Ziņas | Latvija | Atpūta


Lucaus: brauc uz vietu, kur jūties droši un gaidīts

Lielākā apdrošināšanas sabiedrība AAS "BTA Baltic Insurance Company" (turpmāk –BTA) nevar pievienoties Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas aicinājumam ceļotājiem "ja bail, tad jāsēž mājās", bet aicina doties uz tām vietām, kur jūtas gaidīts un droši, un nekautrēties pārcelt ceļojumus uz vēlāku laiku, kad jutīsies droši par savu vizīti attiecīgajā valstī. BTA valdes priekšsēdētājs Jānis Lucaus atgādina, ka apdrošināšanas polisēs ir iekļauti ceļojuma atcelšanas riski.

Augusta nogalē balti uzziedēs Kārsavas novada svētki!

Aizvadot vasaru un sagaidot rudenīgo ražu, Kārsavas novada svētkos ik gadu pulcējas novadnieki un viesi, lai mērotos spēkiem sporta sacensībās, baudītu vietējo mājražotāju meistarojumus tirdziņā un kopīgi atpūstos plašajā svētku programmā. Šogad svētki noritēs no 19. – 27. augustam.

Brīvdabas festivālā iNOVUSS – ne tikai tehnoloģijas un jaunrade, bet arī mūzika

25. un 26. augustā Rīgā, Lucavsalā notiks inovāciju un tehnoloģiskās jaunrades festivāls iNOVUSS, kur apmeklētāji varēs gan smelties jaunas idejas, sastapt iedvesmojošus cilvēkus un piedalīties spilgtās diskusijās, gan baudīt atzītu mākslinieku muzikālos priekšnesumus.

Augusta vidus svinēšana Tukumā un apkārtnē

Augusta mēnesis mūs lutina ar skaisto laiku. Atvēli laiku sev un saviem mīļajiem, lai dotos baudīt vēl neiepazītas vietas un brīvdabas pasākumus!

Ventspils Veikparka Kausa izcīņa bērniem un jauniešiem

Sestdien, 19. augustā, Ventspils Piedzīvojumu parka Veikparkā norisināsies "Ventspils Veikparka Kausa izcīņa" bērniem un jauniešiem. Dienu papildinās arī profesionālu veikbordistu paraugdemonstrējumi un bezmaksas veikošana ikvienam interesentam.

ANTĪKIE SPĒKRATI IZBRAUC RĪGAS IELĀS: RĪGA RETRO 2017 JAU ŠO SESTDIEN

Sestdien, 19. augustā jau 12. gadu pēc kārtas norisināsies gada lielākais seno spēkratu salidojums RĪGA RETRO. Šogad par godu Latvijas antīko automobiļu kluba (AAK) 45 gadu jubilejai pasākumā piedalīsies ievērojams skaits ekipāžu – aptuveni 130 seno automobiļu un motociklu, kā arī divi vēsturiskie autobusi.

Nedēļas nogalē basketbola kaislības LTV7 ēterā - aizraujošie Krastu mači un principiālā spēle pret lietuviešiem

Gaidāmā nedēļas nogale LTV7 ēterā paies basketbola zīmē, jo abas dienas Latvijas Televīzija savā ēterā tiešraidē rādīs gan tradicionālo Krastu maču, gan divas Latvijas vīriešu basketbola izlases spēles, no kurām gaidītākā būs pret kaimiņiem - Lietuvu.

Jaunciema osta ielūdz uz Ezera mūzikas koncertiem Ķīšezera krastā

Ievērojot Ezera koncertu tradīciju, Jaunciema ostas laivu šķūnī notiks īpaši saulrieta koncerti. Trešdien, 23. augustā klausītājus priecēs šarmantā dziedātāja Dināra Rudāne kopā ar maestro Raimondu Paulu, savukārt ceturtdien, 24. augustā ostu pieskandinās koris Kamēr, solists Daumants Kalniņš un LNSO stīgu grupa ar pirmo vijoli - Raimondu Ozolu un ģitāras virtuozu Kasparu Zemīti.

Augusta sākumā svinam svētkus Tukuma apkārtnē!

Augusta otrajā nedēļas nogalē, kad vēl jāsteidz izbaudīt pēdējais vasaras mēnesis, aicinām kopā svinēt svētkus - tradicionālos viduslaiku svētkus Jaunpilī un svētkus Engurē.

Strauji tuvojas vērienīgie Latvijas Velo svētki Olainē

Šomēnes, 20. augustā, jau trešo gadu pēc kārtas Olainē norisināsies plašu atzinību guvušie Latvijas Velo svētki, kas vienkopus pulcēs lielus un mazus riteņbraukšanas entuziastus. Sacensību dalībnieki tiek aicināti izvēlēties kādu no četrām aizraujošām distancēm, kas patiks gan pieredzes bagātiem riteņbraukšanas profesionāļiem, gan arī visiem šī sporta veida cienītājiem un tostarp ģimenēm ar bērniem. Paralēli sacensībām Velo svētku apmeklētāji varēs baudīt arī plašu svētku izklaides programmu, pavadot aktīvu svētdienu brīvā dabā un noslēdzot vasaras sezonu pozitīvu emociju zīmē.

Aktuālās ziņas

apdrošināšana  smslån  tenti