atpūtu

Martas ikdiena noris ne tikai uz skatuves, radio ēterā un dzejas tekstu radīšanas procesā, bet arī rūpēs par ģimeni – viņa kopā ar vīru audzina trīsgadīgu dumpinieci. Mūziķe vienmēr cenšas atrast laiku arī sev un divatnei kopā ar dzīvesbiedru. "Šobrīd, kad esam skaistajā gaidību laikā, īpaši svarīga ir atpūta – gan sev pašai, gan divatā ar mīļoto. Tāpēc ar lielu prieku devāmies romantiskās brīvdienās uz Jūrmalu," izjūtās dalās Marta.

Brīvdabas muzejs aicina uz Meteņa svinībām

Metenis ir ne tikai pavasara vēstnesis un jauna gada sākums, bet arī gada jestrākie svētki un lielākais ķekatu laiks. Arī Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs ielūdz uz līksmām Meteņa svinībām 9. februārī no plkst. 12.00 līdz 16.00 - ar tradicionālo maskošanos, dančiem un rotaļām, radošām darbnīcām un gardo Meteņa cienastu.

Latvijas Leļļu teātris aicina uz izrādi "Mazā raganiņa"

5. februārī plkst. 13:00 teātra namā "Jūras vārti" viesosies Latvijas Leļļu teātris, aicinot mazos ventspilniekus noskatīties Otfrīda Preislera "Mazo raganiņu"

Radio NABA programmā jauns rokmūzikas raidījums "Zari un lapas"

Ceturtdien, 30. janvārī, pkst. 21.00 savu pirmatskaņojumu piedzīvos jauns Radio NABA raidījums "Zari un lapas", kas veidots ar mērķi vairot klausītāju zināšanas par alternatīvo rokmūziku.

Februāra pirmās nedēļas nogales pasākumi Tukumā un apkārtnē

Februāra sākumā uz Tukuma pusi aicinām svinēt Sveču dienu Pastariņa muzejā un Meteņus Slampē, piedalīties pārgājienā Ķemeru nacionālajā parkā, degustēt kūkas pasākumā "Gardās brīvdienas" Lestenē, noskatīties jauno kino filmu "Pilsēta pie upes", kā arī doties uz tikšanos ar Roberto viņa jaunās grāmatas "Pa Latvijas novadiem ar Roberto" prezentācijā Tukumā.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli