Reģionos notiks semināri par ES fondu finansējumu ģimenes ārstu prakšu attīstībai

Ar semināriem Jelgavā 19. martā un Rēzeknē 21. martā nākamnedēļ turpināsies pasākumu cikls, kurā Centrālā finanšu un līgumu aģentūra un Veselības ministrija informē par Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējumu ārstniecības iestādēm un pašvaldībām ģimenes ārstu prakšu pilnveidošanai.

ES fondu programmā, kur projektu iesniegumus CFLA pieņems līdz 24. aprīlim, ģimenes ārstu prakses vietās ar ERAF līdzfinansējumu 85% apmērā un valsts budžeta līdzfinansējumu 9% apmērā būs iespējams veikt gan būvniecības un vides labiekārtošanas darbus, gan papildināt medicīnisko, saimniecisko un informācijas tehnoloģiju aprīkojumu un iegādāties mēbeles.

ERAF finansējumam šajā projektu atlasē var pieteikties ārstniecības iestādes, kas sniedz valsts apmaksātos ģimenes ārsta pakalpojumus vai nodrošina telpas, aprīkojumu šo pakalpojumu sniegšanai. Tāpat ERAF finansējumu var saņemt pašvaldības vai tās iestādes, kas nodrošina telpas, aprīkojumu ģimenes ārstu pakalpojumu sniegšanai.

Semināri reģionos notiks:

·         19. martā plkst. 11.00 Jelgavas novada konferenču zālē, Pasta ielā 37, Jelgavā

·         21. martā plkst. 11.00 CFLA Latgales reģiona nodaļas telpas, 18.novembra iela 35, Rēzeknē

·         29. martā plkst. 11.00 Liepājas Domes telpās, Rožu ielā 6, Liepājā

·         2. aprīlī plkst. 11.00 Valmieras kultūras centra kamerzālē  - 3. stāvā, Rīgas ielā 10, Valmierā

Semināru darba kārtība un pieteikšanās dalībai pieejama CFLA mājaslapas sadaļā “Pasākumi”. Videoieraksts no 6. marta semināra Rīgā pieejams youtube.com CFLA kontā.

Vairāk informācijas CFLA mājaslapā

CFLA
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums