Tiešsaistē aicina iepazīt augstskolu un studiju iespējas


Foto: Turība
Laikā, kad lielāko daļu ikdienas pavadām attālinātā režīmā, nedrīkstam aizmirst arī par savas nākotnes veidošanu, izvēloties atbilstošāko studiju virzienu vai profesiju. Pielāgojoties esošajai situācijai, Biznesa augstskola Turība aicina topošos studentus apmeklēt Atvērto durvju dienas tiešsaistē un iepazīt studiju vidi un piedāvātās programmas, neizejot no mājām. Pasākums norisināsies 20. maijā plkst. 17.00, to būs iespējams vērot augstskolas Facebook lapā un Instagram kontā.

„Šobrīd, kad ārkārtējās situācijas ierobežojumi parādījuši, cik ātri spējam pielāgoties situācijai un reaģēt uz pārmaiņām, strādājot jaunos apstākļos un cenšoties no šīs situācijas iegūt pēc iespējas vairāk pozitīvā, piedāvājam iespēju doties attālinātā ekskursijā pa Turību un iepazīt studiju programmas virtuālā veidā. Ekskursijas vadītāju lomā iejutīsies augstskolas studenti, kuri parādīs un pastāstīs ne tikai par studiju iespējām, bet arī par studentu dzīvi ārpus lekcijām, iepazīstinot skatītājus ar studentu pilsētiņu,” stāsta Biznesa augstskolas Turība rektors un valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis.

Atvērto durvju dienas laikā būs iespējams iepazīties ar studiju programmu saturu, tiešsaistē sazinoties ar fakultāšu dekāniem un studiju programmu vadītājiem, kā arī dzirdēt pašu studējošo pieredzes stāstus. Studiju informācijas centra pārstāvji iepazīstinās ar iestāšanās noteikumiem, kā arī stipendiju un budžeta vietu piedāvājumu. Tāpat būs iespēja uzzināt visu par starptautiskajām iespējām, Studējošo pašpārvaldes darbību, kā arī ielūkoties auditorijās, sporta zālē, bibliotēkā, studentu viesnīcā, interaktīvās mācību telpās un Biznesa inkubatorā. Tiešraides laikā ikviens varēs iesūtīt sev interesējošo jautājumu studējošajiem vai mācībspēkiem.

Aicinām visus interesentus pievienoties tiešraidei 20. maijā plkst. 17.00! Atvērto durvju dienu būs iespējams vērot Biznesa augstskolas Turība Facebook lapā, kā arī Instagram tiešraidē.

Elvijs Mičulis
Biznesa augstskola Turība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums