Ministru prezidents ar Vēberu pārrunā Brexit un ES budžeta procesu


foto;Valsts kanceleja
Piektdien, 1. februārī, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš tikās ar Eiropas Tautas partiju (ETP) grupas priekšsēdētāju Eiropas Parlamentā (EP) Manfrēdu Vēberu.

Sarunas sākumā Eiropas Parlamenta ETP grupas priekšsēdētājs apsveica K. Kariņu ar apstiprināšanu Latvijas Ministru prezidenta amatā, uzsverot personības lomu mūsdienu politikā.

Ministru prezidents pateicās M.Vēberam. K. Kariņš uzsvēra, ka kopīgās Eiropas projekts ir svarīgs Latvijas valstij. Eiropas Savienības atbalsts un investīcijas spēlē būtisku lomu sabiedrības dzīves kvalitātes uzlabošanā.

“Svarīgi ir Eiropas Savienības investīcijas ieguldīt izglītībā un zinātnē, lai veicinātu Latvijas konkurētspēju. Tas ir būtisks priekšnoteikums ilgtermiņa izaugsmes nodrošināšanai gan Latvijā, gan visā Eiropas Savienībā”

Savukārt M.Vēbers uzsvēra, ka Eiropas Savienība nozīmē stabilitāti, drošību un dzīves kvalitāti, kas ir svarīga ikvienam iedzīvotājam.

Tikšanās laikā Ministru prezidents ar M.Vēberu pārrunāja šobrīd aktuālos Eiropas Savienības jautājumus, tostarp iespējamo Brexit iznākumu un risinājumus labu attiecību saglabāšanai ar Lielbritāniju gan ES, gan divpusējā valstu līmenī. Tāpat abas amatpersonas diskutēja arī par Eiropas Savienības daudzgadu budžeta 2021. - 2027. gadam procesu.

Tikšanās noslēgumā K. Kariņš uzaicināja Eiropas Parlamenta ETP grupas priekšsēdētāju uz Rīgas konferenci, kas norisināsies 11 - 12.oktobrī.

Valsts kanceleja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums