Credit24 Meistarlīgā favorīti "klūp", Latvijas komandām četri 5 setu "trilleri".

public. foto
Nedēļas nogalē aizvadītas septiņas spēles Credit24 Meistarlīgā. Par mazu sensāciju gandrīz parūpējās OC Limbaži/MSĢ vienība, bet Jēkabpils Lūši sagādājā sacensību favorītiem pirmo zaudējumu sezonā.

17. oktobrī savā starpā tikās igauņu Tartu BIGBANK un Tallinnas TalTech. Piecu setu cīņā uzvaru izcīnīja nominālie šīs spēles favorīti Tartu – 3:2 (24:26 25:23 20:25 25:18 15:9).

Rezultatīvākie spēlētāji – Mart Tammearu Tartu rindās ar 23 punktiem, bet Tallinnas komandā 22 punkti Valentin Kordas un 20 punkti Nuut Mihkel kontā.

Piektdienas vakara spēlē OC Limbaži/MSĢ savās mājās uzņēma līgas līderus VK Saaremaa. Pēc nospēlētiem diviem setiem tablo rādīja 2:0 limbažnieku labā un šķita, ka briest maza sensācija, tomēr igauņi spēja apturēt OC Limbaži/MSĢ uzņemto tempu un smagā cīņā limbažnieki bija spiesti atzīt igauņu pārākumu ar 2:3 (25:23 25:23 14:25 22:25 13:15)

Pārliecinoši rezultatīvākais spēles dalībnieks bija limbažnieks Kristaps Šmits ar 32 gūtajiem punktiem. Igauņu rindās Daniel Maciel guva 20 punktus.

Sestdien, 19. oktobrī, notika 3 spēles.

Jēkabpils Lūši savās mājās uzņēma iepriekšējā dienā no zaudējuma “aizbēgušos” līgas līderus VK Saaremaa. Pirmajā setā bezcerīgi kapitulējot ar 11:25, Lūšu treneris Mārcis Obrumans tomēr spēja atrast pareizos vārdus un sākot ar nākamo setu komanda “atdzima” citā kvalitātē. Smaga un pelnīta uzvara ar 3:2 (11:25 25:21 25:27 26:24 15:11)

Rezultatīvākie spēlētāji – Rihards Puķītis Jēkabpils rindās ar 23 punktiem un Javier Jimenez ar 23 punktiem igauņu komandā.

Pērnavā viesojās mūsu VK Biolars/Jelgava. Neskatoties uz uzvaru pirmajā setā, atlikušajā spēles daļā jelgavnieki bija spiesti atzīt Latvijas izlases trenera Avo Kēla trenētās Pērnavas pārākumu ar 3:1 (21:25 25:14 25:18 25:22)

Pērnavas komandā reztatīvākais bija Taavet Leppiks ar 26 punktiem, bet mūsu Kristaps Platačs pievienoja 13 punktus. Biolars rindās ar 13 punktiem rezultatīvākais bija Aleksandrs Kudrjašovs.

Tallinnas SELVER savās mājās uzņēma RTU/Robežsardzes komandu un nedaudz negaidīti, bet nespēja atrast pretieročus mūsu komandas pārliecinošajai spēlei. RTU/Robežsardzes uzvara ar 3:0 (25:23 25:22 25:21).

Tallinnai Oliver Orav guva 11 punktus, bet robežsargiem Aleksandrs Avdejevs atbildēja ar 17 punktiem.

Svētdienas spēlē Pērnava savā laukumā tikās ar RTU/Robežsardze komandu. Pērnava spēli iesāka ar nelielu pārsvaru pirmajos setos un izvirzījās vadībā ar 2:0. Robežsargi, lielā mērā pateicoties Vitālija Cinnes rezultativitātei uzbrukumā, spēja spēles gaitu mainīt un panāca 2:2. Izšķirošajā setā mājinieki tomēr spēja spēles gaitu vērst sev par labu un uzvarēja spēli ar 3:2 (25:22 25:18 23:25 20:25 15:13).

Pērnavas komandā rezultatīvākais spēlētājs otro spēli pēc kārtas bija Taavet Leppik ar 32 punktiem, bet mūsu Kristaps Platačs “pieplusoja” 12 punktus. Robežsargu rindās sen neredzētu rezultativitāti demonstrēja Vitālijs Cinne, kurš guva 30 punktus.

Vakara pēdējā spēlē Tallinas SELVER savā laukumā uzņēma VK Biolars/Jelgava komandu.

Jelgavnieki spēlē iejutās ātrāk un pamanījās izvirzīties vadībā ar 2:0. Diemžēl tālākā spēles gaitā selverieši spēja mainīt spēles gaitu, panāca 2:2, bet izšķirošajā setā izrāva uzvaru ar 17:15 un visā spēlē ar 3:2 (19:25 23:25 25:18 25:19 17:15).

SELVER rindās ar 24 punktiem atzīmējās Matej Šmidl, bet jelgavniekiem līdera lomu uzņēmās Aleksandrs Kudrjašovs un Kārlis Pauls Levinskis, abiem gūstot pa 17 punktiem.

Pēc aizvadītajām spēlēm līdera lomu turnīra tabulā saglabā VK Saaremaa, bet turpat blakus atrodas vēl 4 komandas, starp kurām ir arī mūsu Jēkabpils Lūši.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.