Ķekavā atklāts Latvijas čempionāts badmintonā


public. foto
Ķekavā no 2. līdz 3.februārim notiek Latvijas čempionāts badmintonā, kurā piedalās 105 spēcīgākie Latvijas badmintonisti no Liepājas, Talsiem, Auces, Jelgavas, Ozolniekiem, Jēkabpils, Salaspils, Siguldas, Cēsīm, Valmieras, Rīgas un arī Ķekavas novada. Atklājot Latvijas čempionātu badmintonā, Ķekavas novada domes priekšsēdētāja Viktorija Baire akcentēja jaunās Ķekavas sporta halles piemērotību liela mēroga sacensībām, kā arī novēlējam Ķekavā sabraukušajiem badmintona spēlētājiem tieši Ķekavā parādīt savu vislabāko sniegumu.


>>> Skatīt Latvijas čempionāta 2019 nolikumu
>>> Skatīt Latvijas čempionāta spēlētāju un spēļu sarakstu

Latvijas čempionātu badmintonā pēc Latvijas Badmintona federācijas pasūtījuma rīko badmintona klubs “Baloži”, sadarbība ar Ķekavas novada Sporta aģentūru. Latvijas čempionāts notiek jaunajā Ķekavas vidusskolas Sporta kompleksā, kurā bija iespējams izkārtot 7 badmintona dubultspēļu laukumus.

Sestdien Latvijas čempionātā tiks noskaidroti čempioni vīriešu, sieviešu un jauktajās dubultspēlēs, kā arī notiek kvalifikācijas turnīrs vienspēlēs. Dubultspēļu fināli sāksies no plkst. 20:00 un tiešraidē šīs spēles translēs Sportacentrs TV.

Svētdien Latvijas čempionātā tiks noskaidroti čempioni vīriešu un sieviešu vienspēlēs. Vienspēļu spēles par medaļām sāksies no plkst. 18:00 un tiešraidē šīs spēlēs translēs Sportacentrs TV.

Latvijas čempionāta vienspēļu pamatturnīrā var piedalīties 32 spēlētāji, no kuriem 24 uz pamatturnīru kvalificējās saskaņā ar Latvijas badmintona reitingu 2018.gada 31.decembrī, savukārt 8 pamatturnīra spēlētāji tiek noteikti kvalifikācijā. Savukārt visos dubultspēļu pamatturnīros būs 16 pāri, no kuriem 12 tiks noteikti saskaņā ar reitingu, bet 4 tiks noteikti kvalifikācijā.

Latvijas Badmintona federācijas Valdē tika noteikts, ka turpmāk iepriekšējo Latvijas čempionātu uzvarētāji nākamā Latvijas čempionātā tiks izsēti tabulās ar pirmo numuru. Tādējādi 2018.gada vienspēļu čempions Niks Podosinoviks un vīriešu dubultspēļu čempioni Niks Podosinoviks & Reinis Šefers Ķekavā tiks izsēti kā pirmie.

Savukārt Ieva Pope, kura pērn uzvarēja gan sieviešu dubultspēlēs kopā ar Moniku Radovsku, gan jauktajās dubultspēlēs kopā ar Niku Podosinoviku, šajā Latvijas čempionātā nepiedalīsies, jo Nīderlandē turpina ārstēt traumu, savukārt Latvijas 2018.gada vienspēļu čempione Una Berga savu dalību atsauca traumas dēļ. Tādējādi vismaz trijās no piecām disciplīnām šogad būs jauni čempioni. 

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli